tysiac mysli na minute a niedlugo slub - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » tysiac mysli na minute a niedlugo slub

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: tysiac mysli na minute a niedlugo slub

dzis bylam z narzeczonym w usc i 5 marca bierzemy slub smile imprezka ogolnie skromna bo tylko na 10 najblizszych osob z rodziny,a tydzien pozniej impreza dla znajomych... problem (a w sumie problemy) mam takie :

1.chcemy kupic srebrne obraczki poniewaz oboje nie lubimy zlota ale zastanawiamy sie jak to bedzie wygladac... nie proponujcie bialego zlota platyny itp bo to sie wiaze ze zbyt wysokimi kosztami ;/

2.marze o bialej slubnej sukni ale nie jakiejs mega wypasionej tylko takiej skromnej ale slicznej i bez welonu...ale narzeczony ma problem z pieniedzmi ze nie da na nia nawet 500 zl po to zebym ja raz ubrala... moje babcie chca mi kupic jaka bede chciala ale jego duma nie pozwala na to zeby ktos nam "fundowal'' ;/

3.wygralam klotnie o garnitur poniewaz chcial isc w swoim szarym.. a mi sie osobiscie szare nie podobaja do slubu wiec kotek dzwonil do kolegi ktory jest dlugi i chudy (wyzszy i chudszy od mojego kocika)czy mu porzyczy swoj ;/ do tego garniak kumpla jest nie do pary spodnie z innego gora tez z innego....

4.kotek nie moze pic wodki bo zaczyna wariowac wiec ustalilismy ze bedziemy pic piwko, zony naszych ojcow,moja babcia i przyszla tesciowa beda pily wino, a wodke tylko tesc moj tata i dziadek mojego faceta no i znowu problem bo nie wiem jak to bedzie wygladalo jak kazdy bedzie pil co innego....

5.ostatni problem polega na tym ze nie mam figury idealnej w partiach brzucha i chcialabym to jakos zakryc jakoms gorsetem lub czyms podobnym co krotko mowiac mnie splaszczy ale nie wiem co by pasowalo pod suknie i co by bylo najlepsze i nie zbyt drogie

dziewczyny pomozcie mi!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tysiac mysli na minute a niedlugo slub

19krz20 Twój facet jest takim skąpcem i sknerą,czy nie macie pieniędzy????

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

3

sknera koleś ? ile macie lat po 18 ? ha.

4 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-01-10 23:36:20)

jest sknera niestety... ale pieniedzy tez nie mamy duzo na boku mamy pare tysiecy ale wiadomo ze trzeba tez cos zawsze miec na czarna godzine tylko ze moja rodzina chetnie nam pomoze jesli chodzi o koszty

on ma 21 w tym roku ja 20. cisowianka nie rozumiem twojego postu czy wedlug ciebie to ze ktos kiedys mial biede w zyciu i teraz jest sknera musi odrazu znaczyc ze mamy po 18 lat? i kwalifikuje nas do wysmiania?

5 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-01-10 23:37:38)

no sory zalowac kasy na garnitur, i na suknie slubna dla swojej zony wybacz dla mnie to jest sknera.
slub w zyciu kobety jest to cos wyjatkowego a nie zwykla uroczystosc przy piwach i winach.
wybacz ale dla mnie to sknerus.
suknię slubna mozna wypozyczyc juz od 200 zl tak samo jak i garnitur.
ok przyjecie jest kosztowne.
jak teraz jest mu szkoda kasy na Ciebie, inaczej sie nie da tego nazwac to poznije bedzie jeszcze gorzej.
ja nie mowie o sukni za dwa tys ale o zwyklej prostej bialej sukni za 200 zl. pozyczona. drogo ?

po za tym rodzice pomoc nie chcą ? nie mogą ? czy tylko dltaego nie pomagaja bo twoj narzeczony nie chce niczyjej laski ?

skoro nie macie kasy na slub, trzeba bylo wyjechac za granice, zarobic troche jej .

6 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-01-10 23:38:11)

rodzina pomoze nawet jak on bedzie mial cos przeciwko bo sa bardzo uparci.. i na codzien nie ma mu na mnie szkoda kasy o co poprosze to to mam poprostu on sie jakos chyba obawia ze nawet w wypozyczalni zaplaci duzo.... w koncu pojde z babcia kupimy suknie i pokaze mu tylko rachunek ze naprawde nie jest drogo. pozatym tlumacze mu ze lepiej  wydac na nas obu te chocby 1500 zl w komisie niz na moja jedna sukienke 2 albo 3 tysiace w firmowym sklepie. a co myslicie o reszcie moich problemow?

a myslisz ze to tak latwo wyjechac za granice i poprostu zarobic? poza tym tutaj mamy prace i nie idzie tak poprostu tego co jest na miejscu zostawic i wyjechac zeby zarobic na slub

7

skoro pracujecie to czemu nie zaoszczedziliscie na suknie ? garnitur ?
ok suknia sporo kosztuje (da sie ja wypozyczyc) no ale garnituf faceta kosztuje nowy za ok 300 zl. i posluszy przez pare dobrych lat.
ano mozna wyjechac i zostawic wszytsko.
moja kolezanka ma 19 lat wyjechala na dwa miesiace na wakacje na zarobek do Niemec i wyobraz sobie ze zarobila na slub. na swoja polowe gosci, a bylo ich z jej strony okolo 25. w tym muzyka, fotograf i ksiadz.
nie bylo huczne na sto osob ale bylo bardzo milo i fajnie.

