SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 61 ]

Temat: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

muszą być serdeczne, otwarte, "życiowe"-po prostu swoje!marzy mi się prawdziwa przyjaźń. jestem nowa w internetowym zawieraniu znajomości ale w naszej erze to chyba nic trudnego żeby naleźć dziewczynę/dziewczyny taką jak ja;) choć dookoła tyle ludzi - a nawet i druga połówka to od dłuższego czasu brak mi czegoś. babskiej rozmowy z pewnością. dzisiejszy dzień, wczorajszy też uświadomił mi jak bardzo jestem sama. zastanawiam się czy wiążąc się z kimś dobrze zrobiłam rezygnując z niektórych przyjaźni i kim naprawdę są ci którzy byli przyjaciółmi a tak naprawdę "zrezygnowali ze mnie' z powodu osoby z którą jestem. i dlaczego osoba z którą jestem dawniej kradła mi czas a dziś go marnuje (?)lub oddaje mi go do dyspozycji. Czy ktoś ma tu podobną zagwostkę, źle się z tym czuje i  jest równie osamotniony?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!
viciunia napisał/a:

muszą być serdeczne, otwarte, "życiowe"-po prostu swoje!marzy mi się prawdziwa przyjaźń. jestem nowa w internetowym zawieraniu znajomości ale w naszej erze to chyba nic trudnego żeby naleźć dziewczynę/dziewczyny taką jak ja;) choć dookoła tyle ludzi - a nawet i druga połówka to od dłuższego czasu brak mi czegoś. babskiej rozmowy z pewnością. dzisiejszy dzień, wczorajszy też uświadomił mi jak bardzo jestem sama. zastanawiam się czy wiążąc się z kimś dobrze zrobiłam rezygnując z niektórych przyjaźni i kim naprawdę są ci którzy byli przyjaciółmi a tak naprawdę "zrezygnowali ze mnie' z powodu osoby z którą jestem. i dlaczego osoba z którą jestem dawniej kradła mi czas a dziś go marnuje (?)lub oddaje mi go do dyspozycji. Czy ktoś ma tu podobną zagwostkę, źle się z tym czuje i  jest równie osamotniony?

viciunia, skąd jesteś?

3

pewnie mnie  nie chcesz ?

4

no raczej przykro mi nie, nie, nie

5

ze szczecina. a ty? mam nadzieję że również;)

6

rozumiem i powodzenia zycze w szukaniu Przyjaciolki

7

Wiktorio - jestem otwarta na internetowy romans z Tobą:) nie jestem do konca normalna:)  Jesli Ci to odpowiada:)

8

viciunia napisał/a:

ze szczecina. a ty? mam nadzieję że również;)

Ja jestem z okolic Poznania

9

ja się chętnie dołączę tongue byłem w poznaniu parę razy zazwyczaj na koncertach... ale nadaje się na psiapsiółkę mam predyspozycję... dlatego że często jak gdzieś wyjdę z moją i spotka koleżanki to przez parę godzin muszę słuchać tych rzeczy swoją drogą myślałem że mężczyźni mają "zboczone" tematy a kobiety są jeszcze gorsze :]

Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy zachowywać się jak kretyn zdarzyło się niestety, mając do bliskich pretensje skupiony na używkach i przypadkowym seksie, nie odzyskasz dawnego życia, czasy niewinności mamy dawno już za sobą dziś kolejne słowo o tym że możesz na nowo wystartować, ja nie skreśle z listy ziomków których znam połowe życia, ludzką rzeczą zbłądzić z błędów wyprowadzić boską.

10

kilroy.. nie kumam   jak z "moją" ? wrociles do niej?

11

viciunia napisał/a:

viciunia doskonale wiem jak to jest kiedy człowiek wiąże się z kimś , przez to dawne kontakty schodza na bok a potem okazuje się, że jesteś sama a na dodatek Twoja połówka dodaje Ci samotności ... bo marnuje czas , nie wykorzystuje możliwości by spędzić go więcej wspólnie ...

12

O kasia Hej.
Melduję się jako potencjalna psiapsiółka!!!
Mogę?

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

13

cześć:) nie wiem,  czy pasuję tutaj ze względu na wiek, ale może odezwie się ktoś w podobnych latkach ze Stargardu? pozdrawiam smile))

14

Witam smile

Ja jestem ze Szczecina i mam nadzieję, że mogę się przyłączyć ? smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

15

Ja także ze Szczecina melduję się big_smile

Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! big_smile:D

16

Witamy Kate smile

Wreszcie powstało coś dla Szczecinian, już myślałam, że taka kafejka nigdy nie zaistnieje. tongue

17

To co? big_smile Kiedy się na piwo zmawiamy? :PP

18

Hejka , ja tez się chętnie dołączę smile

19

gdyby ten wątek się rozwijał, to kamień spadłby mi z serca , wkrotce odczuję brak psiapsiół a teren Szczecina stanie mi się bardzo bliski .. piszcie tu coś

... you make me feel like a natural woman ...

