Napisz! Chcę Cię poznać. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Napisz! Chcę Cię poznać.

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 136 ]

1

Temat: Napisz! Chcę Cię poznać.

Mam 24 lata, od 2 miesięcy jestem samotny. Szukam kogoś z kim mógłbym popisać o wszystkim.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Napisz! Chcę Cię poznać.

Witaj Eego,2 mies to jeszcze wszystko swieze,przykro mi z powodu rozstania;( czasem tak jest,jak chcesz to opowiedz co sie stalo,i glowa do gory chlopaku

Przed barierami zycia mozna sie ugiac,ale nigdy zlamac                  gg35549209

3

Witaj,z nami możesz popisać o wszystkim. Na jakie tematy tylko chcesz. Więc zapraszam do rozmowy.

Stracisz to,co chcesz zachować tylko dla siebie.. A to co oddasz innym,zatrzymasz na zawsze.

4

Witaj Jolcia03 co porabialas w ten piekny dzien? ja robilam z kostka brukowa przed domem bo mi trawki miedzy nimi powyrastaly a przy okazji sie opalilam;)

Przed barierami zycia mozna sie ugiac,ale nigdy zlamac                  gg35549209

5

Wiatam mozna sie przyłaczyc??:)

"Chciałabym żyć pięć razy.Urodziłabym się wtedy w różnych pięciu miastach.
Jadłabym różne potrawy i miałabym pięć różnych przyszłości
I..zakochałabym się pięć razy...w tej samej osobie."

6

szybkie dziewczyny jesteście wink Rozbieżność charakterów była zbyt znaczna.  Jaki facet według was jest interesujący? Może podpadnę pod którąś kategorię wink

7

Witaj Kyaa;) jest nas pare,moze powiemy cos o sobie,skad jestesmy,gdzie pracujemy i co robimy w wolnych chwilach;) na przelamanie barier to ja zaczne: mieszkam w Jaworznie woj.slakie,od ponad tygodnia nie pracuje(sama sie zwolnilam)bo chce zalozyc cos swojego,dla relaksu mam swoj ogrod,i warzywniak,tam mimo ze pracuje to odpoczywam;)

8

A wiec ja własnie szkołe skonczyłam :)Mieszkam w Zywcu:)czekam niecierpliwie i ze strachem na wyniki:)jak sie uda chce zamieszkac w Katowicach i rozpoczac tam studia:)i juz sie nie moge doczekac bo nie wytrzymuje juz tu:)

9

Może coś napiszę o sobie. Studiuję, jakże magiczną sztukę którą jest medycyna. Ja chyba ją kocham, ona mnie nie zawsze. Czy bardzo przeszkadzałby wam brak czasu poświęcanego wam przez partnera? Wiadomo ta pierwsza kochanka jest wymagająca?

10

Kyaa co chcesz studiować?

11

uf medycyna podziwiam:P:P Brak czasu coz hihihi ja tam w zwiazku jestem z chłoapkiem z 2 konca polski:P:P

co studiowac?wiesz bardzo dobre pytanie zastanawiam sie juz 2 lata i co miesiac mi sie zmienia:P:Pale napewno nic z matma bo polegne:P:P

12

Ergo to chyba lepiej ze tak szybko odp widocznie chcemy Cie poznac;)ja na co zwracam w pierwszej chwili u faceta to czyste buty i paznokcie,to glupie ale takie moje halo,facet interesujacy dla mnie to taki ktory nie przynudza pol randki o pracy a drugie pol o swojej bylej bo i tacy sie trafiaja he,he,oj no dlugo by pisac.....

13

Ergo to Ty zachlanny jestes,bo nie wiem myslisz o dziewczynie czy oprocz niej o kochance hi,hi,a wiadomo ze moze przeszkadzac jesli partner woli chodzic na piwo do pabu niz byc ze mna,ale jesli ma taka prace,czy tak jak u Ciebie studia to na tyler trzeba byc wyrozumialym dla partnera ze musi sie uczyc,a tak jak u Ciebie kyaa ze masz partnera z 2 konca pl to nie wiem czy bym dala rade,a ile juz jestescie razem

14 Ostatnio edytowany przez bu (2011-05-19 16:46:01)

A ja mieszkam we Wrocławiu i też niedawno skończyłam szkołę. Co prawda nie wybieram się na studia, tylko studium zaoczne.
Medycyna fiu, fiu, podziwiam smile
Co do spędzania czasu z ukochaną (nie mam na myśli nauki tongue ) to nie można mieć siebie 24/7 bo można ześwirować.
Tak czy siak jeśli mój boy studiowałby tak poważny i trudny kierunek nie stawałabym mu na drodze smile

"Nigdy nie pozwoliłem mojej szkole stanąć na drodze mojej edukacji." ~ Mark Twain

15

drugi koniec polski? to tak się da?  Natalka1 widzisz męska natura, wśród kobiet jestem chwilę i juz kochanki mi w głowie.