8

wiesz nie wszyscy pracuja w bankach,biurach i nie zarabiaja po 2 tysiace... duzo osob charuje jak wol za najnizsza stawke a utrzymanie sie to nie 500 zl miesiecznie zeby szlo jeszcze odlozyc. jesli ciebie np stac zeby co miesiac odkladac to gratuluje poza tym nie zalozylam watku po to zeby pisac kto ile zarabia i skad ma wziasc pienadze na slub tylko po to zeby uzyskac jakies proste odpowiedzi na moj post i nie tlumacz ze kolezanka wyjechala i wszystko zostawila bo to i tak nic nie da. to nie sa te czasy kiedy bylo latwo o prace i mozna bylo wyjezdzac nie martwiac sie co bedzie po powrocie

9

19krz20 - po co wy bierzecie ślub skoro jesteście tacy młodzi? do czego się wam tak spieszy? Nie lepiej byłoby się najpierw troszkę usamodzielnić?

Suknię możesz wypożyczyć albo kupić z drugiej ręki - polecam allegro, naprawdę można trafić na okazję. A co do faceta to niestety podzielam opinię Cisowianki - na suknię Ci nie da nawet 500 zł ale honorem się unosi, że nikt nie musi mu pomagać. Głupie myslenie niedojrzałego faceta - niestety tak jest.

Co do picia - w gronie 12 osób chyba nikt się nie obrazi, jak każdy będzie pić to, na co ma ochotę.

Pomysł z garniturem pożyczonym od kolegi ze spodniami nie do kompletu jest niestety niedorzeczny ... To tak jak byś ty sobie pożyczyła sukienkę od wysokiej i szczuplutkiej koleżanki, bo w końcu to suknia ślubna. Garnitury można też kupić niedrogo, a poza tym chyby jest to produkt, który ubiera się nie tylko raz tak jak suknię.

Bielizna pod suknię? Wybierz taką suknię, żeby sama w sobie miała gorset. Albo kup taką ze stanem pod biustem krótką i nie będzie brzuszka widać.

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

10

Moim zdaniem nie ma co się unosić honorem i nie przyjmować pomocy osób, która nam ją oferują. Pamiętaj o tym, że ślub (przynajmniej z założenia) bierze się tylko raz w życiu zatem ważne jest to byście go oboje wspominali z uśmiechem na twarzy. Dlatego też nie powinniście teraz na wszystkim oszczędzać a potem np. tego żałować.

Bardolka dobrze radzi - sukienkę można wypożyczyć czy kupić używaną, pomysł z garniturem pożyczanym moim zdaniem beznadziejny. Co jak co garnitur facet zawsze może później wykorzystać i nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Nawet Ty jeśli kupisz prostą białą sukienkę to później też ją wykorzystasz.

Obrączki - są symbolem, nie lubicie złota, nie stać Was na białe czy platynę - srebrne też będą w porządku.

Różne alkohole na przyjęciu - teraz to standard, jest do wyboru do koloru i każdy pije co chce.

Zamaskowanie mankamentów figury - kwestia dobrze dobranej sukienki i odpowiedniej bielizny.

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

11

Bez większego szukania fajne krótkie sukienki w sam raz na cywilny:

http://img220.imageshack.us/img220/5309/1389874512.jpg
http://img841.imageshack.us/img841/94/1406191574.jpg

http://img703.imageshack.us/img703/3066/14039651102.jpg
http://img198.imageshack.us/img198/8464/1389388215.jpg

Wpisałam w alllegro "Krótka suknia ślubna" i w 3 minuty znalazłam, do wyboru do koloru. Długich sukni do 500 zł jest masa!

12 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-01-12 09:52:43)

bardolka co masz na mysli piszac zebysmy sie pierw usamodzielnili? z facetem juz sie dogadalam co do sukni,garnituru i innych kosztow smile

dziewczyny zaczynam miec serdecznie dosc slub na 10 osob w tym my a ciotka i babcia z niemiec chca nam jakas wielka sale wynajac ;/ ehh wszystko wszystkim ale nie cierpie jak ktos kto mnie nie widzi ladnych pare latek zaczyna mi sie wtracac i nie wiem jak im delikatnie wytlumaczyc ze nie chcemy na te 10 osob bo to ze sie to nie oplaca i nie ma takiej potrzeby bo to ma byc skromne ale fajne wesele do nich nie dochodzi

13

Ile Wy macie lat?