20 Ostatnio edytowany przez sanderek (2011-07-22 12:45:27)

Witam ja się chętnie poznam smile to jak ktoś chce gdzieś wyskoczyć ? i się poznać ? [mówi od razu bez ofert matrymonialnych] mogę zostać hmm psiapsiułem ? big_smile

21

Coś ta pogoda u nas w Szczecinie nie bardzo... Aż nic się nie chce!

22

no niestety, dupa blada z tą pogodą, ale jak sie rozpogodzi, to ktoś chce się poznać ?

23

Ja bym z chęcią na jakieś piwko wyskoczyła smile Co prawda mieszkam w Policach, więc pogodę wolałabym lepszą, bo w taką chlapę nie uśmiecha mi się jeździć 'kochaną' 107mką heh tongue

24

Zawsze można przeczekać, jak coś mogę pokazać super miejsce na piwko smile i to Czeskie, w samym centrum, spokojnie i w ogóle, tylko ciut mało znane bo miejsce nietypowe smile

25

Pogoda się już piekna robi, to kto jutro robi wypad na spotkanko ?

26

no i ? ktoś chetny ?

27

i jak widać dalej nikt, no przy takiej pogodzie ? ludzie pobudka ;]

28

sanderek napisał/a:

no i ? ktoś chetny ?

To jest forum tematyczne dla kobiet. Idź sobie pan na portal randkowy poszukać chętnych kobiet na piwo.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. - Mark Twain

29

ale są tu także panowie, i kobiety jednak dziwne, każde zaproszenie od faceta, traktują jak oferte matrymonialną...

30

Ja też się przyłączam do grona Szczecinianek :]

31

Hm...weszłąm tutaj z ciekawością aby popisać,byc moze zaprzyjaznic się,znalezc nic porozumienia o babskich pogaduchach ale widzę ze tutaj nic sie nie dzieje.

Czy to jeszcze funkcjonuje? Czy wszyscy rzeszli na gg? A może sotykacie się gdzieś?

Dajcie znać.

Pozdrawiam.

32

P.S mam problem z klawiaturą...dlatego gubię literkę P

33

Jeśli o mnie chodzi to ja tu jestem

34

Ja też jestem big_smile Jak wrócę do Szczecina to dziewczyny musimy się spiknąć! Zrobimy sobie taką spotkanko w ciemno big_smile
Chłopcy też mogą tongue

35

A gdzie pozostali? Coś kiepski dział to forum.Chciałabym poznać fajnych ludzi.

36

Ja tez jestem ze szczecina:) to kiedy spotkanie?

37

Coś widzę że te Szczecińskie tematy umierają ;]

38

Fakt, ten Szczecin jakiś taki nieruchawy big_smile

39

Ja tu z nadzieją, a tu od miesięcy cisza ;(.

Facta non verba!

40

Co  się dzieje...gdzie wszyscy? Może już na wspólnym spotkanku i wątek zamknięty:) Hm...

41

Witam wszystkich!!!
Chciałabym podtrzymać ten watek.
Czy ktoś tu jeszcze żyje?ktoś zaglada?
Szukam ludzi mieszkających w tym samym mieście.Fajnie by było pogadac co słychać!

A gdzie się podziała ta co szukała psiapsiółki?

Ja tu jestem i czekam!!!

42

Hejka. Ja tez chętna poznac kolezanke. Mieszkam kolo Szczecina ale chetnie sie zaprzyjaznie. Czuję sie samotna. pozdrawiam Aga

43

hej,ja co prawda trochę mam do Szczecina,ale często tam bywam:)

44

Hej dziewczyny tak fajnie zaczelyscie i co...gdzie jestescie.?????
Takie slomiane zapaly!!!!

"Nawet cien przyjaciela starczy by uczynic czlowieka szczesliwym"

45

ja jestem cały czas smile

46

Ja również jestem! smile

47

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda, to chciałam powiedzieć, że mam podobny problem. Najchętniej to pogadałabym z kimś w cztery oczy. Ostatnio straciłam bliską mi osobę, (nie zmarła) i potrzebuje przyjaciół.

48

Zapraszamy Karola smile Możesz powiedzieć tu parę słówek o sobie. A z jakiej dzielnicy Szczecina jesteś?

49

Haaalo ależ tu cichutko smile

50

ja nadal jestem,ale nikt nie zagląda tu za bardzo smile

51

no właśnie.. smile

52

Pozdrawiam szczecińskie psiapsiółki :-)

53

hej ja jestem 60km od szczecina i z chęcią poznała bym kogoś do pogadania smile
moje gadu 39451049

54

Na forum jestem od niedawna, mieszkam w Szczecinie i chętnie poznam jakąś miłą odóbkę/ki smile

55

Hej smile Ja również chętnie poznam jakąś koleżankę ze Szczecina! Część znajomych powyjeżdżała, reszta to same pary. Szukam koleżanki, z którą można by wyjść na piwko, jakieś tańce... Jest ktoś taki? Mam 27 lat.
Pozdrawiam wink

Posty [ 1 do 55 z 61 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » SZCZECIN - psiapsiółki potrzebne od zaraz;)!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018