Jak się zachować/poradzić sobie gdy widzisz go z inną/nową dziewczyną? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak się zachować/poradzić sobie gdy widzisz go z inną/nową dziewczyną?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 50 ]

Temat: Jak się zachować/poradzić sobie gdy widzisz go z inną/nową dziewczyną?

Wiem, że to wkrótce nastapi, że spotkam go z inną, nową dziewczyną...

na obecna chwile wypatruję go w tłumie ludzi  bojąc sie że to bedzie ten moment... że własnie teraz, zaraz spotkam go z inną za reke, szczęśliwych, zakochanych, całujacych sie....

czytam posty osób których mężczyźni odeszli do innych kobiet i powiem wam że nie wiem jak dałyscie rade to przetrwać... podziwiam was i współczuję sad

jak mam się zachowac gdy to nastepi? boje sie że ucieknę albo z zazdrosci podejde i cos powiem głupiego i zrobię z siebie kretynkę...

Każdy ma gdzie swoja połówkę jabłka, ale nikt nie powiedział, że dane nam będzie sie odnaleźć i w jedno połączyć...

autor: ja smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak się zachować/poradzić sobie gdy widzisz go z inną/nową dziewczyną?

Hej, Spokojnie i bez emocji... miej dystans i nie daj po sobie poznac ze Cie to boli...najlepiej usmiechnij sie i rob swoje, bo przeciez nie przyszlas tam zeby go zobaczyc... jak by doszlo do rozmowy, urwij szybko mowiac np. musze juz isc, mozesz dodac ze jestes z kims umowiona...juz napewno nie pozwalaj sobie na mowienie czegos glupiego...bo wyjdziesz na zdesperowana "wariatke".
Pozdro

3

kasian833 napisał/a:

czytam posty osób których mężczyźni odeszli do innych kobiet i powiem wam że nie wiem jak dałyscie rade to przetrwać... podziwiam was i współczuję sad
.

Wcale nie dałyśmy , próbujemy dać. Nie ma za co podziwiać , czas najlepiej leczy rany ..ale są bardzo głębokie. A bliżej co się stało , dlaczego się rozstaliście?
                Pozdrawiam !

4

W sumię też to mnie męczy. Rok czasu jednak już mija. Mieszkamy 50m od siebie ale ani razu się nie widzielismy od kiedy mnie wyrolowała.

Ja w mojej sytuacji widze 2 rozwiazania
albo bym kolesiowi przyrżnął konkretnie  i odrazu mógłbym się pożegnać z moją "mundurówką"
albo zwyczajnie przeszedł obok, wymawiając zwykłe cześć (choć nawet na to nie zasługuje). To wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem. Kultura i opanowanie musi być.

5

Mnie najbardziej pociesza myśl, że go już nigdy nie spotkam. Oczywiście chodzi o to, że mam taką nadzieję, że nie będę musiała głupio zachowywać się, chować, uciekać, zbywać, odpowiadać na pytanie co u ciebie, lub słuchać o jego życiu. Mam nadzieję, że tak będzie.

6

Myślę,  że w takiej sytuacji najlepiej zachować się z klasą- jeśli się przywita to odpowiedzieć...i pójść w swoją stronę. Nie uciekaj, nie rób mu awantury bo sama się z tym będziesz później źle czuć.

7

to bardzo trudne aby wtedy opanować emocje, ale autorzy postów powyżej mają rację - trzeba się ugryźć w język i kulturalnie odpowiedzieć "cześć".
Ja o tym też ostatnio myślałam i biorę pod uwagę jeszcze jedną ewentualność: posłać mu wymowne spojrzenie ( " to naprawdę boli") i odwrócić głowę i iść w swoją stronę

" Miłość jest o posiadaniu, pożądanie o chceniu . Pożądanie jest wyrazem tęsknoty, dlatego wymaga ciągłej nieuchwytności. Nie obchodzi go gdzie już było, lecz zachwyca się tym, dokąd zaraz podąży"

8

Alexytymia napisał/a:

Myślę,  że w takiej sytuacji najlepiej zachować się z klasą- jeśli się przywita to odpowiedzieć...i pójść w swoją stronę. Nie uciekaj, nie rób mu awantury bo sama się z tym będziesz później źle czuć.

