Jakie buty i dodatki do tej sukienki??? Pomocy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jakie buty i dodatki do tej sukienki??? Pomocy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1 Ostatnio edytowany przez aniakg (2011-05-16 23:48:46)

Temat: Jakie buty i dodatki do tej sukienki??? Pomocy.

Pytanie jak w tytule. Myślałam o szarych bucikach i szarej torebce i srebnej biżuteri. Czy taki zestaw do niej pasuje?

Napiszcie jeszcze jakieś inne propozycje.

Z góry dzięki:-)

http://wt09.wrzuc.to/obrazek/8vOky03DRt/P5160115.JPG

http://wt09.wrzuc.to/obrazek/Ncph1iG/P5160116.JPG

http://wt09.wrzuc.to/obrazek/Na62XK/P5160119.JPG

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie buty i dodatki do tej sukienki??? Pomocy.

Szary chyba nie smile
Ja dalabym czarny albo fioletowy.
Srebrna chyba tez nie bardzo pasuje , biorac pod uwage,ze masz tam jakis brokat kolorowy,czy cos.
Gryzlaby sie chyba z tym wink

?-my only love

3

Lepiej niż szary wyglądałby chyba krem.
Czarne jak najbardziej a fioletowe to nie wiem czy sie nie zleje całość za bardzo.
Biżuteria srebrna właśnie odpada przez te świecidełka. smile

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

4

a ja bym do tego dobrała czarne szpilki, czarną biżuterię i niebieską torebkę kopertówkę.

5

czarne dodatki, ale jakieś delikatne smile

6

Ja bym dobrała do tego jakieś neutralne buty, np. takie http://www.facebook.com/photo.php?fbid=195078257195472&set=a.182013961835235.33991.122174361152529&type=1&theater  a do tego mała kopertówka, która może być pod kolor sukienki. Szare jak dla mnie nie pasuje.

7

do fioletu pasuje też czerwony, ale sukienka sama w sobie rzuca się w oczy,więc nie ma co przytłaczać czerwienią.
Na pewno dobrze tutaj wypadnie czarna torebka + czarne buty.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

8

Zależy na jaką okazję ma być ta stylizacja. Jeśli się lepiej przyglądniesz sukience, to te kryształki mienią się w różnych kolorach i właśnie w takich kolorach możesz dobrać dodatki smile.
A więc w kolorze niebieskim, zielonym, pomarańczowym czy różowym albo wiśniowej czerwieni.
Oczywiście dodatki też mogą być czarne, albo beżowe (żeby optycznie wydłużyć nogi) smile

Dum spiro, spero

9

Ja postawiłabym na klasykę, czyli czarne dodatki. Podoba mi się taka torebka w sklepie internetowym Ted Mar, niestety nie mogę dac linka.... Musisz sama poszukać...

10

Nie widzę tej sukienki coś mi nie wyświetla ale może pasowało coś w kolorze żółtym ale jestem za czarnym.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

11

specjalnie dla Anikg przejrzałam mój ulubiony Fashion Magazine na lato. Niewiele znalazłam śliwkowych kreacji, ale te które widziałam były 'powiązane' z czarnym obuwiem.   I ja sama się z  tym zgadzam, a jak czarne na nogach to i  chyba czarna torebeczka. Co do biżuterii... bardzo strojny jest przód sukienki, więc ciężko będzie znaleźć coś co to przebije, nie zeszpeci, ale i nie zginie. Czasem lepsze jest nic niż coś złego.

12

Pierwsza myśl która mi przyszła do głowy - szpilki w kolorze nude, takie jak proponowała Rejestratorka, ale po chwili namysłu zaczęłam się obawiać że lakierowane będą się mocno "świecić" i gryźć z cekinami. Więc lepiej czarne, klasyczne, bez żadnych błyskotek i zdobień. Z biżuterii zrezygnowałabym w ogóle, bardziej pasowałby mi do tego ładny śliwkowy (albo też czarny) kwiat wpięty w lekki koczek smile

13

Zielone buty pasują do fioletowej sukienki, ale oczywiście odpowiedni odcień. Na szyję nic tylko delikatna bransoletka też mogłaby być zielona. Myślę, że jakbyś poszła do jakiegoś porządnego sklepu dobrali by Ci odpowiedni odcień. I wtedy myślę, że brązowa, beżowa torebka by była świetna ewentualnie czarna.
Raczej nie powinno się dobierać butów i torebki koniecznie tego samego koloru-jeżeli już chcesz się stosować do zasad smile Chociaż i tak wiekszość kobiet, które znam tak robią.

50 Cent ft. Jeremih - 5 senses

14

zieleń do tej sukienki w ogóle odpada- ja bym raczej zaryzykowała z szarością, np kopertowka- jest taka na swiatdodatkow.istore.pl albo z cze4rnią pokombinowac. Co do biżuterii to ja widzę srebro- ale tylko kolczyki i jakas bransoletka, nic wiecej bo dekolt masz raczej ozdobno-swiecacy wink

15

Zdecydowanie czerń!! Szpileczki, kopertówka itd.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jakie buty i dodatki do tej sukienki??? Pomocy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021