GOT2BE Powderful - co sądzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » GOT2BE Powderful - co sądzicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: GOT2BE Powderful - co sądzicie?

To chyba nowość na rynku. Podobno zwiększa objętość włosów. Jest w postaci proszku, który rozciera się w dłoni i nakłada na włosy. Bardzo mnie to kusi bo mam cienkie włosy:) Czy ktoś z Was już to wypróbował? Rzeczywiście daje efekt taki jak obiecuje producent?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: GOT2BE Powderful - co sądzicie?

smigajac po forum znalazlam ten stary nietkniety temat. Jesli sama moge cos powiedziec o tym produkcie, to jak dla mnie jest rewelacyjny. dzlugo szukalam czegos, co tak dobrze podniesie mi moje kudly tongue

3

a gdzie go szukać i  czy jest drogi!?
pozdrawiam

"Samotność jest przyjemnością dla tych, którzy jej pragną i męką dla tych, co są do niej zmuszeni."

4

pika444, ja puder kupilam akurat w rossmannie za nieco ponizej 20 zl, ale wiem, ze jest dostepny tez w duzych sieiach handlowych, takich jak tesco, carrefour itp., a kolezanka kupila to nawet za nieco ponad 16zl, wiec jesli dobrze poszukasz, to znajdziesz taniej smile

5

lotka_ napisał/a:

pika444, ja puder kupilam akurat w rossmannie za nieco ponizej 20 zl, ale wiem, ze jest dostepny tez w duzych sieiach handlowych, takich jak tesco, carrefour itp., a kolezanka kupila to nawet za nieco ponad 16zl, wiec jesli dobrze poszukasz, to znajdziesz taniej smile

dzięki- kupiłam i powiem Wam ze albo ja nie potrafię tego używać albo u mnie on się nie sprawdza ???
pozdrawiam

"Samotność jest przyjemnością dla tych, którzy jej pragną i męką dla tych, co są do niej zmuszeni."

6

lepiej kupic zwykły puder dla dzieci za 5 zł (np. w rossmanie babydream) i efekt będzie taki sam

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » GOT2BE Powderful - co sądzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021