Alpy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Alpy

Witam słyszałyście może o nowym konkursie z Coccodrilo, Wystarczy wypełnić kupon odpowiadając na pytanie Jaka zimę lubi Kinder Pingui? a nagrodą jest 5 wycieczek we włoskie Alpy :-) Ja osobiście już wysłałam odpowiedź bo sądzę że taka wycieczka zdarza się bardzo rzadko, mam nadzieję że Nam się uda. Góry, narty, wspólna zabawa to jest to ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Alpy

Witaj ja o tym słyszałam. Też myślę o wzięciu udziału w tym konkursie. Fajnie by było gdzieś pojechać z rodziną:).

3

Ja też słyszałam o tym konkursie i również biorę udział  tongue bo taka wycieczka, w takie miejsce nie często się zdarza :-) mnie osobiście w tej chwili nie stać finansowo na taki wypad, ale jeśli bym wygrała to ..... było by naprawdę superaśnie życzę powodzenia wszystkim :-) w końcu wycieczek jest 5 !

4

Oczywiście skorzystałam też z promocji, zebrałam 5 opakowań po Kinder Pingui i wczoraj z dziećmi wybrałam się na zakupy do Coccodrillo gdyż uzyskaliśmy 25% rabatu smile wystarczyło jedynie zebrać tych 5 opakowań a moje dzieci i tak uwielbiają te batony, tak więc przyjemne z pożytecznym.

5

Ten rabat to świetna sprawa. W coccodrillo widziałam świetny kombinezon na zimę dla mojej córeczki. 25% to sporo na pewno skorzystam z tej promocji.

6

Uff, zdążyłam:) Na szczęście świąteczne zakupy mam już za sobą. Mogę teraz spokojnie oczekiwać na święta:)

7

Ja tego nie mogę powiedzieć o sobie. Został mi jeszcze jeden prezent i brak pomysłu. Wszystko co było ciekawego w coccodrillo już nabyłam na prezenty no ale cóż. Może jeszcze gdzieś coś znajdę.

8

Ciekawostka, którą przed chwilą znalazłam - http://szukajeksperta.com/blogs/view/572/prywatyzacja_gor
Austria sprzedaje góry. Można mieć własny kawałek Alp. Jak oni mogli się na to zdecydować? Gdzie sens, gdzie logika?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021