witam - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 58 z 62 ]

Temat: witam

witam wszystkich na forum , mam 30 latek :-)
jestem mamą dwójki dzieciaczków syna prawie 9 lat i córci 6 latek

Grzeczne dziewczynki idą do nieba , niegrzeczne maja niebo na ziemi
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: witam

Witaj na forum smile

3

Witaj wink:)

4

Witaj smile Fajnie ze jestes wsrod nas smile

-Wszyscy jesteśmy wariatami,tylko nie każdy został zdiagnozowany -

5

Witaj na forum

6

dziękuję za milusie powitanie :-)

Grzeczne dziewczynki idą do nieba , niegrzeczne maja niebo na ziemi

7

cześc jestem nowa i bede czesto tu zagladac. pozdrawiam wszystkie panie.

8

WITAM,
wszystkie dziewczyny, Jestem całkiem nowa, całkiem zielona jeśli chodzi o udział na forach, ale bardzo spragniona ploteczek i dobrych porad...  Cieszę sie że tu jestem. Uściski dla wszystkich Was!

9

Witaj smile smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

10

Witam wszystkie kobietki jestem tu nowa i mam nadzieje na miłe spedzenie czasu oraz poplotkowanie o problemach i radosciach naszego zycia smile

11

Witajcie wink

Gdy jedyna osoba, która może sprawić, że przestaniesz płakać to ta, przez którą płaczesz...

12

czesc dziewczyny,
jestem mezatka, mam 25 lat, studiuje, pracuje i szukalam wlasnie miejsca dla siebie. I znalazlam forum w ktorym jest wszystko.
Pozdrawiam cieplutko

13

Hejka smile Wiem ze to nie temat na ten wątek , ale poszukuje dziewczyny , ktorej wypadły wszystkie  włosy, chce jej podac adres do pani Heleny Urbanskiej ze Szczecina, która zajmuje sie takimi sprawami.Tylko ze mam mały problem bo nie moge nigdzie znalezc na forum jej postu i tego wątku o włosach:( przy rejestracji na forum poprostu zgubiłam tą stronke:( zdaje sie ze ona miała na imie Dominika i pisała o tym ze wypadły jej wszystkie włosy:( a chciałabym jej pomóc .Jesli ktos z Was orientuje sie o kogo mi chodzi to prosze o podanie linka do postu tej dziewczyny.Z góry dziekuje:)

14

Przepraszam za zamieszanie bo znalazłam juz Dominike i odpisałam:) moderatora prosze o usuniecie moich zbednych postów:) Dziekuje i pozdrawiam:)

15

Witam wszystkich! Mam 27 lat, jestem mężatką i mamą trzyletniej córeczki.

Pozdrawiam wszystkich!

16

Witajcie smile
Takiego forum szukałam i znalazłam smile

17

rowniez pozdrawiam:)

18

hi hey hello ;/

19

Witam.Jestem rozwódką i mam 11-letniego synka.Mam 33
lata 
i duzy bagaż doświadczeń, mam nadzieję żę będę mogła się zwami tym podzielić .Cieszę się że znalazłam stronę na której będę mogła z wami pogadać w tych złych i dobrych dla mnie chwilach.Pozdrawiam.

20

Witaj kolerkowa ,Widze ze jestesmy w podobnym wieku.zapraszam do pisania na tym forum i jego watki oraz na net cafe w spolecznosciach.Zapraszam.:)

21

Witaj na forum wink

22

witaj ;-))

23

Witajcie Dziewczyny smile

Zalogowalam sie na forum dawnoooo i zapomnialam o nim sad nieładnie, ale sie reaktywuje i mam nadzieję, że będziemy się wspólnie wymieniać doświadczeniami smile Jestem z Krakowa smile

Ada

24

Czesc mam 27 lat, mężą i 2 dzieci

25

Witam wszystkich wink

Najtrudniejszy jest dialog z samym sobą.

26

Cześć mam na imię Majka jestem mamą dwóch chłopców jeden ma 5 lat drugi 2 latka. Mam bzika na punkcie czystości. Cieszę się że dołączam do forum i mam nadzieję że będzie nam się miło  rozmawiało oraz że uzyskam porady w wielu kwestiach.

