Wrzody żołądka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wrzody żołądka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Wrzody żołądka

No i stało się, stres, szybkie jedzenie itd i dorobiłam się wrzodów żołądka. Czy jest możliwe wrzodów żołądka także jakoś bardziej tak naturalnie ? Jakby któras z was cos znała, jakiś dobrą miksturkę no to się polecam uwadze i z góry dzięki.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wrzody żołądka

Przygotuj sobie coś takiego : potrzebujesz 50 g kłączka pięciornika, ziela tasznika, ziela krwawnika, korzenia prawoślazu , liści podbiału, korzenia kozłka, liści melisy, kwiatu lawendy, korzenia mniszka, liści pokrzywy, ziela srebrnika. Łyżkę stołową tej mieszanki zalej szklanką wrzątku, przykryj i odstaw do ciemnego miejsca na 3 godziny. Następnie przecedź, lekko podgrzej. Pij 3 razy dziennie po szklance 20 minut przed posiłkiem.

3

Odp: Wrzody żołądka

Jeju ale skomplikowana ta receptura ... skąd brać te wszystkie zioła ?

4

Odp: Wrzody żołądka

Najlepiej jednak moim zdaniem zgłosic się do lekarza gastrologa.

5

Odp: Wrzody żołądka

Wiem coś o wrzodach,bo mój mąż je ma i teraz tak samo mnie nawiedziły(okropność) i najlepiej na wrzody pomaga siemię lniane,można je kupić w każdym zielarskim lub aptece,tylko lepsze jest mielone i nawet kupowałam takie smakowe,jest też pomocne mleczko Alugastrin można je kupić w aptece bez recepty wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wrzody żołądka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024