No ale przyznajcie sie  - koszmarnie kusi zeby podejsc, powiedziec cos, tak zeby w piety poszlo i na koniec w morde strzelic wink

Marzenia, ehhhh wink Chociaz, jakbym tak rzeczywiscie napatoczyla sie gdzies na eksia i jego nowa flame to chyba panowanie nad soba i kultura to najlepsze wyjscie.

Pozdrawiam

Scientists have finally discovered what is wrong with the male brain:
On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left wink

9

Dziewczyny mają rację najlepszym wyjściem z takiej sytuacji jest podnieść głowę wysoko i przejść obok jak byście sie nie znali.Wiem co mówię to jego zaboli najbardziej,obojętność to właśnie jest to!!!!!!!!!!!

10

ja jeszcze do niedawna miałam taka agresję że gdybym Go spotkała to zachowałabym się idiotycznie i rozwaliła mu coś na głowie. Kto wie może dostałby wstrząśnienia mózgu i jego obie połowy zaczęłby działać?.....:D:D

" Miłość jest o posiadaniu, pożądanie o chceniu . Pożądanie jest wyrazem tęsknoty, dlatego wymaga ciągłej nieuchwytności. Nie obchodzi go gdzie już było, lecz zachwyca się tym, dokąd zaraz podąży"

11

grejs napisał/a:
kasian833 napisał/a:

.

Wcale nie dałyśmy , próbujemy dać. Nie ma za co podziwiać , czas najlepiej leczy rany ..ale są bardzo głębokie. A bliżej co się stało , dlaczego się rozstaliście?
                Pozdrawiam !

Zostawił mnie bo stwierdził że próbował mnie pokoachac ale mu sie nie udało, że przez 1,5 roku starał sie z całych sił ale nic nie poczuł....  pamiętam, kiedys po 3 miesiącach naszego spotykania powiedział, że woli iśc do swojej kolezanki z pracy bo przy niej sie lepiej czuje niż ze mną... nie wiem dlaczego wtedy go nie zostawiłam, bo potem bylo juz coraz grzej odejśc sad

a gdy pierwszy raz mnie zostawił to tydzien przed tym powiedział mi po 11 mcach spotykania! : wiesz chyba Cie kocham, boże jak ja sie wtedy cieszyłam, a za tydzień mnie zostawił, zapytałam dlaczego? przeciez tydzien temu powiedziałes że mnie kochasz to stwierdził że sie pomylił...
potem był powrót, ale przez 1,5 mca tylko ten jeden raz usłyszałam że mnie kocha w dodatku to była pomyłka... sad

mieszkamy w jednym miescie, pracuje niedaleko mnie i czasem go widze samego w rynku, i tak sie boje że w koncu zobacze go z kimś za reke, chyba wtedy serce mi popeka jeszcze bardziej niż teraz

ale sie tego boję

Każdy ma gdzie swoja połówkę jabłka, ale nikt nie powiedział, że dane nam będzie sie odnaleźć i w jedno połączyć...

12

A jakbys zapanowała nad swoimi emocjami do tego stopnia że w chwili spotkania z nim jego nową dziewczyną podeszłabyś z usmiechem i zyczyła im szczęścia bo pieknie razem wygladają i napewno ekstra do siebie pasują???   Jak myślisz??

[nieregulaminowy link]/
Moj blog dla ludzi z wyobraźnią

13

tak łatwo się piszę. Ktoś musiałby być mistrzem władania emocjami i szacun dla ludzi o takich cechach.
Kasian ja Ciebie doskonale rozumiem, ale nie ma co analizować jak mamy się zachować, bo wydaje mi się że co jak co ale tego nie da się zaplanować......
postaraj się o tym nie myśleć

14

Oczywiście, że można podejść i opie...lić tylko później można czuć się strasznie głupio, jak emocje opadną- dlatego nie polecam.  Ale nic tak nie boli jak brak emocji, jak zdawkowe "cześć" i pójście w swoją stronę .
Może czas  samej się za kimś nowym rozejrzeć ? wiosna, słoneczko, ...zamiast myśleć o nim, umów się z koleżankami i idź na soczek lub piwko rozerwij się trochę...jest wielu fajnych, seksownych facetów olej buraka szkoda młodości i czasu na rozpamiętywanie smile Może następny będzie bardziej dojrzały emocjonalnie tongue

