Romans z młodszym ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Romans z młodszym ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

1

Temat: Romans z młodszym ?

Witam smile
Mój pierwszy wątek na forum które od dawna czytam, ale nie miałam jeszcze okazji napisać, aż do teraz...

Kilka miesięcy temu rozstałam się z wieloletnim chłopakiem (prawie narzeczony). Miałam do nie dawna dużą "awersję" do facetów i do jakiejkolwiek formy komunikacji z nimi. Ale do rzeczy...

Nie dawno całkiem przypadkiem, poznałam na imprezie integracyjnej faceta...  młody, inteligenty, nawet przystojny ... wink
Jak to na takich wyjazdach... alkohol, tańce. Wylądowaliśmy u mnie w pokoju, ale nie spaliśmy ze sobą... doszło tylko do , że tak powiem pieszczot...

Od tamtego czasu piszemy do siebie i czasami się spotykamy. Czuję jak bym przeżywała drugą młodość... ale mam przeczucie, że to się może skończyć, że jest nie poważne, mimo, że bardzo dobrze się z nim czuje.
Czy miała któraś z Was podobne doświadczenia ?
Czy opłaca się to ciągnąć ?
Nie wiem co robić.

PS. Mam 30 lat, chłopak 5 lat młodszy...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Romans z młodszym ?

Hej. Jeżeli jest to romans z kolegą z pracy,myśle że nie warto tego ciągnąć.Chyba że bardziej zależy Ci na romansie jak na pracy. Ja sama nie tak dawno też własnie na imprezie integracyjnej byłam adorowana przez o 3 lata młodszego i przyznam że było to bardzo miłe,wspaniale całował,pieścił dotykał,ale nic więcej. No a wiadomo że jak już na takie podlotki sie zdobyłyśmy,chce się czegoś więcej.....decyzja należy do Ciebie:)

3

To, że jest młodszy nie ma znaczenia. Problemem może być Wasza praca, wspólna praca. Ciężko jest oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. W związku z tym możecie w przyszłości swoje problemy przenosić do pracy, a to dobrze nie wróży.

4

Jest z jednej firmy, ale zajmuje sie zupelnie czyms innym i nie pracujemy w jednym miejscu. Tzn. biuro gdzie on przebywa jest w innej czesci miasta, wiec wlasciwie drogi zawodowe nam sie nie krzyzuja... Poza tym, ze on wspaniale piesci... to odziwo bardzo dobrze mi sie z nim rozmawia. Jest jakos dziwnie inteligentny... Bardzo mnie to ciagnie!
A Ty co wybralas?

5

Myślę, że nie masz nic do stracenia. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz smile Życzę Ci powodzenia.

Agne napisał/a:

A Ty co wybralas?

To znaczy..?

6

To było pytanie do Zagubionej, bo pisze, że miała (ma?) podobną sytuacje.
Apoteoza ale mam jednak wrażenie, że 5 lat to trochę dużo... krótki romans ok.. ale czy da się tak. Nie wiem czy się to nie przeistoczy w coś poważnego... Nie wiem czy powinnam dopuścić do sytuacji "łóżkowej"...

7

Agne no wiesz....:) ciężko zrezygnować z takich przyjemnośći,my pracujemy razem i spotykamy sie w ustronnym miejscu aby chociaż na chwile poczuć tą adrenalinę,że moze ktoś nas przyłapie itp. Przechodzac obok siebie,niewinne uśmiechy jakieś podłapywanki,puszczanie oczka, niepowiem jest to bardzo miłe,ale niestety nie co dzień możemy sobie na to pozwolić:)

8

Agne napisał/a:

To było pytanie do Zagubionej, bo pisze, że miała (ma?) podobną sytuacje.
Apoteoza ale mam jednak wrażenie, że 5 lat to trochę dużo... krótki romans ok.. ale czy da się tak. Nie wiem czy się to nie przeistoczy w coś poważnego... Nie wiem czy powinnam dopuścić do sytuacji "łóżkowej"...