27

Witam. Mam na imię Nina i trafiłam tu w sumie przez przypadek ale mam nadzieję że ktoś w jakiś sposób mi pomoże a ja będę miała okazje się odwdzięczyć.

28

Cześć wszystkim smile Do tej pory przyznam szczerze nie byłam aktywną forumowiczką, ale widzie, że na forum jest wiele interesujących watków i mam nadzieję, że dobrze będzie nam się postowało smile

29

witam wszystkich smile Lena z tej strony, zdecydowałam się dołączyc do forum bo można tu znaleźć dużo interesujących tematów/wątków. Obiecuję że będę aktywną forumowiczką i zawsze będę służyła radom o co również proszę pozostałe forumowiczki wink

30

Cześć wszystkim smile

[tu był niedozwolony link i został usunięty przez moderatorkę]

31 Ostatnio edytowany przez Stokroteczka25 (2016-01-05 22:26:43)

Witam☺ Mam 25 lat i chciał bym z wami pogadać bo potrzebuje rady od osób które spojrzą na to z innej strony i powiedzą co o tym myślą. A jestem tu nowa i nie wiem za bardzo jak dodaje sie tu własny temat.☺

32

Cześć kochani:) potrzebuje rad i chętnie odwdzięczę się rada smile Pomagajmy sobie w tym zimnym świecie:).

Są jeszcze brzegi na których nie byłam,
są jeszcze śniegi, których nie wyśniłam.
Są pocałunki na które czekam,
listy z daleka, drogi pod wiatr.

33

Jestem tutaj całkiem nowa,ale mam nadzieję znaleźć fajne koleżanki,a może i przyjaciółki z Bydgoszczy.Cudownie by było umówić się na kawę,kino lub zakupy i pogadać szczerze o wszystkim.

34

Witam wszystkich serdecznie:) Jeśli będzie tu ktoś z łódzkiego, to będzie mi bardzo miło. Pozdrawiam

Tu był niedozwolony link

35

Witam
przez kilkanaście lat trwałam w związku ale nic nie trwa wiecznie...
chętnie porozmawiam z innymi i wymienię poglądy

K.

Zgodnie z badaniami statystycznymi miłość zajmuje drugie miejsce na liście przyczyn zawierania związków małżeńskich - między głupotą, a wódką

Rosyjscy psychologowie opublikowali wyniki badań. Zgodnie z nimi, dla dobrego psychicznego samopoczucia należy każdego dnia przytulić osiem osób.
Albo dać jednej po mordzie.

Hej smile Od dawna rozmyślałam nad dołączeniem do forum, gdzie poznam życiowe osoby, z którymi można porozmawiać bez obaw o ocenianie. Jestem pozytywną osobą - tak też podchodzę do życia. Uważam się za bardzo silną kobietę. Uwieeelbiam rozmawiać z ludźmi i ich słuchać, pomagać i doradzać w razie, jeśli widzę jakieś światełko w tunelu, lub mam jakiś podobny problem za sobą. Interesuje mnie sport, muzyka, kuchnia, psychologia, podróże i języki- jest jeszcze mnóstwo tych zainteresowań, ale napisałam tak z grubsza smile Mam wiele przeżyć za sobą na swój młody wiek  ( 23 lata) , ale każde nauczyło mnie odwagi i dało mi siły smile Mam nadzieję, że wyniosę stąd fajne znajomości. POZDRAWIAM smile