15

KGB ja doskonale wiem ze to cholernie trudne jest.... ale pomysl co sie dzieje w umysle osoby która sie na to odważy i jej to wyjdzie

nie myśl o tym................ nasz mózg nie przetwarza negacji            nie................myśl o tym

Cholera zawsze jak widze twój nick to sie wzdrygam:D:D:D:D

[nieregulaminowy link]/
Moj blog dla ludzi z wyobraźnią

16

A ja mysle, ze najlepszym rozwiazeniem jest plomienny usmiech i mile przywitanie sie.
udawanie, ze sie nie znamy i zgorzkniala mina tylko udowodnia, ze nadal cierpimy po rozstaniu. po co dawac facetowi taka satysfakcje? niech mysli, ze jest nam swietnie bez niego i zyjemy pelna piersia. a co!

17

Normalnie się zachowywać. Nie uciekać, nie odwracać głowy. Wyprostować się, spojrzeć w oczy i odpowiedzieć "cześć" smile

?Jeśli mogę powiedzieć komuś "kocham Cię", muszę być w stanie powiedzieć "kocham wszystkich w Tobie, kocham świat poprzez Ciebie, kocham w Tobie również samego siebie."

18

Wiecie to chyba zależy od tego jak się para rozstała, od konkretnego przypadku... jak facet zachował się jak ch,,,j to czasem lepiej go olać, a jak rozstanie było za obopólną zgodą to pewnie, że można podejść, zagadać.

19

Ja mam to samo, co Ty, droga autorko. Ciągle się boję, że spotkam go z inną. A wiem, że kogoś(podobno) ma. Nie jesteśmy ze sobą w dobrych kontaktach, poza tym jednak trochę jest mi źle, że nie jesteśmy razem. I świadomość tego, że jakaś inna ma go dla siebie jest dobijająca. Ale doszłam do wniosku, że skoro woli prowadzać się z jakąś bogatą lalunią, to jego sprawa. Wiem, że nie jest mnie wart po tym, co zrobił. I po tym, co teraz wyprawia.
Jeśli go spotkam z nią, idących za rękę- trudno. Jakoś to przetrawię, zaboli, ale było- minęło.
I Tobie radzę tak zacząć myśleć. Rozstaliście się, było miło, ale minęło. Pierś do przodu, uśmiechnąć się i pełen luzik.

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

20

kilka dni temu dowiedziałam się, że się zaręczył .... więc władana emocjami napisałam mu maila ( nie obrażałam, nie analizowałam) zwykłe życzenia i wyrażenie tego, że nie byłam jeszcze gotowa napisać mu to zdanie no ale życzyłam mu szczęscia na nowej drodze życia..... w swojej bezsilności wobec targających mną emocji czułam, że chyba mu tak życzę........ odpisał mi że wywala moje maile do kosza bez czytania... ( w lutym jeszcze mailował sam do mnie ) i co teraz bym zrobiła gdybym ich zobaczyła? przysiegam dostałby w twarz  jeszcze nigdy nie uderzyłam nikogo ale wzbudza we mnie tak negatywne emocje, jestem tak wściekła, również na siebie..... mam do niego taki żal, że nie potrafiłabym przejść obojętnie i nie wiem co by mi to dało i nie wiem czy napewno tak właśnie bym się zachowała ale  napewno takie mam teraz emocje!!! czyli kwestia tego jak się zachowamy  jest też uzależniona od tego w jakim okresie spotkamy ICH!

21

Cześć:)

Mam podobną sytuację. Jestem znacznie starsza od Kasian, ale problem podobny.
Od wczoraj jestem rozwódką. Powodem rozwodu była zdrada mojego męża.
Ja na szczęście jestem silną kobietą i nawet nie mrugnę, kiedy spotkam mojego ex z obecną blond - dziewczyną, ale nie wiem za Chiny Ludowe co ma zrobić z synem, który strasznie to przeżywa, wstydzi się za głupiego ojca...
Do tego Blondi zawsze hardo spogląda mi w oczy z lekkim uśmiechem i pewnością siebie nie robiąc sobie niczego z obecności nastolatka. Powiem Wam, że to jest straszne. W d.... mam tego starego durnia, ale szkoda mi dzieciaka.
Największą chęć mam skopać im tyłki, ale nie pozwolę sobie na takie zachowanie.

