Witam - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Witam

Wszystkie Panie wink Jako mężczyzna jestem tu mniejszością ( widziałem tylko Un Hombre jeszcze) i mam nadzieję, że Paniom to nie przeszkadza wink I tak tu zaglądałem w czasie kryzysu z którego m.in. dzięki Wam jakoś wyszedłem smile dlatego postanowiłem się zarejestrować.
Kobiet nie da się zrozumieć tongue ale chociaż może dowiem się od nich o nich samych czegoś więcej smile

Tak więc witam i pozdrawiam smile

I'll die alone, afraid and hated
I'll lie unwanted, unburied and godless...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witam

Witaj Facet smile Dobrze być Rodzynkiem,co? Pozdrawiam.

Traktuj innych tak,jakbyś chciała ,żeby oni Ciebie traktowali wink

3

Witamy serdecznie smile Miło, że Ci się u nas podoba smile Zaglądaj jak najczęściej smile

Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.

? Johann Wolfgang Goethe

4

Witam, tym razem bardziej oficjalnie smile

Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha-to nie żyje...

5

napewno dowiesz się wielu ciekawych i potrzebnych rad
witam bardzo serdecznie

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

6

męższczyzni są  tu mile widziani , witamy....

7

Cieszę się tak miłym przyjęciem wink
Pozdrawiam Panie smile

8

Witamy, zapraszamy jak najczęściej smile Może opowiesz o sobie coś więcej? smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

9

podpisuje się pod postem Ansji
jak ci życie mija?

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

10

Witam , witam smile Widze , ze mamy dwoch Facetow na tym forum : jeden w wersji polskiej , a drugi w hiszpanskiej big_smile
Pozdrawiam smile

11

Hmm... skoro nalegacie smile
A więc jestem mężczyzną big_smile lat  21, jestem studentem na Uniwersytecie Medycznym na 3 roku wink
A jak mi życie mija? no niestety niezbyt kolorowo... Tak przemiennie w odcieniach czarno-szarych lub szaro-czarnych smile Moje krótkie jeszcze życie dało mi dosyć w kość na razie, ale wiem że jeszcze duuużo latek przede mną big_smile

12

Hej stary.

Witam w czarno-szarych lub szaro-czarnym swiecie big_smile
Jesli na prawde uwazasz, ze masz w naszym pieknym kraju takie smutnawe zycie to zapraszam do Irlandii, gwarantowana cudowna, depresyjna pogoda co najmniej paredziesiat razy do roku... tongue

Pamietaj, ze nie jedyni na tym swiecie cierpimy a to co nas nie zabije - wzmocni.
Wiem, ze latwo mowic a gorzej zrealizowac, ale wez sie postaraj czyms zajac co cie pochlonie i dzieki czemu moze troche ochloniesz i nabierzesz dystansu.
Ja niedlugo jade na 2 tygodnie urlopu i licze, ze dzieki temu nabiore troche sil, dystansu i latwiej bedzie mi zmagac sie z przeciwienstwami losu.

Ja staram sie chodzic na silownie i wyzbyc na niej frustracji, pomaga mi jazda samochodem, dobry film, spotkanie ze znajomymi.

Trzymaj sie i glowa do gory!

"Milsza mi niebezpieczna wolnosc, niz bezpieczna niewola."

13

un hombre napisał/a:

spotkanie ze znajomymi.

wink Moje ostatnie, sobotnie spotkanie ze znajomymi skończyło się rozbitą brodą (prawie do szycia) i wargą tongue
Ale to nie przez nadmiar promili, lecz nieszczęśliwy wypadek wink

Dzięki za dobre słowa, znam je, a nawet powtarzam sobie codziennie, że będzie dobrze smile
Tylko czasem trochę krucho z wiarą w te słowa, ale wtedy z pomocą przychodzi mi muzyka wink
(trochę specyficzna i mało do mnie wg innych pasująca - black metal big_smile [głównie melodic, a ostatnio to praktycznie tylko symphonic black metal wink])
A zaraz w ramach rozrywki idę na strzelnicę - to dopiero jest ukojenie wink

Pozdrawiam Panie i Pana big_smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018