Kocham tęsknie za nią,ostatnio napisała do mnie... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kocham tęsknie za nią,ostatnio napisała do mnie...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Kocham tęsknie za nią,ostatnio napisała do mnie...

Mam pytanie gdyż przez swoją głupotę straciłem dziewczynę, którą wiele razy zawiodłem, chciałem dla niej stać się idealny zmieniałem się chociaż ona tego nie chciała. Mineło już osiem miesięczy od rozstania się które dla mnie mijały jak lata. Bardzo ją kocham, tęsknie za nią, myśle o niej, gdy oglądam jej zdjęcia poprostu łzy same lecą i nie potrafie o niej zapomnieć, jest dla mnie największym szczęściem jakie mogłem dostać od boga, dużo jej zawdzięczam odmieniła moje życie na lepsze. Ostatnio do mnie napisała zanim powiem co napisała to dwa miesiące przed napisaniem do mnie zaczępiła mnie na fb i dalej zaczepia a ja odpowiadam zaczepka. Napisała do mnie co tam u mnie, czy się obraziłem i dała buzkę smile i czy dalej jej zależy jeżeli tak co mam zrobić żeby ją odzyskać? Co o tym sądzicie ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kocham tęsknie za nią,ostatnio napisała do mnie...

A ile ty masz lat? Bo tęsknisz za kobietą , która się rozstała. Odeszła, a teraz pisze do ciebie... Jaja sobie robi.
Zdjęcia powinieneś wywalić a nie skomleć jak pies. Zawiniłeś , to trzeba było od razu naprawiać. A teraz to sobie odpuść.

3

Myślę, że ona zachowuje się nie w porządku. Prawdopodobnie pisze do Ciebie z nudów, chce się upewnić czy nadal za nią tęsknisz, a twoje zaczepki budują jej ego. Jeśli nie ma zamiaru do Ciebie wracać, niech się lepiej nie odzywa. Takie robienie fałszywej nadziei jest okrutne i uważam, że dopóki ją kochasz nie powinniście utrzymywać kontaktu. Wyrzuć zdjęcia, spróbuj to przeboleć i nie odzywaj się jeśli ona do Ciebie nie napisze. Na jakieś głupie buźki i inne bezsensowne zaczepki nie odpisuj, po prostu napisz sucho że wszystko u Ciebie w porządku (nawet jeśli nie jest to do końca prawda). Popracuj nad sobą, zajmij się czymś ciekawym i postaraj się o niej nie myśleć. Ona musi zobaczyć, że się zmieniłeś.

4

Moim zdaniem dziewczyna mogła Sb wszystko przemyśleć i mogła też być może zatęsknić za Tb bo jak wcześniej wspomniałeś zawiodłeś ją wiele razy przecież może myśli że zmieniłeś się znów na lepsze i chcesz jeszcze spróbować... Przecież uczucia mogą wrócić. Być może zdała Sb sprawę jak jej jest bardzo źle bez cb ... Lub jak już wcześniej ktoś wspomniał Rb Sb jaja ... Nigdy nie wiadomo co te panny mają w głowie moja sugestia porozmawiaj z nią, zapytaj czego teraz oczekuję od cb

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kocham tęsknie za nią,ostatnio napisała do mnie...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018