Czarna lista firm- polecam świetną książkę! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » Czarna lista firm- polecam świetną książkę!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Czarna lista firm- polecam świetną książkę!

Dla wszystkich, którzy lubią tajemnice i ich odkrywanie polecam książkę "Czarna lista firm"! Dowiecie się z niej, za co naprawdę płacicie kupując produkty marki Ikea, H&M, McDonald's, Nestle, Triumph i wielu wielu innych.  Werner i Weiss bez ogródek pokazują w jaki sposób bogacą się najpotężniejsze koncerny na świecie. Naprawde polecam!

Dostępna w większości internetowych księgarni!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Maarten (2015-12-20 14:26:48)

Odp: Czarna lista firm- polecam świetną książkę!

Odświeżam wątek!

Również polecam tę książkę! Jest tam dużo znanych nazw koncernów i korporacji. Dla przykładu: Bayer, The Coca-Cola Company, Procter & Gamble, Unilever, Siemens, GlaxoSmithKline itd. Słyszałem, że podobną książką do tej jest "No Logo" Naomi Klein.

Według badań doktora Ratha, Bayer jest współodpowiedzialny za holocaust. Co do tego tematu, to jeszcze jest książka "IBM i holocaust" Edwina Blacka.

Wyzysk, współpraca z dyktaturami wojskowymi, finansowanie wojen domowych, łapownictwo lekarzy, oszustwa podatkowe, zanieczyszczanie środowiska naturalnego, molestowanie seksualne, niszczenie lasów itd. - to wszystko dotyczy znanych marek, których produkty kupujemy, spożywamy i w których chodzimy na co dzień.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Czarna lista firm- polecam świetną książkę!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2024