BARDZO TĘSKNIE...... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » BARDZO TĘSKNIE......

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: BARDZO TĘSKNIE......

JESTEM NASTĘPNĄ KOBIETĄ KTÓRA ZOSTAŁA PORZUCONA?MOŻE TO ZA OSTRE SŁOWO?PO PROSTU PO DWÓCH LATACH ROZSTALIŚMY SIĘ. TAK NAPRAWDĘ NIE WIEM DLACZEGO?ZARZUCIŁ MI,ŻE JESTEM ZBYT ZABORCZA,ZBYT GO KONTROLUJE I CHYBA MIAŁ RACJĘ.MAM TERAZ DUŻO CZASU I ROZMYŚLAM,ŻE PRZEGINAŁAM.ALE ZACZNĘ OD POCZĄTKU....POZNAŁAM GO BĘDĄC MĘŻATKĄ Z DWÓJKĄ DZIECI,NIE UKŁADAŁO SIĘ,ZACZĘLIŚMY MYŚLEĆ O ROZWODZIE I WTEDY POZNAŁAM JEGO.PRZYSTOJNY,MIŁY INNY NIŻ MÓJ MĄŻ.PARĘ SPOTKAŃ I ZAKOCHAŁAM SIĘ.MĄŻ SIĘ WYPROWADZIŁ A MY ZACZĘLIŚMY SIĘ SPOTYKAĆ JUŻ OFICJALNIE.ON PO ROZWODZIE 8LAT,JA W TRAKCIE.JEGO ŻYCIE TEŻ NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI... ŻONKA LUBIŁA WYPIĆ,DYSKOTEKI,ZDRADY DŁUGI I W KOŃCU ROZSTANIE.ON ZABRAŁ SYNA ONA CÓRKĘ,ZAMIESZKAŁ W DOMU RODZICÓW I PROWADZIŁ KAWALERSKIE ŻYCIE.MNIEJSZE ,WIĘKSZE ZWIĄZKI W JEGO ŻYCIU PO PROSTU DLA NIEGO TEN CZAS TO BYŁA SIELANKA.POZNAŁ MNIE (JAK MÓWIŁ TEŻ SIĘ ZAKOCHAŁ )WSZYSTKO MU SIĘ WE MNIE PODOBAŁO WYGLĄD, CHARAKTER...MIAŁAM TO COŚ.TAK SOBIE ŻYLIŚMY.I LEPIEJ I GORZEJ,Z KŁÓTNIAMI I BEZ NICH.ON NADAL MIESZKAŁ U RODZICÓW,JA U SIEBIE.PRZYJEŻDŻAŁ,SPAŁ,JECHAŁ DO DOMU I TAK CAŁY CZAS.JA MAM CHOLERNY CHARAKTER...ZACZĘŁAM GO SPRAWDZAĆ-KOMÓRKĘ,DZWONIŁAM DO JEGO SIOSTRY CZY JEST W DOMU.ROBIŁAM MU WYRZUTY JAK NIE PRZYJEŻDŻAŁ,JAK NIE DZWONIŁ,CZEPIAŁAM SIĘ AŻ ZAUWAŻYŁAM,ŻE CORAZ RZADZIEJ DO MNIE PRZYJEŻDŻA,RZADZIEJ DZWONI.NIBY JEST ALE GO NIE MA.ZAPYTAŁAM CO SIĘ DZIEJE I DOZNAŁAM SZOKU.....POWIEDZIAŁ,ŻE PRZESZKADZA MU TO W JAKI SPOSÓB TRAKTUJĄ MNIE CÓRKI,ŻE NIE POMAGAJĄ MI,ŻE IM NA WSZYSTKO POZWALAM,NIE WYMAGAM I ON NA TO NIE MOŻE PATRZEĆ.I MIAŁ RACJĘ.TERAZ Z PERSPEKTYWY CZASU WIDZĘ,ŻE ZA BARDZO POBŁAŻAŁAM SWOIM DZIECIOM.A DRUGIM POWODEM ROZSTANIA JEST TO,ŻE GO OGRANICZAŁAM.NIE POWIEDZIAŁ,ŻE ROZSTAJEMY SIĘ NA STAŁE ALE,ŻE MUSI WSZYSTKO PRZEMYŚLEĆ.PONIEWAŻ SIEDZĘ W DOMU MAM NOGĘ W SZYNIE.BYŁ U MNIE W NIEDZIELĘ PO L4.DUŻO NIE POROZMAWIALIŚMY BO JA OCZYWIŚCIE SIĘ ROZPŁAKAŁAM ALE PRZEPROSIŁAM ZA SWOJE ZACHOWANIE,POWIEDZIAŁAM,ŻE BĘDĘ PRACOWAĆ NAD SOBĄ,ŻE ROZMAWIAŁAM Z CÓRKAMI I USTALIŁYŚMY PEWNE ZASADY.PRZYTULIŁ MNIE,POWIEDZIAŁ,ŻE DO TEJ ROZMOWY JESZCZE WRÓCIMY.ŻE SKOŃCZY REMONT POKOJU,KTÓRY ZACZĄŁ.ŻE MOGĘ NA NIEGO LICZYĆ.CODZIENNI PISZĘ DO NIEGO SMSY,ŻE PRZEPRASZAM,ŻE TĘSKNIE.NIE ODPISUJE,TWIERDZI,ŻE NIE MA NIC NA KONCIE I NIE DOŁADOWUJE I TO JEST PRAWDA.PUSZCZA MI SYGNAŁKI JAK MA DO MNIE JAKĄŚ SPRAWĘ BO JA MAM DARMOWE.ROZMAWIAMY OK 40-50 MINUT.WCZORAJ ZAPYTAŁAM ILE CZASU POTRZEBUJE,POWIEDZIAŁ MI ŻEBYM GO NIE PONAGLAŁA.ROZMAWIAŁAM Z JEGO SIOSTRĄ,KTÓRA JEST MI BLISKA I ZAWSZE BYŁA SZCZERA WOBEC MNIE.USŁYSZAŁAM,ŻE ON PRZYJEŻDŻA Z PRACY,JE OBIAD I IDZIE SPAĆ-WSTAJE PALI W PIECU,GRA NA LAPTOPIE,KOLACJA I DO SPANIA.NIGDZIE NIE JEŹDZI.NIE DZWONI.......NIE WIEM O CO CHODZI A JA TĘSKNIE BARDZO:(

