SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 ]

Temat: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

muszą być serdeczne, otwarte, "życiowe"-po prostu swoje!marzy mi się prawdziwa przyjaźń. jestem nowa w internetowym zawieraniu znajomości ale w naszej erze to chyba nic trudnego żeby naleźć dziewczynę/dziewczyny taką jak ja;) choć dookoła tyle ludzi - a nawet i druga połówka to od dłuższego czasu brak mi czegoś. babskiej rozmowy z pewnością. dzisiejszy dzień, wczorajszy też uświadomił mi jak bardzo jestem sama. zastanawiam się czy wiążąc się z kimś dobrze zrobiłam rezygnując z niektórych przyjaźni i kim naprawdę są ci którzy byli przyjaciółmi a tak naprawdę "zrezygnowali ze mnie' z powodu osoby z którą jestem. i dlaczego osoba z którą jestem dawniej kradła mi czas a dziś go marnuje (?)lub oddaje mi go do dyspozycji. Czy ktoś ma tu podobną zagwostkę, źle się z tym czuje i  jest równie osamotniony?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!
viciunia napisał/a:

muszą być serdeczne, otwarte, "życiowe"-po prostu swoje!marzy mi się prawdziwa przyjaźń. jestem nowa w internetowym zawieraniu znajomości ale w naszej erze to chyba nic trudnego żeby naleźć dziewczynę/dziewczyny taką jak ja;) choć dookoła tyle ludzi - a nawet i druga połówka to od dłuższego czasu brak mi czegoś. babskiej rozmowy z pewnością. dzisiejszy dzień, wczorajszy też uświadomił mi jak bardzo jestem sama. zastanawiam się czy wiążąc się z kimś dobrze zrobiłam rezygnując z niektórych przyjaźni i kim naprawdę są ci którzy byli przyjaciółmi a tak naprawdę "zrezygnowali ze mnie' z powodu osoby z którą jestem. i dlaczego osoba z którą jestem dawniej kradła mi czas a dziś go marnuje (?)lub oddaje mi go do dyspozycji. Czy ktoś ma tu podobną zagwostkę, źle się z tym czuje i  jest równie osamotniony?

viciunia, skąd jesteś?

3

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

pewnie mnie  nie chcesz ?

4

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

no raczej przykro mi nie, nie, nie

5

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

ze szczecina. a ty? mam nadzieję że również;)

6

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

rozumiem i powodzenia zycze w szukaniu Przyjaciolki

7

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Wiktorio - jestem otwarta na internetowy romans z Tobą:) nie jestem do konca normalna:)  Jesli Ci to odpowiada:)

8

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!
viciunia napisał/a:

ze szczecina. a ty? mam nadzieję że również;)

Ja jestem z okolic Poznania

9

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

ja się chętnie dołączę tongue byłem w poznaniu parę razy zazwyczaj na koncertach... ale nadaje się na psiapsiółkę mam predyspozycję... dlatego że często jak gdzieś wyjdę z moją i spotka koleżanki to przez parę godzin muszę słuchać tych rzeczy swoją drogą myślałem że mężczyźni mają "zboczone" tematy a kobiety są jeszcze gorsze :]

10

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

kilroy.. nie kumam   jak z "moją" ? wrociles do niej?

11

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!
viciunia napisał/a:

muszą być serdeczne, otwarte, "życiowe"-po prostu swoje!marzy mi się prawdziwa przyjaźń. jestem nowa w internetowym zawieraniu znajomości ale w naszej erze to chyba nic trudnego żeby naleźć dziewczynę/dziewczyny taką jak ja;) choć dookoła tyle ludzi - a nawet i druga połówka to od dłuższego czasu brak mi czegoś. babskiej rozmowy z pewnością. dzisiejszy dzień, wczorajszy też uświadomił mi jak bardzo jestem sama. zastanawiam się czy wiążąc się z kimś dobrze zrobiłam rezygnując z niektórych przyjaźni i kim naprawdę są ci którzy byli przyjaciółmi a tak naprawdę "zrezygnowali ze mnie' z powodu osoby z którą jestem. i dlaczego osoba z którą jestem dawniej kradła mi czas a dziś go marnuje (?)lub oddaje mi go do dyspozycji. Czy ktoś ma tu podobną zagwostkę, źle się z tym czuje i  jest równie osamotniony?

viciunia doskonale wiem jak to jest kiedy człowiek wiąże się z kimś , przez to dawne kontakty schodza na bok a potem okazuje się, że jesteś sama a na dodatek Twoja połówka dodaje Ci samotności ... bo marnuje czas , nie wykorzystuje możliwości by spędzić go więcej wspólnie ...