Bardolce chodzi o to,że dopiero jak będziecie w pełni samodzielni - czyli sami będziecie w stanie się utrzymać.Bez pomocy rodziców,babci czy ciotki i wujka.

BTW: nie irytuj się tak szybko,bo dziewczyny dobrze Ci radzą,a Ty myślisz,że Cię atakujemy,a to nie tak.

''Bo wszystko czego chcę

14

Po co Wam sala - chyba lepsza byłaby jakaś ładna restauracja - bo tańców chyba nie będzie?

A sukienka już jest na oku?

Wyluzuj, spokojnie, ja też organizuję ślub, ale do wszystkiego podchodzę na luzie smile wiem, że czas Cię nagli, ale spisz kwestie do załatwienia i odhaczaj sobie smile

Nie słuchaj babci i ciotki - powiedz - przyjęcie będzie tu albo tu bo ja tak chcę. Tyle, powiedz im, że nie dasz kasy za wielką salę, w której będzie siedzieć 10 osób. 

Znajdź dobrą restaurację, bo na te 10 osób nie zbiedniejecie jak wydacie trochę więcej, a wszyscy będą na pewno zadowoleni smile

15

suknia zalatwiona w lutym mam pierwsza przymiarke jednak nie bedzie biala ale wedlug mnie bedzie piekna http://cokupic.pl/i/c_big2079988.jpg bardzo podobna do tej z linku tyle ze dol caly bordo i beda wszyte male biale rozyczki w rioznych miejscach zeby ja ladnie zmarszczyc tak jak na obrazku poniewaz teraz jest prosta cala, obraczki tez juz mam na oku, garnitur dla faceta rowniez i nie drogi bo bedzie 450 zl z koszula krawatem i butami odrazu... w przyszlym tygodniu ide do fryzjera bo czas zaczac doprowadzac wlosy do porzadku...jak lista najwazniejszych spraw byla dluga tak w ciagu jednego dnia zmalala. a na codzien utrzymujemy sie sami i bardzo dobrze sobie radzimy od ponad roku bez niczyjej pomocy ani raz nie poszlismy do rodziny ze potrzebujemy jakiejkolwiek pomocy

16

Sukienka jak na cywilny bardzo odpowiednia smile Osobiście nie w moim typie, ale najważniejsze, że dla Ciebie to ta jedyna smile

Tak jak mówiłam, takie listy wydają się straszne, dopóki ich sobie nie spiszesz - a potem już leci z górki smile

Ja teraz jestem na etapie projektu zaproszeń, papier kupiłam, przyjaciel mi wydrukuje za darmo, a potem ja już sobie to sama złożę, bo lubię takie ręczne dłubaniny smile

Bukiet, tort i takie tam już sobie kiedyś upatrzyłam i tak będę się starała to zrealizować.
A w piątek idziemy do księdza :]

17

zdecydowalismy sie na restauracje:) trzeba tylko znalezc jakas mozliwie tania i fajna. moze ktos z forum jest z chorzowa i orientuje sie gdzie sa jakiesm niedrogie restauracje puby itp co organizuja wesela

18

Puby ? No raczej zdecydowanie restauracje!

Wiesz, będzie Was 10 osób, także może nie ma co aż tak się liczyć bardzo z kasą - 150 czy 170 zł od osoby - to ci wyjdzie różnica raptem 200 zł - a jakość może być diametralnie inna. Szukaj w necie albo po prostu przejdź się po centrum!

19

mamy juz miejsce polecila nam je znajoma ktora byla tam na paru slubach i bardzo chwali koszt to 62-90 zl od osoby w zaleznosci od menu i doslownie 5 min od urzedu wiec bedziemy  mieli krotki spacerek, jutro idziemy wszystko zobaczyc, a z 10 osob zrobilo sie 23 smile

20

23 to tak w sam raz jak na przyjęcie smile a menu niezwykle tanie - to jest menu obiadowe czy takie na dłuższą imprezę?

21

no własnie 60 zł to jakieś grosze w porównianiu do normalnego menu w stosunkowo niedrogim mieście....

''Bo wszystko czego chcę

22

zrobilismy jedne menu z kilku propozycji i wyjdzie nas to 80 zl od osoby, w tym jest tort,obiad,deser,zimna plyta i kolacja

23

Czyli w sam raz jak na takie nieduże przyjęcie - obiad i kolacja, słodkie i zimne to moim zdaniem wystarczająco skoro hucznej zabawy do rana nie będzie smile

Koszty też sa bardzo zadowalające w tej sytuacji, zatem pozostaje życzyć świetnej zabawy!

A będzie w ogóle jakaś muzyka?

24

no oczywiscie ze bedzie w koncu to wesele a nie stypa smile

25

widzę że trochę się działo na tym poście i przyszła panna młoda wzieła sobie parę mądrych rad do serca, dobrze.
wesele ma się jedno i powinno się go na długo pamiętac ...
pozdrawiam.

26

No i super - widzisz jak to łatwo wszystko ogarnąć ? smile

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » tysiac mysli na minute a niedlugo slub

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018