Życie nie jest lepsze ani gorsze od Naszych marzeń,jest tylko zupełnie inne.....
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: BARDZO TĘSKNIE......

Może po prostu bardzo go zawiodłaś i jemu tez jest ciężko sobie z tym poradzić.

Nie poganiaj go, daj mu czas żeby się upewnił, że chce spróbować z Tobą jeszcze raz. Nie oczekuj że wróci do Ciebie dzisiaj, bo ty tęsknisz. Trochę narozrabiałaś, więc teraz pokaż mu że kochasz, że nie kontrolujesz go (choć chyba dalej to robisz, skoro od siostry dokładnie się wywiedziałaś, co w ciągu dnia robi - ze szczegółami).

Jeśli juz piszesz do niego - pokaż się w tych wiadomościach z dobrej strony - nie jako rozsypana i nieszczęśliwa, tylko zakochana,  przywiązana do niego, ta fajna laska, jaką byłaś na początku.

I przede wszystkim nie pośpieszaj, bo zepsujesz to, co jeszcze można chyba poskładać smile

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

3

Mam cały czas kontakt z Jego siostrą ponieważ mamy takie swoje babski sprawy i nie mogę się powstrzymać żeby o Niego nie zapytać.Ona też mi mówi,żebym na razie dala Mu czas,że On też do Niej mówił,że musi przemyśleć.Ale to takie trudne żeby nie napisać do Niego...

Życie nie jest lepsze ani gorsze od Naszych marzeń,jest tylko zupełnie inne.....