16

oj da sie da juz 2 lata:P:P hahaha nie smiac sie prosze Natalka1 z paznokci bo mam to samo paznokcie i dłonie nie wiem czemu ale na to strasznie zwracam uwage:P:P  u to czemu kochanki??:P:P

17

Witam Cie Bu,tez jestem tego zdania co Ty,a co do Twoich studiow na medycyne Ergo to chyle czola,ja mdleje przy pobieraniu krwiha,ha,ha. Nie wiem Ergo czy czy wiesz ale kochanki kosztuja,mowia ze sa drozsze od zony hi,hi. a co do zwiazku z 2 konca pl to widocznie sie da,mamy zywy przyklad naszej kolezanki,ale wole poczuc pocalunek niz miec wirtualnego buziaka

18

Kyaa a powiedz mi czesto sie widujecie?? widzisz co przed chwilka napisalam o buziaku,kurcze nie mogla bym,przeciez jakby zjechal to ja to bym z lozka nie wyszla ha,ha,ha

19

ja nie cierpie  igły a krew juz wogole:Phahaha:P:Pno tak masz racje ale sama do Katowic nie pojade:P:P

20

hahahhahah no wiesz teraz mieslismy 4 miescieczna przerw wiec tragedia naprawde meczarnia i w czerwcu sie zobaczymy zaraz na poczatku:P:Pale juz sie to konczy bo on skonczył studia a ja szkołe:) wiec chcemy to jakos poukładac moze tragiczne dni sie skoncza:)

21

Kyaa napisał/a:

hahahhahah no wiesz teraz mieslismy 4 miescieczna przerw wiec tragedia naprawde meczarnia i w czerwcu sie zobaczymy zaraz na poczatku:P:Pale juz sie to konczy bo on skonczył studia a ja szkołe:) wiec chcemy to jakos poukładac moze tragiczne dni sie skoncza:)

to wy bardzo nerwowi chodzicie hi,hi a z Toba Ergo jak jest? taz chodzisz nerwowy z braku sexu? czy odreagowywujesz jakos inaczej??

22

Z drugiej strony lepszy szczery buziak wirtualny niż nieszczery w realu i każda sytuacja może mieć różne zabarwienie. Podobno ogólnie kobiety są jak "huragany", na początki ciepłe i wilgotne a potem wszystko zabierają ze sobą. Więc można polemizować wink

23

Moze zabija wszystko co napotka na swojej drodze:)takie przypadki tez sie zdarzaja:P

24

oj oj no juz tak nie mow zle o nas:P

25

Witaj Ergo, ja również chętnie się przyłącze smile
Będąc w związku należy pamiętać, że razem nie oznacza non stop. Wychodzę z założenia, że fajnie razem tu pójść, tam razem film obejrzeć, coś porobić wspólnie. Ale HELLOW przecież każdy z partnerów ma również swoje życie, pasje, znajomych i im również powinno poświęcać się czas. A przede wszystkim sobie samemu, aby odetchnąć smile
Medycyna, czyli będzie Pan Doktor big_smile Można wiedzieć jakiej specjalizacji?

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

26

Ergo napisał/a:

Z drugiej strony lepszy szczery buziak wirtualny niż nieszczery w realu i każda sytuacja może mieć różne zabarwienie. Podobno ogólnie kobiety są jak "huragany", na początki ciepłe i wilgotne a potem wszystko zabierają ze sobą. Więc można polemizować wink

swieta racja ale zapomnial;es dodac ze jak odchodzimy to zabieramy wszystko;) ze mna facet ma ciezko wytrzymac,jestem taka osoba troche zwariowana,siostra mowi ze nie szkodliwa wariatka jestem,czasem lubie lamac zasady od tego sa ale nigdy nie zlamalam swoich zasad w/g ktorych zyje

27

Ja zazwyczaj widuje się z moim facetem co 2-3 tyg. na całe weekendy i taki układ daje rade (daleko od siebie mieszkamy).
Ale jak wyjechał za granicę na 3miesiące (2mies mam już za sobą) to cierpię i odliczam dni tongue

"Nigdy nie pozwoliłem mojej szkole stanąć na drodze mojej edukacji." ~ Mark Twain

28

Natalka przynajmniej sie z toba nie nudzi:P:P
monia zgadzam sie kazdy tez ma swoje zycie:P:P ale niekiedy jest tak ze juz sie o nim zapomina.