Kasian, Ty trzymaj głowę wysoko i postaraj się wyjść z twarzą z tego wszystkiego... najważniejsze, to zachować godność:)

Trzymaj się

wink

22

i stało sie... godzine temu mój eks z którym nei ejstem od rozku czas przyjechał odebrac płytę, dodam że spotykalismy raz na miesiąc/daw ot tak aby zabić samotnośc w łózku... przyjechał, zeszłam do auta, oddałam płyte, zapytał co u mnie, czy chodzę na randki...odpowiedziałam ze po co pyta, czy po to bo on sie z kims spotykai chce sie pochwalić...powiedział że owszem spotyak sie z kimś, zdenerwowałam się, nie potrafiłam przyjąc tego do wiadomości, powiedziałam że sie ciesze, on widział że sie zdenerwoqwałam, ze zrobiłam smutną minę, zapytał czemu mam taka mine , nie wytrzymałam powiedziałam że dlatego że moje uczucia nadal są, i że zwyczajnie jestem zazdrosna, powiedział wtedy że tak ładnie wyglądałam idąc do auta a teraz robie miny i lepiej abym juz poszła, nie wytrzymałam, powiedziałam mu że ja czułam i nadal duzo do niego czuje, na co on: przecież nigdy nie powiedziałem Ci że Cię kocham, bardzo cię lubiłem ale to wszystko...powiedziałam że rzeczywiście nie mamy juz o czym rozmawiać i wyszłam....

ale serce boli sad jest mi źle, wiedziałam że to sie stanie ale przyznam że nie byłam przygotowana na takie słowa, ze powie że sie z kimś spotyka.... i nie wiem jak zareaguje jak go z nią zobacze... sad boli,boli boli sad

23

mój Boże, jak czytam te wszystkie bóle, to tym bardziej się mobilizuje, żeby zapomnieć o byłym.
ażeby przejśc obok niego i ewentualnej niej obojętnie. Kurde, serce by mi chyba pękło o_O
ale nic, trwam jakoś , wiem, ze się mój ból skończy. Czekam cierpliwie.

Kasian833,
współczuję Ci, wiem, ze słowa nic nie pomogą, ale wiedz, że każdy ból się kiedyś kończy i tego Ci życzę z całego serca!

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

24 Ostatnio edytowany przez gazia (2011-07-04 22:38:45)

Ja gdy spotkam go z jakąs wywłoka, podejde i zapytam,:   Kochanie - słonko, kiedy przelejesz mi - CZYLI ciągle twojej żonce  kase na nastepny  miesiąc. Wiem,że moje pytania o kase go irytują. Więc tochyba dobre rozwiazanie.A zwłaszczaprzy nowej babie.  Robie wszystko by myslał i on i ona że   zalezymi wyłacznie na kasie. I o to chodzi.
Za kochanie i słonko moze nawet mi skoczy do gardła przy wywłoce...trudno...Satysfakcja gwarantowana,jakzapytam o KASE. TAK! Muszawiedzieć, zezalezymi wyłacznie na pieniadzach-bo zalezy!

Zobaczycjej mine: BEZCENNE To ona jest PRZEGRANA. Jak podkreśle, : ciagle twojej zonie!

Miałam juz nie pisac, no ale musiałam. na taki temat sie nie odezwać, to aż  szkoda. To oni sie xle poczuja. Ja moze sobie troche porycze, ale pokaze im!  Gdzie raki zimuja.

Dobranoc.

25

Shanty napisał/a:

mój Boże, jak czytam te wszystkie bóle, to tym bardziej się mobilizuje, żeby zapomnieć o byłym.
ażeby przejśc obok niego i ewentualnej niej obojętnie. Kurde, serce by mi chyba pękło o_O
ale nic, trwam jakoś , wiem, ze się mój ból skończy. Czekam cierpliwie.

Kasian833,
współczuję Ci, wiem, ze słowa nic nie pomogą, ale wiedz, że każdy ból się kiedyś kończy i tego Ci życzę z całego serca!

