Zalamana-czekac.? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Zalamana-czekac.?

w piatek moj chlopak ze mna zerwal.. Po 3 miesiacach stwierdzil ze nic nie czuje.. ze mu zalezy ale boi sie ze nigdy mi nie powie ze mnie kocha..to tylko 3 miesiace,ale przywiazalam sie,poraz kolejny zaufalam,cieszylam sie bo byl inny niz reszta nie bil mnie nie chcial tylko i wylacznie seksu... Chociaz 3 dni przed zerwaniem znowu mowil o wyprowadzeniu sie... o wspolnych wakacjach... po co dawal mi zludna nadzieje ze wszystko bedzie dobrze?... na koniec powiedzial ze mam dac mu czas na przemyslenie wszystkiego... powiedzialam mu ze ma tyle czasu ile bedzie potrzebowal... i czekam az sie odezwie... nie wyobrazam sobie zeby mialo go nie byc;( od soboty trzesa mi sie rece nie jem nic bo odrazu ide wymiotowac,boli mnie serce kreci mi sie w glowie... w nocy nie sypiam bo placze w dzien leze w lozku bo tez placze... mowil ze ze swoimi bylymi wiedzial odrazu ze je kocha,to ja tylko odpowiedzialam ze byl pewny ale jakos nie widze zeby z ktoras teraz byl... ja bym go nigdy w zyciu nie zdradzila i nie zostawila... chcialam ulozyc sobie z nim przyszlosc... i teraz to czekanie az przemysli i mi powie czy wroci czy nie,boli i jest nie do zniesienia.... Nie radze sobie juz... Przyjaciolce powiedzial ze chce to przemyslec bo jestem dla niego wazna osoba w zyciu i nie chce popelnic bledu...a ja tak bardzo boje sie odpowiedzi ze nie wroci;(( Mozecie sie smiac ale jak mnie 1 raz pocalowac to nie byly motyle w brzuchu czulam sie jakby mi traktor w nim jezdzil,najpiekniejsze uczucie jakie doznalam...

2

Odp: Zalamana-czekac.?

nie ma z czego smiac rowniez z tego ze traktor ci w brzuszku jezdzil .zapewne kazdy z nas zna to uczicie gdy jest sie przy ukochanej osobie ..mowisz ze jestescie trzy miesiace hmm ,mysle ze nie powinnas sie narzucac dac mu czas na przemyslenie wiesz  jest tak ze jezeli bedzie cie kochal lub cokolwiek czuje do ciebie to wroci i bedziecie szczeslwi ,jesli juz nie wroci nie zalamuj sie wydaje mi ze jestes mloda i masz jeszcze czas na powazny zwiazek i na prawdziwa milosc .a prawdziwa milosc to taka w ktorej i ty i twoj partner nie bedziecie widziec po za soba swiata ,taka w ktorej bedziecie sie szanowac i dbac jeden o drugiego .przyjdzie taki czas i wtedy tylko zeby tego nie zmarnowac ..wiesz co szczerze mowiac to on powinien o ciebie zabiegac i traktowac jak krolewne ..

3

Odp: Zalamana-czekac.?

Ile masz lat?

4

Odp: Zalamana-czekac.?

...żadna wielka miłość nie? umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...

5 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-29 21:51:04)

Odp: Zalamana-czekac.?

Off-topic

6 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-29 21:51:42)

Odp: Zalamana-czekac.?

Off-topic

7 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-29 21:52:23)

Odp: Zalamana-czekac.?

Off-topic

8 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-29 21:52:40)

Odp: Zalamana-czekac.?

Off-topic

9 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-29 21:53:03)

Odp: Zalamana-czekac.?

Off-topic

10 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-29 21:53:24)

Odp: Zalamana-czekac.?

Off-topic

11

Odp: Zalamana-czekac.?

Uprzedzam, że wszystkie posty nie na temat będą usuwane. Nie jest to serwis matrymonialny.

Moderatorka Fumiko

12

Odp: Zalamana-czekac.?
Fumiko napisał/a:

Uprzedzam, że wszystkie posty nie na temat będą usuwane. Nie jest to serwis matrymonialny.

Moderatorka Fumiko

to był żart tylko, dla rozluźnienia emocji pani moderator

13

Odp: Zalamana-czekac.?

Dla mnie to nie miłość tylko zauroczenie z jego strony. Było fajnie i kolorowo ale emocje opadły i nastała rzeczywistość. Teraz on musi sie zastanowić nad tym czy chce to w takiej formie Ciągnąc dalej...

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024