29

Natalka1 i zeczęłąś kontrowersyjny temat... Powiem dyplomatycznie nerwica mnie zjada. No 2 miesiące to już chroniczny brak sexu wink, czas rozejrzeć się za jakąś "znerwicowaną" kobietą bo inaczej będzie bajka  pod tytułem  "pała-cyk i lata-renka", heheh

30

Zgadzam się z monią, bo przecież każdy ma swoje pasje.
Jak już skończysz studiować i zaczniesz pracować to wszystkie ustawimy się w kolejce do Pana Doktora big_smile

31

moze ginekolog bedzie tongue hahahha<zarcik>

32

dziewczyny z miła chęcią, a że podobno w położnictwie jestem dobry wink

33

Pamiętaj żeby zostawić namiary na siebie big_smile

34

hihihi pamietaj wtedy mozna poznac "znerwicowana" kobiete:P:P

35

natalka1 napisał/a:

Witaj Jolcia03 co porabialas w ten piekny dzien? ja robilam z kostka brukowa przed domem bo mi trawki miedzy nimi powyrastaly a przy okazji sie opalilam;)

Witaj :] oj,jak ja bym chciała też się opalic,ale jak pomyśle,że na takim słońcu mam coś robić,to już mnie głową boli,no chyba,że muszę to już inna sprawa :] A tak pozatym,to obiadek dziś robiłam,młode ziemniaczki,kotlecik,mizeria,pychotka :]

Stracisz to,co chcesz zachować tylko dla siebie.. A to co oddasz innym,zatrzymasz na zawsze.

36

Dobra dobra, dziewczyny spokojnie. Niezależnie jaką profesje wybierze i tak się do niego wybierzemy. Nie musi być od razu ginekologiem, a co innych narządów nie posiadamy?? tongue

Ale tak szczerze mówiąc to prawda, czasami zapominamy o innych na rzecz ukochanej osoby. Wtedy gdzieś możemy zagubić samych siebie, a potem ciężko jest, gdy jest się porzuconym człowiekiem, bez niczego. No bo przecież wszystko dla tej drugiej osoby, rezygnacja z planów, marzeń, pasji i znajomych... I zostaje człowiek z niczym. Na szczęście ludzie serca są dobre, wyrozumiałe i często (mam tu na myśli przyjaciół) wybaczają taki zwrot akcji...

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

37

zeczywiscie Jolcia,pychotka,ale mi smaka narobilas!!! a ja na diecie,jem same jogurty 0%,platki,wafle tylko jak w niedziele zrobie obiad to jem za dwoch,ale sie oplacalo bo chudlam 10kg!!!!!!!! i jestem cholernie dumna z siebie bo straszny lasuch ze mnie,ale jak cos to jem prince polo a potem prawie 2godz na rowerku(w domu)kawa na komodzie i jade,ja teraz Jolciu postawilam na balsamy brazujace i troszke slonca bo bylam nie dawno na solarium i poparzylam sobie pupe,mam,a doradzila posmarowac ja kwasnym mlekiem,a mnie tak szczypalo ze to kw.mleko wlalam do miski i zamoczylam cala pupe w tym mleku ha,.ha,ha ale dfziala,daje ulge

38

hahahha natalka rozbawiłasmnie z tym mlekiem:)boze dieta ja to chceiała bym troche przytyc:P:P

39

Racja natalka akcja z mlekiem niezapomniana big_smile
No ja nie stosuje żadnych diet cud, ot zawsze na wiosnę jem mniej (zazwyczaj 1 posiłek dziennie) i chudnę. Ruch mam uczelnia-dom. Więc nie dziwie się, że spodenki które kupiłam rok temu i były przy ciasne, teraz ze mnie zjeżdżają big_smile Ale na wagę nie wejdę, bo w domu mam 3 i każda inaczej pokazuje big_smile

40

Kyaa napisał/a:

hahahha natalka rozbawiłasmnie z tym mlekiem:)boze dieta ja to chceiała bym troche przytyc:P:P

ja to sie tez z tego smialam jak juz moglam usiasc na pupie i jak to opowiadalam mamie,ale uwierz mi wtedy nie bylo mi do smiechu,z pupy mialam skwarek;(