4

Nami, myślę, że on rzeczywiście potrzebuje trochę czasu, żeby to wszystko ogarnąć. Może nauczony doświadczeniem z przeszłości dziś jest bardziej ostrożny, świadomy, że związek to nie sielanka, ale też chce być szczęśliwy i pewny, że przyszłość buduje z właściwą kobietą. Jeśli pewne Twoje zachowania go zaniepokoiły na tyle, że zaczął się odsuwać, a Tobie naprawdę na nim zależy nie pozostaje Ci nic innego jak wykonać tę pracę nad sobą, wyrzucić co jest złe, a niewątpliwie w każdym związku będzie Ci przeszkadzać, a dopiero potem możesz mieć nadzieję, że wszystko się jeszcze zmieni. Czas i siła woli niewątpliwie będą Twoim sprzymierzeńcem, tymczasem kolejny krok należy do Ciebie, on natomiast ma prawo oczekiwać, że z Twojej strony będzie to trwała zmiana, nie na chwilę i nie pod presją strachu, oczywiście, że nie będzie to łatwe, nie stanie się też od razu, ale to musisz być ,,nowa" Ty. Powodzenia!

--------------------------------------------------------------------------
Tak na marginesie: bardzo proszę, abyś nie używała wielkich liter, w tekście pisanym w internecie jest to źle przyjmowane i należy tego unikać, aby nie zostać źle odebranym. Poza tym utrudnia to również czytanie. Dziękuję i pozdrawiam, Moderatorka Olina

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

5

Dziękuje za zwrócenie uwagi ale nie wiedziałam:).Czy powinnam do Niego pisać?Czy czekać na Jego krok.......

6

Wiesz, tak naprawdę trudno jest tu coś radzić, to Ty go znasz, sama też najlepiej orientujesz się w sytuacji. Gdybym jednak miała coś podpowiedzieć to jeśli On nie unika kontaktu nie ograniczaj go drastycznie, ale, tak jak radziła Bardolka, pokaż mu, że naprawdę Ci zależy, że zrobisz wszystko, aby to co było złe wyrzucić, a przede wszystkim, że jesteś gotowa na te zmiany, nie tylko teraz, na chwilę, ale na stałe. To co jest jednak ważne nie możesz go osaczyć, być natarczywa, wykaż się więc taktem i delikatnością i pozwól za sobą...zatęsknić.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

7

To jest takie trudne....ale spróbuję nie pisać.Zastanawia mnie tylko ile tego czasu na przemyślenia potrzebuje???Ja już na drugi dzień wiedziałam,że przesadziłam i wysłałam esemska z przeprosinami....

8

To DOPIERO 2gi dzień, babo ogarnij się! Namieszałaś ile wlezie, teraz oczekujesz, żeby on szybko myślał, żebyś ty była szczęśliwa.

Trochę mniej egoizmu i na pewno wszystko się uda!

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

9

Ile było tych sms-ów przez dwa dni??? Jeden, ale konkretny zupełnie wystarczy... Nie przesadź, bo skutek będzie zupełnie odwrotny od zamierzonego. Sama tak mam, że kiedy coś się zdarzy przeprosiny zupełnie wystarczają, a potem chcę świętego spokoju, żeby pomyśleć, jakoś ogarnąć ten chaos, myśli, które się kłębią. Dopiero kiedy już jestem gotowa sama wychodzę z inicjatywą rozmowy, ale wtedy już wiem po co to robię. Z mężczyznami jest jeszcze trudniej, oni muszą pomyśleć, czasem myślą długo, ale rozsądnie, taka natarczywość to tylko utrudnia, a nawet irytuje. Teraz zalecam spokój, cierpliwość i opanowanie. Przeprosiłaś, zasygnalizowałaś chęć zmian i w porządku, nic na siłę i nic w pośpiechu.

10

Niepewność i czekanie jest najgorsze:(Nie będę naciskać,poganiać.Dam mu czas do namysłu skoro tego potrzebuje.Najgorsze jest to ,że siedzę sama w domku,nie wychodzę.....

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » BARDZO TĘSKNIE......

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021