Ślub na plaży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Ślub na plaży

Marzy mi się taki ślub nad morzem na plaży i wesele tam ale też na plaży bym wybudowała bym taką tawerna a później bym zburzyła

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ślub na plaży

wszytsko jest do zrobienia jednak obawaim się że koszty ślubu z weselm znacznie przekroczyłyby 200 000 zł

nie przejmuj się jak kocha to się zadłuży ale wyprawi wybrance życia godne dla niej wesele.

[...] chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę [...]

3

i problem z urzędnikami.
Nie lepiej ślub mieć 'normalny' a w podróż poślubną wybrać się nad morze?

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

4

a nie lepiej wziąć cichy ślub w tropikach? my z narzeczonym bierzemy w kwietniu ślub na Sri Lance a poźniej na tydzień jedziemy na Malediwy. koszt całej imprezy to 25 tys, a przeżycia będą nie zapomniane smile

5

sisley jak zoorganizowaliscie ten slub? bo ja o takim marze ale myslalam ze to jest nie mozliwe za granica!pozdr

6

wpisz w google ślub za granicą i wszystkiego się dowiesz, my organizujemy ślub i podroz poślubną z biurem victoria travel smile wylot mamy 13 kwietnia smile

7

wow!ślub na sri lance?zazdroszczę!

"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują." A.Einstein

8

my doczekac sie nie mozemy smile jeszcze 2 mc z hakiem big_smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018