Dziekuje Ci Shanty za słowa pociechy... potrzebuje ich teraz.... szukanie zrozumienia jest pomocne ale mało gdzie mozna je uzyskac...

człowiekowi wydaje się że jest na to przyogotowany a gdy nadchodzi to co i tak nieuniknione to żal, ból, łzy rozrywają serce... znowu przypomniałam sobie całe cierpienie po rozstaniu/// to było okropne, z czasem troche przeszło, czas zaoił rany ale nie do końca bo one sie otworzyły i nadal krwawią sad czy to się skończy?

26

kasian833
Ja sama jestem świeżo wiem, że wczoraj minęły 3 miesiące, a obiecałam sobie (shit!) że nie będę pamiętać. to, że by miał kogoś to mój mniejszy problem, wiesz co jest gorsze?
najgorzej, że dookoła kilku zainteresowanych facetów, byłam ostatnio z jednym,
siedzimy na moście, chwyta w dłonie moją twarz i mówi: gdzie byłaś całe moje życie?
a ja nawet się nie cieszę, nie umiem, nie czuję nic, bo mam innego w głowie, także ja na razie z nikim nie wchodzę w związki nie związki bo nie będę nikogo ranić.
uzbrajam się w cierpliwość, widzę plusy rozstania, ale chyba jeszcze za świeżo mi.
Głupia rada-czas, czas, czas i inwestycja w siebie.
Wiem, jak to jest jak pęka serce, te dziwne uczucie w środku,
ale to jest do przeżycia. Porażka hartuje (jestem nieśmiertelna), wyciągajmy wnioski i nie zamykajmy sie na innych mężczyzn, myślę, że w końcu ktoś mi się spodoba a ja będe wolna i też Ci tego życzę kochanie,
bo łakniesz tego teraz jak powietrza, chcesz poczuć się wolna i masz pewnie dość komplikowania sobie życia tymi strasznymi odczuciami.

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

27

Shanty.... rozumiem Cie

ja dzisiaj mojemu eks powiedziałam że przez roku przez niego nie mogę sobie nikogo znaleźć bo po prostu nie mogę, też mam adoratorów wokół siebie ale ich zwyczejnie nie chce, nie potrafie sie przełamać... trace czas na pamięc o eks a on czasu jak widać nie traci, a te słowa że nigdy mnie nie kochał... sad

popatrz ile my tracimy Shanty? młodość na mysli o eks,same nie dajemy sobie szansy na miłośc nowa, ale jak dac szanse skoro serce wspołprcowac nie chce? sad((((

28 Ostatnio edytowany przez Shanty (2011-07-04 22:58:52)

Ja z moim nawet kontaktu nie mam bo uwaga: jemu tak będzie łatwiej tongue no śmiech na sali, chłop dorosły.
Wiesz, ja nie czuję, ze tracę-mam teraz więcej czasu na moje ukochany freeride, na strzelnicę jeżdżę, z czystym sumieniem byłam na małym poligonie ostatnio, odnowiłam stare znajomości, zajęłam się sobą.
ja nie wiem jak Ty, ale bym się byłemu nie żaliła, serio, tylko w to mu graj.
Może za bardzo się skupiasz na uczuciach? Może chcesz teraz, szybko, żeby pokazać, udowodnić coś byłemu?
ja mam ciągłe wrażenie, że moja sprawa jeszcze się nie wyjaśniła, ze to nie koniec, Ty chyba masz odwrotnie, ale jestem w stanie Ciebie zrozumieć i się wczuć. Polecam Ci też ten temat http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=18071&p=93
jakoś sobie razem radzimy,w  kupie raźniej smile
Myślę, że ja kogoś i tak poznam i mnie ostro telepnie, że ten koleś będzie taki cudowny i będzie mnie lepiej traktował niż mój eks, do pięt mu nie dorośnie.
Wiem, ze gdzieś na mnie czeka, więc i ja czekam aż mi się życie rozkraczy i potoczy (jak mawia pewna znana mi osoba).
Głowa do góry! tego kwiatu pół światu!
nawet jak już spotkasz eks z jego f5 jak to mówię ( w sensie nowa nową laską)
głowa do góry, uśmiech, pierś do przodu i nie daj się stłamsić. To ona ma się dziwnie czuć, a nie Ty.