41

Hehe :] chciałabym Cię zobaczyć jak moczysz pupe w tym mleku. Oj,no mi to też przydałaby się dietka,ale nie mam silnej woli,jak pomyśle,że bym musiała zrezygnować z tych słodkości za którymi przepadam,to oj oj. Źle by było ze mną ;] no,ale trzeba by było się wziasc za siebie,lato idzie,krótkie bluzki itp.to trzeba jakoś wyjść do ludzi. Ech.. coś za coś niestety,nie ma lekko :[

42

boze dziewczyny to dawajcie mi te kg wezme je:P:P

43

monia_3103 napisał/a:

Racja natalka akcja z mlekiem niezapomniana big_smile
No ja nie stosuje żadnych diet cud, ot zawsze na wiosnę jem mniej (zazwyczaj 1 posiłek dziennie) i chudnę. Ruch mam uczelnia-dom. Więc nie dziwie się, że spodenki które kupiłam rok temu i były przy ciasne, teraz ze mnie zjeżdżają big_smile Ale na wagę nie wejdę, bo w domu mam 3 i każda inaczej pokazuje big_smile

Monia moje wagi(2)tez inaczej pokazuja wiec wybralam 1 wink a to zadna dieta cud,raz powiedzial madry lekarz ze nie ma  diety cud,trzeba tylko mniej jesc smile czyzby nasz rodzynek zniknol?? Ergo chyba sie nie przestraszyles nas? wink

44

Jolcia03 napisał/a:

Hehe :] chciałabym Cię zobaczyć jak moczysz pupe w tym mleku. Oj,no mi to też przydałaby się dietka,ale nie mam silnej woli,jak pomyśle,że bym musiała zrezygnować z tych słodkości za którymi przepadam,to oj oj. Źle by było ze mną ;] no,ale trzeba by było się wziasc za siebie,lato idzie,krótkie bluzki itp.to trzeba jakoś wyjść do ludzi. Ech.. coś za coś niestety,nie ma lekko :[

ha,ha,ha jolcia to byl widok bezcenny hi,hi wluz cos goracego do zimnej wody i co slyszysz?? pssss.... ha,ha

45

Kyaa napisał/a:

boze dziewczyny to dawajcie mi te kg wezme je:P:P

z checia ja chce zrzucic jeszcze 5 wink oddam w dobre rece hi,hi

46

o to nawet moze do 50 mi dociagnie:P

47

natalka1 napisał/a:
Jolcia03 napisał/a:

ha,ha,ha jolcia to byl widok bezcenny hi,hi wluz cos goracego do zimnej wody i co slyszysz?? pssss.... ha,ha

Hehe :] mogłas sobie na pupie jajka usmazyc ;] oj odbija mi,gorąco dziś i to dlatego. No ja już muszę uciekać,wejdę wieczórkiem to dołącze do Was :] buziaki dla Wszystkich!

48

Kyaa napisał/a:

o to nawet moze do 50 mi dociagnie:P

Jak chcesz,to ja Ci też dorzuce z 10 kg ;] już nie będę taka i się podziele,skoro mam nadmiar :]

49

hahah no juz nie przesadzajmy:P:Plato sie zbliza pozniej wszydtki bedziemy na diecie hahhahah:;p

50

to do wieczorka,ja tez juz musze znikac,kyaa to ty nasza chudzinka jestes hi,hi,ale cos nam autor postu znknol he,he

51

nom ja tez spadam pa pa:) hihihi zapałka:P:Pprzestraszył sie i tyle:)

52

Kyaa napisał/a:

nom ja tez spadam pa pa:) hihihi zapałka:P:Pprzestraszył sie i tyle:)

pewnie tak ale czego kobiet??? to chyba ta ginekologia hi,hi

53

dziewczyny nie było mnie chwilę a wy o dupach... wink najciekawsze rozmowy zawsze jak mnie nie ma

54

Ja też po rozstaniu... próbuje się zebrać do całości i poukładać wszystko na nowo, zająć się czymkolwiek i nie myśleć...

Nie palę od 02.05.2014 i jestem z tego dumna smile

55

Ergo napisał/a:

dziewczyny nie było mnie chwilę a wy o dupach... wink najciekawsze rozmowy zawsze jak mnie nie ma

ech to trzeba bylo powiedziec ze znikasz to bysmy zaczekali z tematami hi,hi

Posty [ 1 do 55 z 136 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Napisz! Chcę Cię poznać.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018