Wobec tego powinniście ustalić jakieś warunki. Jeśli interesuje Cię tylko seks bez zobowiązań, to jeśli będzie to Wasza wspólna decyzja to ok. Pamiętaj tylko, że kobietom trudniej jest rozgraniczyć czysty seks od uczuć. Jeśli jesteś wrażliwą osóbką , takie układy są nie dla Ciebie.

Jeśli myślisz o czymś poważniejszym powinnaś dać swojemu "wybrankowi" sygnał, że oczekujesz czegoś więcej niż tylko pieszczot. Mężczyźni są prości w budowie i takie rzeczy najlepiej im jasno powiedzieć. Różnica wieku nie jest jakaś kolosalna i na pewno to nie dyskwalifikuje Was jako szczęśliwej pary.

9

wiek nie ma znaczenia w twoim przypadku, jeśli masz być szczęśliwa.
uważasz, że to będzie coś trwalszego, a nie tylko przelot?
czy to nie skomplikuje Twojego życia-nałożenie się spraw praca a uczucia?
a w przypadku ewentualnego rozpadu? dasz radę potem ?
chyba , ze potraktujesz to jako przygodę, ale kto wie, kiedy  nie zauważysz, jak sie zaangażujesz?
a może to chwilowy skok uczuc?
zycze podjecia dobrej decyzji smile

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

10

Powiem Agne, że to nie ma znaczenia wiek, ja mam 26 lat, chłopak z którym miałam podobną sytuację co Ty był w moim wieku, a jak zrobiłam błąd i źle go oceniłam, chciałam to odkręcić - a on uciekł...wiek nie ma nic do inteligencji, emocji itp...mój zachował i zachowuje się jakby miał 16 lat....

11

Moja mama miała 29 lat jak poznała mojego ojca. On miał 25. Są małżeństwem do dziś. I dorobili się nas (dzieci znaczy) trzech. Taka różnica wieku nie ma znaczenia.

Wiki ur.4.10.2003
Maja ur. 6.04.2007
Patryk termin 17.05.2012

12

No dobrze. Umówiliśmy się na kolacje w mieszkaniu w tym tygodniu... Zobaczymy w którą stronę się rozwinie. Odpuszczę sobie myślenie i niech mnie fale niosą ! wink

13

Opłacać na pewno się opłaca, może dajcie sobie trochę czasu, dużo rozmawiajcie, spotykajcie się po prostu spróbujcie.

14

W zasadzie to tylko wiekiem jesteś młodsza. On moze miec duzo wieksz bagaz doswiadczeń zyciowych czy miłosnych. 5 lat roznicy to w zasadzie zadna róznica... Wiele zalezy od psychiki i przekonan. Hmm sami zdecydujcie w którą strone poprowadzicie tą znajomośc. W sumie ja po pierwszym romansie w pracy zrezygnowałem z następnych ale to moja sprawa....

[nieregulaminowy link]/
Moj blog dla ludzi z wyobraźnią

15

Spróbuj, jeśli tego nie zrobisz, możesz żałować tego do końca życia. A jeśli to jest właśnie "to" smile  Powodzenia smile)

16

Nie jest latwo miec zwiazek z kims dokladnie w tym samym wieku... zawsze ktores jest mlodsze.

Sh-bam

17

Zazdrosc napisał/a:

Nie jest latwo miec zwiazek z kims dokladnie w tym samym wieku... zawsze ktores jest mlodsze.

Hehe,, Fakt.. zawsze ktoś jest młodszy a ktoś starszy tongue

18

Ale wiece, najczęściej to facet jest starszy i ja tak miałam.
Poza tym jednak mam wrażenie, że w naszym społeczeństwie jest taki utrwalony stereotyp... Mężczyzną starszy, kobieta młodsza.

Ciekawe co by powiedzieli moi znajomi jak bym się z nim związała na stałe...

