Chrostki na nogach, jak się pozbyć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Chrostki na nogach, jak się pozbyć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Chrostki na nogach, jak się pozbyć?

Witam wszystkich!

Czy ktoś też może męczy się z tymi małymi 'cholerstwami'?
Konkretnie.. Zawsze po zimie kiedy to juz powoli trzeba pokazać nogi u mnie występuje na przedniej częsci ud masa malutkich chrosteczek.. Szczególnie po goleniu i po sciągnięciu spodni np po całym dniu.. Jeszcze szczerze nie probowałam za specjalnie z tym walczyć ale jak już to chcę skutecznie i od razu się tym zająć smile
Czy ktoś zna jakieś maści lub kremy? Może zwykły piling pomoże? smile
Czekam na jakieś sugestie smile i serdecznie pozdrawiam

"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci - jest twoje. Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chrostki na nogach, jak się pozbyć?

Chodzisz dużo w dżinsach? Takie spodnie nie przepuszczają dobrze powietrza i sama po sobie wiem, że wtedy robią się krostki na udach..dlatego staram się jednak dużo chodzić w spódnicach i rajstopach a właśnie wiosną kupować raczej spodnie z cieńszego materiału..
Mówisz też, że po goleniu więc może to być zapalenie mieszków włosowych..ja bym spróbowała peelingiem je zwalczać..:D

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

3

Gossipgirl ma rację, spróbuj je zwalczyć peelingiem. Często podczas zimy robią się takie rzeczy i skóra jest taka sucha, szorstka od ciepłych ubrań, nagrzanych pomieszczeń itp. Staraj się "wierzyć" nogi jak najczęsciej. Jak jesteś w domu to załóż wygodny dres a nie chodź cały dzień w jeansach. Rób regularnie peeling i używaj balsamu. Powinno szybko przejść wink

4

jeśli nie przejdzie, radzę wybrać się do dermatologa.
możesz spróbować też nawilżać skórą nóg to też pomaga - przynajmniej w moim przypadku wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Chrostki na nogach, jak się pozbyć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018