Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Czasem,kiedy pieścimy się przed zbliżeniem on próbuje(nie gniewajcie się-tak to czuję)pogrzebać mi w środku.
Wiele koleżanek mówiła,że to praktykuje,ale nieśmiałam zapytać co dalej(zakażenia bakteryjne,zadrapania).

Do tego takie zachowanie mogłoby skończyć się bezwstydnym macaniem podczas seksu w ...(co jest dla mnie zgrozą).

Podpowiedzcie,pozwolić/blokować?

2

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Ja nie mam nic przeciwko.
moj partner Czesto to praktykuje.w tym czasie moze mnie calowac itd...
o zadrapanich nigdy nie slyszalam,no chyba ze ktos nie jest w miare delikatny.
a propo zakazen bakteryjnych-mysle ze po umyciu rąk przed rozpoczęciem "zabawy"nie powinno byc problemu.

3

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Ja tak samo jak poprzedniczka:) ale jeżeli masz takie uprzedzenia może Ci to sprawiac przykrość zamiast przyjemnoiści to wtedy nie ma sensu, chociaż troche nie rozumiem Twoich obaw

4

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Jeśli takie pieszczoty nie sprawiaja Ci przyjemności, to rzeczywiście nie warto dać się "obmacywać". Ale ten Twój post świadczyłby,ze nie dojrzałas jeszcze do seksu, lub jestes doniego bardzo negtywnie nastawiona - tzn. do seksu lub do partnera.
W kazdym razie takie zachowania w zwiazku na pewno nie sa niczym niewłaściwym.
Każda forma kontaktu - akceptowana przez obie strony - powinna zmierzać do przyjemności, a nie do doświadczenia poczucia winy czy niesmaku przez jedną ze stron.
W tym aspekcie sprawa higieny jest chyba najłatwiejsza do przezwycięzenia - wystarczy dobrze umyć ręce.

5

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?
katarina napisał/a:

Jeśli takie pieszczoty nie sprawiaja Ci przyjemności, to rzeczywiście nie warto dać się "obmacywać". Ale ten Twój post świadczyłby,ze nie dojrzałas jeszcze do seksu, lub jestes doniego bardzo negtywnie nastawiona - tzn. do seksu lub do partnera.
W kazdym razie takie zachowania w zwiazku na pewno nie sa niczym niewłaściwym.
Każda forma kontaktu - akceptowana przez obie strony - powinna zmierzać do przyjemności, a nie do doświadczenia poczucia winy czy niesmaku przez jedną ze stron.
W tym aspekcie sprawa higieny jest chyba najłatwiejsza do przezwycięzenia - wystarczy dobrze umyć ręce.

Zgadzam się z katarina do wszystkiego trzeba dojrzec. Osobiście nie widzę nic złego w robieniu tzw. ,,palcówki". Przecież nie będzie ci wkładał palców do środka jeżeli chwile wcześniej przekopywał ogródek. Umyc rączki i do dzieła.A jeżeli masz opory to spróbuj sama sobie włożyc paluszki do środka i poruszac i będziesz wiedziała czy ci to sprawia przyjemnośc .

6

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Nie potrafię rozszyfrować ostatniego zdania. Macaniem w... ? No własnie - w co lub w czym?

Kamila - na forum kreujesz się na osobę bardzo otwartą erotycznie, w jednym z tematów piszesz, że miałas okolo 30 partnerów. Więc co to w ogóle za pytanie? Osoba z takim doświadczeniem powinna wiedzieć co jej sprawia przyjemność a co nie. Jesli przyjemności nie sprawia a wręcz odrzuca to odpowiedź jest oczywista - nie pozwalać na takie pieszczoty. Nie moge oprzeć się wrażeniu, że u Ciebie doświadczenie nijak nie idzie w parze z czymś, co w psychologii nazywa się inteligencją seksualną...

7

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

vinnga, bo koleżanka jest bardzo doświadczona.Co tam, 20 czy 60-latek to dla niej norma,więc ja nie wiem czemu koleżanka nie wie co sprawia jej przyjemność w łóżku.

8

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?
vinnga napisał/a:

Kamila - na forum kreujesz się na osobę bardzo otwartą erotycznie, w jednym z tematów piszesz, że miałas okolo 30 partnerów. Więc co to w ogóle za pytanie? Osoba z takim doświadczeniem powinna wiedzieć co jej sprawia przyjemność a co nie. Jesli przyjemności nie sprawia a wręcz odrzuca to odpowiedź jest oczywista - nie pozwalać na takie pieszczoty. Nie moge oprzeć się wrażeniu, że u Ciebie doświadczenie nijak nie idzie w parze z czymś, co w psychologii nazywa się inteligencją seksualną...

Może troll się zalągł.
W rzeczy samej - wątek - jakiś taki prowokacyjny

9

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Mi się właśnie wydaje, że zarówno ten wątek jak i inne wypowiedzi na forum, autorstwa Kamililodz to prowokacje. Nie wiem czemu, ale takie mam wrażenie...