29

Kasian kochana....nie miałam pojęcia że masz swój wątek i że Ci teraz tak ciężko....
Tak bardzo mi przykro że cierpisz i że ten chłopak nie docenił tego jakie cudo miał obok siebie!!!

Kasian...jesteś wyjątkową i cudowną osobą....pamiętaj o tym. Choć to trudne i wymaga czasu postaraj się nie myśleć o swoim eks. Nie wyobrażaj sobie co i z kim robi bo to nie ma sensu i od takich myśli można tylko...zwariować smile

Shanty tak ładnie Ci radzi..... "....czas, czas, czas i inwestycja w siebie" i to wcale nie jest głupia rada!!!
Pomyśl teraz o sobie...bo on na Twoje myślenie...nie zasługuje!!!!!

caluje Cie mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30

Kasian833, nie pochwalilas sie swoim wątkiem ...
Wiesz doskonale z innych naszych dyskusji, że można mieć tą siłę. Zdobądź ja jak najszybciej by w kazdej chwili być gotowa na kolejne spotkanie. Wtedy pokaż mu, że jesteś normalna i nie reaguj. Potwierdzam to co pisały wcześniej Alexytymia, KGB ....
Spokój i tylko spokój.
Jak na mój gust, to on wogólę Cie nie kochał ... grał na zwłokę bo miał z tego korzyści. Być może nawet chodziło tylko o łóżko.
Może zajmowało to jego czas, w trakcie poszukiwania kolejnej kobiety, co do której będzie pewien, że ja pokocha.
Wiem, że trudno się z tym pogodzić, ale czym dłużej będzie trwała akceptacja rzeczywistosci. Tym gorzej dla Twojej psychiki.
Dobrze mi z Tobą, gdy popierasz mnie w naszych dyskusjach, i lubie Twoje wypowiedzi. Ale ... zniosę Twoją nieobecność, wiedząc, że spędzasz miło czas wśród ludzi ...

Ty jesteś dla mnie jak ósmy cud świata, masz na imię Krystian - ja Mietek - twój tata.

31

"wśród ludzi" tak....ale w samotności smucąc się...nie!!!! Pisz Kasian jak będzie Ci ciężko...wiesz że jesteśmy!!!!:)

32

Nie wiedzialem Kasian833, że znosisz takie rozstanie ... W ten sposób .... Bardzo mi przykro, ale najlepszy jest czas.

Ty jesteś dla mnie jak ósmy cud świata, masz na imię Krystian - ja Mietek - twój tata.

33

Kasian!!! Lib rodzi:):):)

34

pe napisał/a:

Kasian!!! Lib rodzi:):):)

Wybacz kasian, że w Twoim wątku, ale jestem tak przejęty ... że robota mi nie idzie. Chcialem się tym z Tobą podzielić ...

35

The Devil, Pe dziękuję za słowa otuchy, ten wątek nie jest najnowszy ale odgrzebałam go bo stało sie to czego sie tak bałam.... juz wiem że sie z kims spotyka, jeszcze ich razem nie widziałam, musze sie na to przyogotwac, ja jestem  natury osoba bardzo wrazliwą i tego typu sprawy wręcz mnie załamują... boje sie bardzo, bo potem przezywam to ... sad smutno mi

wiecie gdybym Was straciła ... nie chce o tym w ogóle myslec smile

potrzebuję was... po przeczytaniu waszych opini popłakałam się... naprawde się popłakałam ze szczęscia że ktos jest ktoś kot o mnie jednyak mysli... dziekuję Wam z całego serduszka smile
potrzebuję tych słów bo dzieki nim rosnę w siłę... więc prosze nagadajcie mi jeszcze bo ja sama nie dam rady przez to przejśc sad

Lib rodzi... Boże staram ją soboie wyobrazić jaka jest dzielna smile achhh i sie doczekalismy... Pe teraz Twoja kolej smile))))

36

The_devil napisał/a:

