Nowy produkt got2b? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Nowy produkt got2b?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Nowy produkt got2b?

Hej dziewczyny! Znlazłam ostatnio nowy produkt do włosów, taki specjalny puder, który zwieksza objętość włosów - czy któras z Was już może go wypróbowała??? Przydałoby mi się coś takiego, szczególnie na drugi dzień po umyciu włosów hmm wtedy jak wstaje to mam takie uklepane włosy i muszę się troche narobić zanim cokolwiek z nimi będzie hmm Warto go kupić? Cena jest dla mnie w miarę przystępna tylko pytanie jak to dokładnie działa??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nowy produkt got2b?

czesc. ja kupilam got2b POWDER?ful 2 tyg temu (o ile o to ci chodzi), skusilo mnie to ze nigdy nie próbowałam kosmetykow do włosów w takiej formie. dobra przyznam się spodobało mi się opakowanie puszka heh jak wyjmuje z torebki to zraz się kumpele pytaja co to wink

http://img69.imageshack.us/img69/6024/got2b.jpg

"bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno..."

3

kurcze nigdy o czyms takim nie słyszalam?tzn co to jest dokladnie puder do wlosow?

4

no to jest taki proszek, wygląda jak puder, właściwie to ciężko to do czegoś porównac bo nigdy wcześniej czegos takiego nie miałam. bierzesz go na ręce rozścierasz i wmasowujesz i łączy się z wlosami i sa bardziej puszyste:)

"bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno..."

5

Hej.. Ja używam tego pudru a mam 2 jeden z ,,got2b,, a drugi z ,,taft,, ogólnie ta sama firma bo to ze ,,Schwarzkopf,, jest.. Oba działają tak samo na moich włosach.. Fajnie unoszą włosy dodają objętości ale włosy po nich są takie tępe, po prostu następnego dnia trzeba umyć włosy.. Jak dla mnie nie są one fajne do codziennego użytku jednak jak da się nie wielką ilość jakoś ujdzie... Kupiłam se też ostatnio z got2b mus do włosów, z tej seri Volumania. Nakłada się go na wilgotne włosy i suszy je suszarka najlepiej głową w dół. Jak dla mnie ten mus jest super. Dodaje moim włosom objętości.. Jednak ja mam krótkie włosy nie wiem czy na długich będzie taki sam efekt.. Pozdrawiam

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Nowy produkt got2b?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018