Moda dla młodych puszystych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Moda dla młodych puszystych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Moda dla młodych puszystych

Witam,
Mam 23 lata i dość dużą wagę (156 cm wzrostu i 74 kg wagi)...
Czy ktoś mógłby mi doradzić co ubierać, by czuć się modnie i wygodnie... no i dobrze wyglądać?
Niestety, ale w popularnych sieciówkach ciężko znaleźć coś większego niż rozmiar 38 sad Dlatego osoby o moich proporcjach ( a jest ich przecież nie mało) muszą się nieźle nakombinować, żeby znaleźć ładne ubrania we właściwym rozmiarze. Jak już się coś znajdzie to też najczęściej wygląda to jak bezkształtny wór hmm a mi zależy na ubraniach, które zakryją mankamenty mojej figury a wydobędą jej atuty... Oczywiście nie oczekuję jakichś cudów, po prostu chcę poczuć się ładnie i kobieco. Jestem młoda, więc niech te ubrania będą w radosnych i żywych kolorach, a nie tylko jakieś szarości.

Swoją drogą nie sądzicie, że sklepy powinny zacząć w końcu bardziej zabiegać o osoby, które mają rozmiar większy niż 38?

14.11.2010-moje małe szczęście!
8.01.2014, 8.12.2014 Everything that kills me makes me feel alive.[*] [*]
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez huanita (2011-05-18 12:26:41)

Odp: Moda dla młodych puszystych

witam napisałam Ci prywatna wiadomość,z adresem www gdzie jest super odzież ,zobacz sobie....
ale wiesz wszystko zależy od tego jaką masz sylwetkę,może masz ładny biust który warto wyeksponować ,pamiętaj ukrywaj to co masz niedoskonale,a podkreślaj atuty.jeśli chodzi o góry to nie boj się kolorów i wzorów,pamiętaj że gładkie bluzki i tuniki zawsze podkreślają każdy wałeczek:), kolory i wzory tuszują to co jest do schowania.

3

huanita...
dzięki zaadresik.. stronka bardzo fajna:)

14.11.2010-moje małe szczęście!
8.01.2014, 8.12.2014 Everything that kills me makes me feel alive.[*] [*]

4

Teraz modne są tuniki, które ładnie zakrywają niedoskonałości ciałka. Fajne są też sukienki odcięte pod biustem.

5 Ostatnio edytowany przez Lidka_71 (2011-05-19 21:32:26)

Huanita podeślij mi proszę też ten adresik,jestem zainteresowana .
Mam 168 cm wzrostu i ważę 74 kg. Mam masywne uda ,od kolan w dół ok i szerokie biodra smile
Może coś dla siebie znajdę  big_smile
Pozdrawiam.
Przepraszam nie doczytałam tematu ale ja cały czas czuję się młoda. To tylko metryka, a może się nie mieszcze w tych kanonach?

6 Ostatnio edytowany przez huanita (2011-05-20 10:05:42)

minia23 napisał/a:

huanita...
dzięki zaadresik.. stronka bardzo fajna:)

nie ma za co ,mam nadzieje że coś Cię zainspiruje:)
Lidka:Adres www wysłałam mailem.

7

Ja posiadam rozmiar 50 więc sporo większy od tego co Ty opisałaś, ale polecam sklwpy z odzieżą Domino Styl. Na ich stronie znajdziesz kilka produktów. Możesz napisać do nich z pytaniem gdzie mają najbliższy Ciebie sklep.

8

To ja szukam większej rozmiarówki ale dla dziewczyny - kobiety 40, 45 i 60. Proszę o podpowiedzi. O ile pomysłów dla "chudzielców" jest w bród tak dla puszystych już zdecydowanie mniej. A sieciówki kompletnie odpadają.

9

Z całego serca polecam Shark. Sam sklep jest w Poznaniu, ale katalog można zobaczyć w internecie - wystarczy wpisać nazwę w wyszukiwarkę. Polecam naprawdę, bo ubrania są świetnej jakości i ładne, kształtne nie przypominają namiotów jak większość ubrań w większych rozmiarach.

10

Polecam kupić bieliznę wyszczuplającą, choć w lecie jest trochę gorąco to naprawdę ubrania wyglądają lepiej:)

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Moda dla młodych puszystych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021