Kasian833, nie pochwalilas sie swoim wątkiem ...
Wiesz doskonale z innych naszych dyskusji, że można mieć tą siłę. Zdobądź ja jak najszybciej by w kazdej chwili być gotowa na kolejne spotkanie. Wtedy pokaż mu, że jesteś normalna i nie reaguj. Potwierdzam to co pisały wcześniej Alexytymia, KGB ....
Spokój i tylko spokój.
Jak na mój gust, to on wogólę Cie nie kochał ... grał na zwłokę bo miał z tego korzyści. Być może nawet chodziło tylko o łóżko.
Może zajmowało to jego czas, w trakcie poszukiwania kolejnej kobiety, co do której będzie pewien, że ja pokocha.
Wiem, że trudno się z tym pogodzić, ale czym dłużej będzie trwała akceptacja rzeczywistosci. Tym gorzej dla Twojej psychiki.
Dobrze mi z Tobą, gdy popierasz mnie w naszych dyskusjach, i lubie Twoje wypowiedzi. Ale ... zniosę Twoją nieobecność, wiedząc, że spędzasz miło czas wśród ludzi ...

A czym tu sie chwalić kochany the Devilu? smile musze to przezyć i z waszą pomocą wyjdę z tego smile

37

Wyjdziesz wyjdziesz ... i to jak bardzo inna niż byłaś. Czyjegoś myślenia nie da sie naprawić. Krzywizyny powstają już w procesie wychowania ... później socjalizacji. Dlatego mamy czasami do czynienia z tak trudnymi i niezrozumiałymi zachowaniami.

Nie tylko tobie jest smutno kasian, wiekszosc z nas trafila tu przez smutek. Niewiele jest wątków, gdy ktoś chce pochwalić sie swoim szczesciem. Szcześliwi ludzie cieszą się swoim szczęściem wśród ludzi ...

Kasian, wiedziałem po Twoich postach, że jestes wrazliwa ... nie spodziewałem się tylko, że aż tak ... Dobrze, że oddałaś tą płytę ... i juz nie ma pretekstów by znów przyjechać. Smutne jest to co zrobił, i uczące dla nas. Nie popełniajmy znów takich samych błędów.
Bądź ostrożna kochana ... mówię Ci to tak na przyszłość, bo wiem, że teraz jakiś czas pozostaniesz z nami bez kogoś kto zawracał by Ci głowę swoimi zachciankami. Ten niesmak pozostanie jeszcze w Tobie długo ...

38

Kasian833....jak sie czujesz?:)całujemy mocno smile)

39

Kochani smile
w poniedziałek po tej sytuacji byłam załamana lekko, smutna i w ogóle... ale powiem szczerze że bardzo ale to bardzo pomogliście mi wspierając mnie tutaj, pisząc że nie był mnie wart, potrzebowałam waszego spojrzenia na sprawę i interpretacji, dziękuje wam smile
nie miał prawa mnie tak traktować, tak mówic, ale dzięki temu teraz wiem że mnie nigdy nie kochał, był zadufany w sobie, pan i władca egoista który czasem rzucił ochłapem w postaci miłego słowa typu lubie cię i tyle.... a ja zasługuje na cos więcej,
nie chce gada znac, widziec, myslec o nim, chociaz nadal trrawię tę sytuację to wiem że wyjde zwycięsko z tej walki z samą sobą smile i wasza w tym ogrmona zasługa bo wśród znajomych nie soatałam az takiego wsparcia, a powiem że było ono wręcz znikome smile

pe jak u Was?
dziekuje że jesteś, i The devil tez smile kochani jesteście

40

Wyjdziesz zwycięsko .. tak jak piszesz ... jesteś jeszcze bardzo młoda ....
Nie kochał Cie - to pewnie, i to że był egoistą także. Dodał bym jeszcze, że cwaniak, który być może
w podobny sposób krzywdził inne kobiety.

Kasian ... życie przed tobą ...

41

Kasian...no pewnie że nie był Ciebie wart!!! I to on spotykając Ciebie powinien schować głowę w piasek!!! Bo zachował się bez honoru zupełnie. I zobaczysz że za jakis czas faktycznie miniesz go na ulicy ale nie będziesz sama...a z jakimś supermęskim, przystojnym brunetem:))))))

Wysyłamy moc uścisków dla Cioci Kasian:)

Pescecane napisał/a:

Normalnie się zachowywać. Nie uciekać, nie odwracać głowy. Wyprostować się, spojrzeć w oczy i odpowiedzieć "cześć" smile

brawo i ja podpisuję się również pod tym! nic dodać nic ująć.
byle nie wpadać w panikę.
pozdrawiam serdecznie

Treść mojego życia. Uspokaja, rozwściecza, podnieca, niepokoi, zastanawia.