12

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

O kasia Hej.
Melduję się jako potencjalna psiapsiółka!!!
Mogę?

13

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

cześć:) nie wiem,  czy pasuję tutaj ze względu na wiek, ale może odezwie się ktoś w podobnych latkach ze Stargardu? pozdrawiam smile))

14

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Witam smile

Ja jestem ze Szczecina i mam nadzieję, że mogę się przyłączyć ? smile

15

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Ja także ze Szczecina melduję się big_smile

16

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Witamy Kate smile

Wreszcie powstało coś dla Szczecinian, już myślałam, że taka kafejka nigdy nie zaistnieje. tongue

17

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

To co? big_smile Kiedy się na piwo zmawiamy? :PP

18

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Hejka , ja tez się chętnie dołączę smile

19

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

gdyby ten wątek się rozwijał, to kamień spadłby mi z serca , wkrotce odczuję brak psiapsiół a teren Szczecina stanie mi się bardzo bliski .. piszcie tu coś

20 Ostatnio edytowany przez sanderek (2011-07-22 12:45:27)

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Witam ja się chętnie poznam smile to jak ktoś chce gdzieś wyskoczyć ? i się poznać ? [mówi od razu bez ofert matrymonialnych] mogę zostać hmm psiapsiułem ? big_smile

21

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Coś ta pogoda u nas w Szczecinie nie bardzo... Aż nic się nie chce!

22

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

no niestety, dupa blada z tą pogodą, ale jak sie rozpogodzi, to ktoś chce się poznać ?

23

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Ja bym z chęcią na jakieś piwko wyskoczyła smile Co prawda mieszkam w Policach, więc pogodę wolałabym lepszą, bo w taką chlapę nie uśmiecha mi się jeździć 'kochaną' 107mką heh tongue

24

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Zawsze można przeczekać, jak coś mogę pokazać super miejsce na piwko smile i to Czeskie, w samym centrum, spokojnie i w ogóle, tylko ciut mało znane bo miejsce nietypowe smile

25

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Pogoda się już piekna robi, to kto jutro robi wypad na spotkanko ?

26

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

no i ? ktoś chetny ?

27

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

i jak widać dalej nikt, no przy takiej pogodzie ? ludzie pobudka ;]

28

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!
sanderek napisał/a:

no i ? ktoś chetny ?

To jest forum tematyczne dla kobiet. Idź sobie pan na portal randkowy poszukać chętnych kobiet na piwo.

29

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

ale są tu także panowie, i kobiety jednak dziwne, każde zaproszenie od faceta, traktują jak oferte matrymonialną...

30

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Ja też się przyłączam do grona Szczecinianek :]

31

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Hm...weszłąm tutaj z ciekawością aby popisać,byc moze zaprzyjaznic się,znalezc nic porozumienia o babskich pogaduchach ale widzę ze tutaj nic sie nie dzieje.

Czy to jeszcze funkcjonuje? Czy wszyscy rzeszli na gg? A może sotykacie się gdzieś?

Dajcie znać.

Pozdrawiam.

32

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

P.S mam problem z klawiaturą...dlatego gubię literkę P

33

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Jeśli o mnie chodzi to ja tu jestem

34

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Ja też jestem big_smile Jak wrócę do Szczecina to dziewczyny musimy się spiknąć! Zrobimy sobie taką spotkanko w ciemno big_smile
Chłopcy też mogą tongue

35

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

A gdzie pozostali? Coś kiepski dział to forum.Chciałabym poznać fajnych ludzi.

