GUZY W PIERSIACH - operacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » GUZY W PIERSIACH - operacja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: GUZY W PIERSIACH - operacja

Kochane, moja mama ma guzy w piersiach, zrobiła juz 3 razy biopsję- bnie bardzo chce mi powiedziec co ona wykazała . Mówi tylko ze trzeba usunąc . Dziś poszła kolejny raz po wyniki biopsji - jak zadzwoniłam płakała- standardowo twierdzi ze nic jej nie bedzie itp. Martwię się strasznie- tym bardziej ze jestem daleko od domu i moge z nia pogadac tylko przez tel. Kazałam jej koniecznie umówic sie na wizyte do chirurga ... mówi ze sa duze kolejki. Znów bagatelizuje wszytsko. Chciałabym zeby poszła prywanie na usunięcie tych guzków . Chciałam zapytac was czy moze któras miała taka operacje? ile to moze kosztowac? wiem ze mama nie bedzie chciała isc prywatnie - oszczedna! Ja bym jej to zafundowała tylko nioe wiem na jaki koszt sie nastawic... najpriosciej by było zadzwonic do prywatnego lekarza ale ion zapewne zarzada najpierw wyników badan....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: GUZY W PIERSIACH - operacja

Trudno powiedziec ile kosztuje prywatny zabieg to zalezy gdzie.Jedno jest pewne śpiesz sie mi czas i pieniadze uratowaly zycie.Nie wiem skad jestes.Moge pomoc na podkarpaciu.Masz pytania odezwij sie gg.32844224

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » GUZY W PIERSIACH - operacja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024