Po jakim czasie "przełamałyście pierwsze lody" ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Po jakim czasie "przełamałyście pierwsze lody" ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Po jakim czasie "przełamałyście pierwsze lody" ?

Ja mam ten problem, ze od niedawna spotykam sie z pewnym chlopakiem i ciezko jest mi otworzyc sie przed nim i wyluzowac. chlopak sie stara, a ja wiem, ze moge wydawac sie dla niego niedostepna (i co gorsza nudna... sad ). niestety naleze do osob niesmialych i potrzeba mi czasu, zeby pokazac jaka jestem. teraz niewiele mowie o sobie, chyba nawet nie potrafie zaciekawic go rozmowa. spotkalismy sie jak dotad 2 razy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po jakim czasie "przełamałyście pierwsze lody" ?

Skoro chlopak umowil sie z Toba dwa razy to nie jestes nudna i on na prawde chce spedzic z Toba czas. Nie musisz sie od razu przed nim otwierac. Usmiechaj sie, patrz w twarz kiedy mowi, postaraj sie pamietac o czym on wspomina w rozmowie, chocby imiona, przy nastepnym spotkaniu zagadaj nawiazujac do ostatniej rozmowy. Chlopakowi bedzie milo,ze sluchasz, a tym samym gadka bedzie sie kleila a Ty nie musisz sie otwierac. smile

Sa dwie drogi, aby przezyc zycie. Jedna to zyc tak,jakby nic nie bylo cudem. Druga to zyc tak jakby cudem bylo wszystko.

A. Einstein

3

moze po prostu zbyt duzo od siebie wymagam. nigdy nie potrafilam od razu rozmawiac z nowo poznanymi ludzmi jak ze starymi znajomymi. zdaje sobie sprawe, ze czasami wytwarzam niepotrzebny dystans, ale nie potrafie tego zmienic i boje sie, ze znichece chlopaka:( juz nieraz chlopacy zarzucali, ze jestem chlodna w stosunku do nich.

4

Mnie tez. Dlatego Cie rozumiem. Na poczatku mozesz poudawac ,ze tak bardzo Cie interesuje jego paplanina, wtrac jakies pytanko, i zobaczysz jak szybko sie wkrecisz smile Ludzie lubia o sobie mowic dajac tym samym Tobie szanse na oswojenie sie z nimi. Badz mila, nie krytykuj, dasz rade.

Sa dwie drogi, aby przezyc zycie. Jedna to zyc tak,jakby nic nie bylo cudem. Druga to zyc tak jakby cudem bylo wszystko.

A. Einstein

5

Mam ten sam problem..zanim chłopak mnie do siebie przekona to ucieka.Bardzo mnie to denerwuje, że nie są cierpliwi i wszystko chcą odrazu mieć podane na tacy.Mam 22 lata i powoli zadatki na starą panne ale inaczej nie potrafie i już.Trzymam za Ciebie kciuki ula87:)Pozdrawiam

Nie można kochać innych,nie kochając siebie....

6

Zadatki na starą pannę ? big_smile Tak to powiedz dopiero po 40stce, 50tce tongue hehe
Będzie dobrze. macie jeszcze czas ;D

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

7 Ostatnio edytowany przez nieśmiały123 (2010-12-13 15:33:48)

Chłopakowi też nie jest łatwo nawiązywać kontakty z dziewczynami zwłaszcza nieśmiałemu. Ciężko coś powiedzieć, podtrzymać rozmowę gdyż się ledwo co znacie. Jako chłopak nie chcę wszystkiego na tacy ;p ale miło by było gdyby dziewczyna dała jakiś wyraźny sygnał ;p złapała za rękę pierwsza lub przytuliła coś że jej zależy nawet jak niewiele mówi. Nie znam się w te całe podchody big_smile  Głupio by mi było jakbym chciał ją przytulić a ona nie miała by ochoty na to i klapa na całej linii bo myśli sobie nie wiadomo co.  Jak mi teraz nie wyjdzie daruje sobie już spotkania i zostanę starym kawalerem chyba big_smile mam 25 lat;p Wolałbym jakby to kobieta dominowała big_smile gdyż wszystkie oczekują rozmowy nie wiadomo o czym a ja nie lubię nikogo zanudzać wole w ciszy posiedzieć popatrzeć na nią smile a nie szukać na siłę jakiegoś tematu. Szukanie drugiej osoby jest ciężkie;p A życie nie polega na ciągłym gadaniu big_smile
I tu pytanie do kobiet o czym oni gadają z wami ? może jakieś tematy podsuniecie mi do rozmów;/

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Po jakim czasie "przełamałyście pierwsze lody" ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018