10

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?
MagdaEM. napisał/a:

Mi się właśnie wydaje, że zarówno ten wątek jak i inne wypowiedzi na forum, autorstwa Kamililodz to prowokacje. Nie wiem czemu, ale takie mam wrażenie...

Zgadzam się ja również czytałam inne wątki i doszłam do takiego samego wniosku PROWOKACJA.

11

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

mama nadzieję,że moderatorzy coś z tym zrobią.

12

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Myślę, iż każdy ma inne preferencje i nie należy ich oceniać. To czy ktoś lubi palcówkę czy nie, nie musi świadczyć o niedojrzałości do seksu. Wiem, że nie wszytskie kobietki lubią palcówkę pomimo, że mają wiele przyjemności, spełnienia w seksie. A pieścić się też można na różne sposoby. Zatem myśłe, iż to kwestia indywidualna, która wynika z preferencji oraz świadomości co się lubi, a co nie. Ważne aby postępować w zgodzie ze samym sobą. Jeśłi ktoś lubi to świetnie i niech ma z tego duóż radości. Jeśłi jednak jakaś kobieta nie lubi, to nie ma sensu się zmuszać.

Jeśłi zaś chodzi o higienę i ewentualne zarazki to warto zadbać o umycie rąk zanim się weźmie za zabawę.

Ogólnie w palcówce nie ma nic złego, nie ma zagrożenia itp. Nie jest to też żadna dewiacja wink

Chyba, że robisz to z kimś, z kim nie chcesz współżyć, nie chcesz żadnych bliskich kontaktów. Ale to byłby już temat o molestowaniu.

13

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?
kamilalodz napisał/a:

Czasem,kiedy pieścimy się przed zbliżeniem on próbuje(nie gniewajcie się-tak to czuję)pogrzebać mi w środku.
Wiele koleżanek mówiła,że to praktykuje,ale nieśmiałam zapytać co dalej(zakażenia bakteryjne,zadrapania).

Do tego takie zachowanie mogłoby skończyć się bezwstydnym macaniem podczas seksu w ...(co jest dla mnie zgrozą).

Podpowiedzcie,pozwolić/blokować?

Przepraszam Cię bardzo ,ale zżera mnie ciekawośc jak taka osoba o bujnym życiu erotycznym niewie co jest dobre dla niej?Powtórzę się czytałam Twoje inne wątki i dziwię się ,że osoba taka za jaką się uważasz ma tego typu problem. W innych postach piszesz ,że masz dzieciątko, uprawiałaś przygodne seksy, miałaś ze 30 facetów,był też seks z kobietą, a udajesz taką nieśmiałą?Dlatego nie rozumię tego postu ponieważ niewiem kto ma Ci pogrzebac w środku facet czy ,, dziewczyna z sąsiedztwa,,?Niewiem albo masz tak wybujałą wyobraźnię albo jesteś rozchwiana emocjonalnie.Mam nadzieję ,że moderatorki coś z tym zrobią bo to jest jedynie zaśmiecanie forum niepotrzebnymi problemami. Tutaj są ludzie ,którzy potrzebują pomocy, wygadania się a nie zaśmiecania forum własnymi fantazjami. Przepraszam ,ale taka jest moja opinia.

14

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

80 % dziewczyn sama się zaspokaja, najprawdopodobniej palcami albo rękami albo czym innym. Wiadomo, że palcami można wiele smile Palce wespół z ustami są cenne u partnera. Ważne, by odczuwać wszystko całym sobą. Np. pocieranie nosem muszelki też jest fajne wink Byle nie za głęboko, bo oddychać trudno wtedy smile

15

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Wyczuwam trolla... to rzeczywiście zbyt dziwne, by było prawdziwe.

16

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?
busiu napisał/a:

Wyczuwam trolla... to rzeczywiście zbyt dziwne, by było prawdziwe.

neutral o co ci chodzi busiu

17

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

hehehe dokładnie też czytałam wypowiedzi autorki i z kilku idzie się nie zle uśmiać smile

18

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Daj se pogrzebać tylko czystymi rękami!Hehe

19 Ostatnio edytowany przez fammefatale (2011-02-07 17:21:38)

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Nie widzę w tym nic złego,ani dziwnego,ale jeśli nie chcesz tego robić,to przecież nie musisz.

20

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Gdyby Bóg nie chciał aby ludzie zaspokajali się palcami, ot dłońmi, dalby nam ludziom krótsze ręce.

I owszem, wiele postów jest dość prowokacyjnych, nieprzemyślanych i zaliczonych w zakładce wraz z bajkami.
Mnie osobiście niektóre wypowiedzi porażają, dziwią i szokują. Szczególnie gdy spojrzy się na wiek autora i miałoby się uznać go za prawdziwy smile

21

Odp: Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?
kamilalodz napisał/a:

Do tego takie zachowanie mogłoby skończyć się bezwstydnym macaniem podczas seksu w ...(co jest dla mnie zgrozą).

A czym jest seks jak nie bezwstydnym macaniem ? big_smile

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Tzw."palcówka"-pozwolić,czy nie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024