Szukam wirtualnej przyjazni - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Szukam wirtualnej przyjazni

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Szukam wirtualnej przyjazni

Witam Serdecznie smile z mila checia chcialabym nawiazac kontakt z kims . Pogadac o zyciu itp smile nie mam przyjaciol samotnie w domu przesiaduje fajnie bylo by umilic czas. Jesli ktos jest w poszukiwaniu znajomosci jak ja bedzie mi nie zmiernie milo wink wiek , kobieta czy mezczyzna nie graja najistotniejszego dla mnie znaczenia smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam wirtualnej przyjazni

Widzę,że nikt tu jeszcze się nie zgłosił.Cierpliwości!

3

A no nik a nikt tu do mnie nie zagladna sad ale dziekuje za twoj pierwszy wpis wink

4

hej hej smile jak chcesz pogadac to napisz do mnie na meila big_smile jak bede to odpisze tongue

5

Hej,
a czemu nie masz znajomych? tzn pewnie jakichś masz, nie da się nie mieć. Masz jakis gorszy okres w życiu?

6

no i szczęściem dobre duszyczki się pojawiły.

7

Znajomych owszem mialam multum ale pojawil sie facet i no urwal sie kontakt . Tesknie za tymi czasami bo to bylo takie wyszumienie sie smile a a a chetnych to tak bym pogadala na gadu wink droga karolinuss. A tak wogole czesto tu zagladasz "Bezrobotny" smile strasznie milo mi wink)

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Szukam wirtualnej przyjazni

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018