19

Jeśli byś się z nim związała, to dla siebie a nie dla znajomych czy społeczeństwa. Jeżeli masz opór wewnętrzny przed związkiem z młodszym facetem, to zapytaj samą siebie, skąd on się bierze? Czy stereotypy są w Tobie tak głęboko zakorzenione, czy masz jakieś głębsze obawy, boisz się jego niedojrzałości itp.?  To że pracujecie w jednej firmie nie powinno mieć dla Ciebie znaczenia, jeśli nie ma między wami zależności służbowej.
Nie byłam jeszcze w takiej sytuacji, ale na pewno nie przekreśliłabym fajnego faceta ze względu na jego wiek. Moja prababcia była starsza od pradziadka o całe trzy lata, to była wielka miłość na całe życie, dochowali się czwórki dzieci. Różnica wieku nie miała znaczenia.

20

Emilia napisał/a:

Jeśli byś się z nim związała, to dla siebie a nie dla znajomych czy społeczeństwa. Jeżeli masz opór wewnętrzny przed związkiem z młodszym facetem, to zapytaj samą siebie, skąd on się bierze? Czy stereotypy są w Tobie tak głęboko zakorzenione, czy masz jakieś głębsze obawy, boisz się jego niedojrzałości itp.?  To że pracujecie w jednej firmie nie powinno mieć dla Ciebie znaczenia, jeśli nie ma między wami zależności służbowej.
Nie byłam jeszcze w takiej sytuacji, ale na pewno nie przekreśliłabym fajnego faceta ze względu na jego wiek. Moja prababcia była starsza od pradziadka o całe trzy lata, to była wielka miłość na całe życie, dochowali się czwórki dzieci. Różnica wieku nie miała znaczenia.

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami. Dla ciekawostki dodam, że mojego dziadka pierwsza żona była 13 lat starsza od mojego dziadka. I byli bardzo szczęśliwi smile

21

Agne,

5 lat roznicy wieku jest do przejscia. Nikt sie raczej nie zorientuje... wink Nie odtracaj go tylko z tego powodu.

Pozdrawiam

22

Myslę że to nie ma znaczenia 5 lat to bardzo mało  znam związki co 14 lat i są razem  i są szczęsliwi

23

Agne napisał/a:

Ale wiece, najczęściej to facet jest starszy i ja tak miałam.
Poza tym jednak mam wrażenie, że w naszym społeczeństwie jest taki utrwalony stereotyp... Mężczyzną starszy, kobieta młodsza.

Ciekawe co by powiedzieli moi znajomi jak bym się z nim związała na stałe...

Ty wzmacniasz stereotypy ulegajac im...
moj obecny partner jest o 25 lat mlodszy od poprzedniego... zawsze mialam stereotypy w d***

Przecieram Ci szlaki dziecko.
Olej sobie roznice wieku... bo to wiocha i papiloty tak myslec.
Tragiczne, ze na decyzje o zwiazku maja wplyw znajomi, stereotypy i roznica wieku... Zaczelas kobieto od konca listy "Spraw Waznych"

Sh-bam

24

Teraz sobie uświadomiłam, że nigdy nie pytałam faceta o wiek hmm Najwyraźniej jest to dla mnie zupełnie nieistotne.
Kochana - nie wiadomo jak długo pożyjemy, możemy nie zdążyć się zestarzeć wink I tak najważniejsze jest to, co Wy czujecie. Nikomu innemu nic do tego.

Nadejdzie czas, gdy uznasz, że wszystko skończone. I to będzie początek.

25

No... była kolacja i spędziliśmy wspólną noc... dopadł mnie wink

26

5 lat ? jaka to roznica, 25 a 30 ? moim zdaniem miedzy wami nie ma roznicy, roznica mozna nazwac zwiazki 15 lat ale 5. baw sie ;p

najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem.

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Romans z młodszym ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018