jak polubić gotowanie? skąd czerpać pomysły na codzienne obiady? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » jak polubić gotowanie? skąd czerpać pomysły na codzienne obiady?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: jak polubić gotowanie? skąd czerpać pomysły na codzienne obiady?

Witam, mam taki problem, jak w temacie: średnio lubię gotować i nuży mnie przyrządzanie posiłków. jak sobie z tym poradzić? macie jakieś rady? chciałabym to zmienić. pomocy!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak polubić gotowanie? skąd czerpać pomysły na codzienne obiady?

Wybierz łatwe i szybkie potrawy z ulubionych produktów smile

3

Skąd czerpać pomysły???? Z działu KUCHNIE ŚWIATA-PRZEPISY KULINARNE smile))

50 Cent ft. Jeremih - 5 senses

4

Jak ktoś nie lubi, to chyba nie polubi wink To trzeba czuć, kochać, mieć talent i wyobraźnię. A co do pomysłów - jest tyle fantastycznych blogów kulinarnych ze zdjęciami, że trudno nie znaleźć jakiejkolwiek inspiracji.

5

ja tez nie przepadam... mam takie dni ze bym mogla robic i zupy, i salatki i desry i dania glowne ale to rzadko sie zdarza... ale nauczyc sie musialam sama wiec moze wieksza radosc jak uczysz sie sama i ci wychodzi... wchodz na rozne strony z przepisami, ja mam juz spory zapas, bedzie dobrze smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » jak polubić gotowanie? skąd czerpać pomysły na codzienne obiady?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018