37

Witam
Nie jestem kobietą dlatego postanowiłem zarejestrować się na forum kobiet ponieważ liczę na konkretne odpowiedzi.  Pozatym odkąd pamiętam z kobietami miałem zawsze lepszy kontakt i dobrze się nawzajem rozumieliśmy.
Dziś jestem 7 lat po ślubie i od kilku lat czułem i widziałem ,  że żar który nas rozpalał i wogóle to wszystko co robiliśmy dla siebie jak patrzyliśmy, jak spędziliśmy czas to jak się kochaliśmy zaczęło odchodzić w odchłań. Później stało się. Dziś mamy super chłopca, którego kocham nad życie. A w żaden sposób nie mogę dotrzeć do Żony. Wiem że wina jest także moja. Zaczęło się od tego że Żona zdecydowała,  że będzie spała ze synem razem i tak jest do dziś. Na początku było super. Wyglądali przepięknie śpiąc razem. Ale ja, zostałem zepchany na boczny tor. Wiedziałem że taka jest kolej rzeczy, ale aż tak?  Ja też potrzebowałem chociaż rozmowy wspólnej jak kiedyś.  Dziś...  Tak nadal Ją kocham jak kiedyś, ale tyle razy zauważyłem że Jej już chyba nie zależy na mnie tak jak kiedyś.  Siedzę w stolarni sam całe weekendy i nie mam choć jednego telefonu lub wiadomości, a tak czekam na to. Ja już nie piszę i nie dzwonię bo czuję,  że chyba sie narzucam?
Pragnę wrócić do domu i ja przytulić...

38

Witam wszystkich serdecznie

[tu były nieregulaminowe linki - usunięte przez moderację]

Cześć, witam smile

40

cześć ,jestem nowa ,zarejestrowałam się tu chyba głównie po to ,żeby mnie ktoś opierniczył ,żebym się wzięła w garść i przestała błądzić w chmurach ,bo życie jest twarde i nie lubi mięczaków a ja ostatnio właśnie tak się czuję ,jakby mnie walec przejechał i się zebrać nie mogę ,dajcie kopa na zapęd smile

41

Witam was wszystkie pierwszy raz natrafiam na takie forum liczę na same plusy i wiele nowych znajomych. <3

42

Cześć jestem tu nowa. Mam nadzieję, ze znajdę tu wiele odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam

43

Cześć jestem Edyta, zalogowałam się tu bo fajne tematy są tu poruszane

44 Ostatnio edytowany przez Barberka (2018-02-16 12:20:03)

Witam was serdecznie! Mam na imię Basia smile

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

45

Jako nowy użytkownik forum witam wszystkich. Interesuję się muzyką i informatyką. Liczę na ciekawe doświadczenia. Pozdrawiam!

Po jednych miłościach zostją diamenty, po innych opryszczka

46

Witam:)

Mam 27 lat pochodzę z Krakowa. Mam męża , psa i kota:)
Uwielbiam podróże , jazdę na łyżwach i powieści kryminalne

Pozdrawiam serdecznie!

Cześć wszystkim. Jestem 23-letnią studentką, która ma dużo kobiecych pytań. Mam nadzieję, że tutaj uda mi się znaleźć na nie odpowiedzi smile

Zapraszam na blog mojej najlepszej przyjaciółki > [tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

48

Całkiem nowa, dostępna od kilku minut smile Witam wszystkich!

49

Witam serdecznie smile miłego dnia

50

Witajcie dziewczyny smile ja tez jestem tu nowa i mam na imię Inga

51

Cześć Wszystkim smile Z tej strony Klaudia z Mielca i od dziś dołączam do grona forumowych kobietek smile

52

Witajcie smile

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

Witam wszystkich serdecznie. Milo Was poznac.

54

hejka smile miłego dnia

55

Cześć Wszystkim smile

56

Cześć wszystkim, jestem tutaj nowy. Przy okazji życzę wszystkiego najcudowniejszego co może Was w tym Nowym Roku spotkać.

57

Cześć wszystkim, dodaję od razu, że jestem facetem ale to chyba w niczym nie przeszkadza ?

58

Witam wszystkie Panie na tym forum smile

Mam nadzieję, że dobrze trafiłem i będę mógł liczyć na informacje w kwestii prowadzenia domu. Mam dość ograniczony czas na prace w domu (i 3 fantastycznych dzieci), więc przyda się każda rada. Jeśli źle trafiłem, to po prostu powiedzcie. Będę szukał w innym miejscu.

Serdecznie pozdrawiam

Posty [ 1 do 58 z 62 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018