Jak przytyć w pupie oraz piersiach? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak przytyć w pupie oraz piersiach?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Jak przytyć w pupie oraz piersiach?

Otóż od około 9 miesięcy tańczę w pewnym zespole, żywo, skocznie. I podejrzewam, że przez to schudłam. Miałam rozmiar M, a teraz wszystkie ciuszki są na mnie za duże, spodnie mi wiszą a kiedyś były mi obcisłe, idealnie dopasowane. Wydaje mi się, że pupa i piersi również mi zmalały.
Żadnych diet nie stosowałam, nawet nie miałam zamiaru się odchudzać bo kochałam swoje ciało takim jakie było. A teraz przestałam się sobie podobać.

Chciałabym przytyć w pupie i w piersiach, by były większe, ale by tylko brzuszek mi nie urósł! Proszę o jakieś porady.

Pozdrawiam :-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak przytyć w pupie oraz piersiach?

Nie da się przytyć w jednym miejscu. Możesz co najwyżej popracować nad rozwojem mięśni tych partii ciała.

3 Ostatnio edytowany przez pajaxp (2013-11-14 16:19:10)

Chyba dość były wyćwiczone, skoro schudłam akurat w tych partiach ciała.
No trudno, chyba będę musiała ogółem przytyć i ew. ćwiczyć brzuch. albo pogodzić się z losem.

4

To, w których miejscach nam się odkłada sadełko jest raczej kwestią genetyczną wink Nie ma sposobu na to, by jakoś na to wpłynąć (a myślę, że większość kobiet chciałaby utyć w biuście, zamiast w brzuchu smile). Po prostu staraj się jeść więcej węglowodanów złożonych i białka, a powinnaś przytyć - zdrowo i z korzyścią dla wyglądu.

5

Nie da się przytyć w jednym miejscu,no chyba że w cycki pójdzie silikon ,a w pośladki implanty jak u Kim K smile

6 Ostatnio edytowany przez AniolZInnegoSwiata (2013-11-19 19:32:29)

Anemonne napisał/a:

To, w których miejscach nam się odkłada sadełko jest raczej kwestią genetyczną wink Nie ma sposobu na to, by jakoś na to wpłynąć (a myślę, że większość kobiet chciałaby utyć w biuście, zamiast w brzuchu smile). Po prostu staraj się jeść więcej węglowodanów złożonych i białka, a powinnaś przytyć - zdrowo i z korzyścią dla wyglądu.

jak to mowia faceci chcesz zobaczyc jaka bedzie figura  twojej zony , spojrz na swoja tesciowa.

czyli ryz,makarony,kluski,jajka

" Kto w życiu piękno przedkłada nad pożytek, z pewności w końcu, jak dziecko, które przedkłada słodycze nad chleb, popsuje sobie żołądek i bardzo kwaśno na świat patrzeć będzie " 

Tak NAPRAWDE ludzie bardzoo zakompleksieni ,najbardziej zwracaja uwage na wyglad ,czasami wrecz OBSESYJNIE..chca byc idealni dla innnych i to oni najczesciej WYSZUKUJA TYLKO WAD w innych ludziach.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak przytyć w pupie oraz piersiach?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018