43

Ja bym udała, ze ich niewidze. tongue

44 Ostatnio edytowany przez The_devil (2011-07-08 22:11:33)

gazia - ona nic nie zrobiła ze musi sie ukrywać. To ON jest "ciota". Nie miał odwagi rozmawiać o tym co mu nie pasuje i rozmawiać o problemach. To on powinien chować twarz w tłumie ... Problem chyba w tym ze kasian jest zbyt delikatna i wrazliwa, bo ja spotykając go w towarzystwie kolejnej "ofiar" głośno krzyczał bym "CZESCC !!!"
Ba ! Powiedział bym by uważała na ciążę z takim typem, bo właśnie stąd biorą się samotne matki ...

45

The_devil napisał/a:

gazia - ona nic nie zrobiła ze musi sie ukrywać. To ON jest "ciota". Nie miał odwagi rozmawiać o tym co mu nie pasuje i rozmawiać o problemach. To on powinien chować twarz w tłumie ... Problem chyba w tym ze kasian jest zbyt delikatna i wrazliwa, bo ja spotykając go w towarzystwie kolejnej "ofiar" głośno krzyczał bym "CZESCC !!!"
Ba ! Powiedział bym by uważała na ciążę z takim typem, bo właśnie stąd biorą się samotne matki ...

No niestety, jak w piosence COMY "gdy nadwrazliwośc jest jak bilet w jedna strona stąd..."
jestem zdecydowanie nadwrażliwa, juz mysalałm że jestem silna, a dzisiaj w ony przysnił mi sie on z jakąs dziewczyną i wstałam zdenerwowana i jest mi niefajnie, myślże nie jestem niezastapiona u jego boku zwyczajnie boli sad achh co to za doły no hmm to jest jak niedoleczona choroba która wraca raz na jakis czas i walczysz z jej objawami ...

46

Walcz z nadwrazliwoscia kasian ... życie samo wymusi na Tobie taką odporność. Nie składa sie bowiem z samych przyjemnosci.
Wiele z rzeczy, które robimy na codzień, zależy jeszcze od innych osób ... I tu zaczyna się pasmo rozczarowań z którymi musimy sobie radzic ...

to nie był sen tylko koszmar..
chyba rzeczywiście jesteś wrażliwa
ale
co nie zabije to wzmocni..pewnie nie raz w życiu będziesz mała cos trudnego do"przeskoczenia" więc jego i te jego nowe miej w ...nosie
-i jeśli tylko uważasz że chcesz mówić mu "cześć" to mów!
..ja bym się nie odzywała-bo i po co?
niech gość spada!

Treść mojego życia. Uspokaja, rozwściecza, podnieca, niepokoi, zastanawia.

48

Kochana Kasian833 smile

Jak ja Cię doskonale rozumiem z tą nadwrażliwością:) Sama należę od osób które wszystko mocno przezywają. I wiem...ze takim osobom nie łatwo sie żyje...
Ale wiesz...są jednak pewne doświadczenia które uodparniają i sprawiają że mamy twardą skórę:)Nie powodują że przestajemy być wrażliwi w ogóle...a jedynie nabywamy umiejętność bagatelizowania "pierdół" smile

Pozatym...jak czytam na forum niektóre historie to wlos mi sie na glowie jeży że ludzie są w tak ciężkich sytuacjach przy których moja historia wydaje się "luksusem" i "cudowną bajką".

Dają do myślenia. I uzmysławiają że nie warto się przejmować na zapas i robić problemow z niczego. Warto natomiast cieszyć się z małych zdarzeń, z małych przyjemności:) A pozytywny nastrój wpływa na to...że po tych małych pojawiają się te naprawdę wielkie smile

Całujemy mocno Ciocie Kasian!!!!!

49

Jak si czujesz Kasian?:)

Posty [ 50 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak się zachować/poradzić sobie gdy widzisz go z inną/nową dziewczyną?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018