zrobilam wymaz na tradzik i nic nie wyszlo, dziwna sprawa, hormony? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » zrobilam wymaz na tradzik i nic nie wyszlo, dziwna sprawa, hormony?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: zrobilam wymaz na tradzik i nic nie wyszlo, dziwna sprawa, hormony?

powiedzcie dziewczyny
mam 23 lata , zawsze jakies 2, 3 krostki na twarzy czasami wiecej, zrobilam wymaz z tych krostek jak byyly ze 4, nic mi nie wyszlo?
dodatkowo cierpie na nerwice od 7 miesiecy. 7 miesiecy temu odstawilam tabletki anty ktore bralam przez 6 lat!!! Czasami nawet nie rboilam przerwy 7 dniowej w ciagu pol roku. Czy to wszytsko moze byc z hormonow? e whania nastroju tez?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zrobilam wymaz na tradzik i nic nie wyszlo, dziwna sprawa, hormony?

Dwie czy trzy krostki to nic nienormalnego, a już na pewno nie trądzik smile Każda kobieta ma swój indywidualny cykl hormonalny, który wpływa również na stan skóry. Często przed okresem na twarzy pojawiają się wypryski. Myślę, że nie powinnaś się tym przejmować.

3

to jest nie tak, ogolnie sa takie podskorne jeszcze, ciezko sie goja
nie jest tak ze mam gladka buzie i 3 krostki...kazdy z boku oceni to jako tradzik, troszke zaczerwienien, krostek ktore maja wyjsc i nie moga itd
mysle musze isc do endokrynologa....bo pierwsze nerwice lekowa mam, 2 tradzik, 3 okresy moje, ostatnii zanikl na 1 dzien w polowie, potem byl obfity, przedostatni normalny a jeszcze wczesniejszy znikll po 1 dniu .. wiec cos jest nie tak myslem i chyba rozchwialam organizm hormonami.....albo taki zbieg okolicznosci

4

lalalalaaaa napisał/a:

powiedzcie dziewczyny
mam 23 lata , zawsze jakies 2, 3 krostki na twarzy czasami wiecej, zrobilam wymaz z tych krostek jak byyly ze 4, nic mi nie wyszlo?
dodatkowo cierpie na nerwice od 7 miesiecy. 7 miesiecy temu odstawilam tabletki anty ktore bralam przez 6 lat!!! Czasami nawet nie rboilam przerwy 7 dniowej w ciagu pol roku. Czy to wszytsko moze byc z hormonow? e whania nastroju tez?

każda kobieta,która zażywa tabletki anty raz na 3 mies powinna robić przerwę( miesięczną) aby organizm mógł się oczyścić.
wahania nastroju mogą być tym spowodowane co do krostek to normalne.
skontaktuj się z ginekologiem i powiedz mu, w jaki sposób przyjmowałaś leki i czy to mogą być skutki uboczne??

Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.

5

Może to coś z tarczycą? Miałaś kiedyś zdiagnozowaną niedoczynność? Przy takim schorzeniu często okresy są nieregularne.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » zrobilam wymaz na tradzik i nic nie wyszlo, dziwna sprawa, hormony?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018