36

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Ja tez jestem ze szczecina:) to kiedy spotkanie?

37

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Coś widzę że te Szczecińskie tematy umierają ;]

38

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Fakt, ten Szczecin jakiś taki nieruchawy big_smile

39

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Ja tu z nadzieją, a tu od miesięcy cisza ;(.

40

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Co  się dzieje...gdzie wszyscy? Może już na wspólnym spotkanku i wątek zamknięty:) Hm...

41

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Witam wszystkich!!!
Chciałabym podtrzymać ten watek.
Czy ktoś tu jeszcze żyje?ktoś zaglada?
Szukam ludzi mieszkających w tym samym mieście.Fajnie by było pogadac co słychać!

A gdzie się podziała ta co szukała psiapsiółki?

Ja tu jestem i czekam!!!

42

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Hejka. Ja tez chętna poznac kolezanke. Mieszkam kolo Szczecina ale chetnie sie zaprzyjaznie. Czuję sie samotna. pozdrawiam Aga

43

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

hej,ja co prawda trochę mam do Szczecina,ale często tam bywam:)

44

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Hej dziewczyny tak fajnie zaczelyscie i co...gdzie jestescie.?????
Takie slomiane zapaly!!!!

45

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

ja jestem cały czas smile

46

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Ja również jestem! smile

47

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda, to chciałam powiedzieć, że mam podobny problem. Najchętniej to pogadałabym z kimś w cztery oczy. Ostatnio straciłam bliską mi osobę, (nie zmarła) i potrzebuje przyjaciół.

48

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Zapraszamy Karola smile Możesz powiedzieć tu parę słówek o sobie. A z jakiej dzielnicy Szczecina jesteś?

49

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Haaalo ależ tu cichutko smile

50

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

ja nadal jestem,ale nikt nie zagląda tu za bardzo smile

51

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

no właśnie.. smile

52

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Pozdrawiam szczecińskie psiapsiółki :-)

53

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

hej ja jestem 60km od szczecina i z chęcią poznała bym kogoś do pogadania smile
moje gadu 39451049

54

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Na forum jestem od niedawna, mieszkam w Szczecinie i chętnie poznam jakąś miłą odóbkę/ki smile

55

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Hej smile Ja również chętnie poznam jakąś koleżankę ze Szczecina! Część znajomych powyjeżdżała, reszta to same pary. Szukam koleżanki, z którą można by wyjść na piwko, jakieś tańce... Jest ktoś taki? Mam 27 lat.
Pozdrawiam wink

56

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Hej Wszystkim! Ja również szukam bratniej duszy w Szczecinie.
Oeve-07 jesteśmy w równym wieku - odezwij się do mnie smile 49725513

0eve7 napisał/a:

Hej smile Ja również chętnie poznam jakąś koleżankę ze Szczecina! Część znajomych powyjeżdżała, reszta to same pary. Szukam koleżanki, z którą można by wyjść na piwko, jakieś tańce... Jest ktoś taki? Mam 27 lat.
Pozdrawiam wink

57

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Hej  ! Też poznam fajną, wyluzowaną dziewczynę, która jest szczera i otwarta ale także wyrozumiała, ponieważ mam małe dziecko i wiadomo, że czasem nie ma na nic czasu big_smile . Brakuje mi takiej prawdziwej przyjaciółki albo dobrej kumpelki, która lubi pogadać, wysłuchać drugiej strony - coś doradzić itp, wyjść na miasto na piwko i ogólnie jest otwartą dziewczyną smile

58

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Hej:) czy jeszcze ktoś tu zagląda? Gdzie się podziały te psiapsiuły że Szczecina smile Pozdrawiam.

59

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Beatka, coś tu jakoś cichutko. trzeba coś zmontować. Skąd jesteś ? Ja z Bezrzecza

60

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Witaj smile  no faktycznie cicho wink    przepraszam , źe tak późno,  ale zawsze smile
Jestem z centrum, na kawkę i pogaduchy zawsze jest czas . Pozdrawiam i wszystkiego dobrwgo w nowym roku wink

Posty [ 61 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024