..proszę o sugestie i rady- na dobry początek nowej znajomości:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » ..proszę o sugestie i rady- na dobry początek nowej znajomości:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: ..proszę o sugestie i rady- na dobry początek nowej znajomości:)

Witam:)

Mam 22 lata, aktualnie studiuję...
Od lutego- marca emailowałam z pewnym chłopakiem- zdjęciami do dziś się nie wymieniliśmy, ledwo niedawno przeszliśmy na gg. On był daleko, byłam w innej miejscowości. Teraz jestem w tej samej miejscowości, co on. Niedawno dałam mu znać, że jesteśmy w tej samej miejscowości.
Przyznam, że wciągnęłam się w tą znajomość, dlatego proszę o rady osoby doświadczone...
Nigdy nie miałam chłopaka/ przyjaciela:)
Jak rozegrać tą znajomość?
Myślę, że on jest podobnie nieśmiały jak ja.. jednakże wychodzić jako pierwsza z inicjatywą rozmowy, czy oddać mu pałeczkę- 'jak chce, to niech pisze?'. On zasugerował spotkanie- więc odpowiedzialam, że nie ma przeszkody. Drążyć ten temat, czy pozostawić mu tą robotę?
Udawać obojętną, czy właśnie starać się o kontakt?

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na rady smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ..proszę o sugestie i rady- na dobry początek nowej znajomości:)

ja nie mam jakiś super doświadczeń z facetami poznanymi przez internet, miałam tylko raz taką przygodę, która zakończyła się dość smutno. Też nie widzieliśmy sie wcześniej ani nic, tylko pisaliśmy do siebie. PO około pół roku "czatowania" on zaproponował spotkanie, (nasze miejscowości były w odległości 30km), ale niestety kiedy już sie spotkaliśmy obydwoje przeżyliśmy szok! okazało sie że sie znamy, że on jest narzeczonym mojej koleżanki, u której miałam być druhną! i od tego czasu zrezygnowałam z takich znajomości.
A jeśli chodzi o ciebie to cóż... nie wiem co ci radzić ale może warto spotkać sie i zwyczajnie pogadac z tą drugą osobą? będziesz wiedziała na czym wówczas stoisz, czy spodobaliście sie sobie wizualnie czy też nie, czy macie wspóne tematy itd, pomyśl o tym.

3

Odp: ..proszę o sugestie i rady- na dobry początek nowej znajomości:)

mozna delikatnie wspomniec o spotkaniu, dlaczego nie smile
jak dla mnie "nie ma przeszkody" znaczy ni to tak ni to nie:P bardziej tak ale zaden konkret.
takze mozna wspomniec

4

Odp: ..proszę o sugestie i rady- na dobry początek nowej znajomości:)

Według mnie warto zaryzykować i wziąć sprawy w swoje ręce smile W moim przypadku, to ja zrobiła pierwszy krok, choć ciężko było smile Ale powiem Ci, że udało się i jestem w szczęśliwym rocznym związku. Życzę Ci, żebyś znalazła w sobie odwagę, naprawdę smile

5

Odp: ..proszę o sugestie i rady- na dobry początek nowej znajomości:)

już dawno minęły te czasy, kiedy to kobiecie nie wypadało brać spraw w swoje ręce, przejmować inicjatywę, teraz... rób czego dusza zapragnie wink jeśli masz ochotę na spotkanie, to jak najbardziej możesz je zainicjować, dlaczego nie? decyzja jest Twoja, jeśli czujesz się na siłach, chcesz spotkania to wolna wola smile powodzenia

6

Odp: ..proszę o sugestie i rady- na dobry początek nowej znajomości:)

Chyba przeżywam spadek własnej wartości- boję się braku zaakceptowania z jego strony- bo w istocie zależy mi, by ta znajomość była coraz ciekawsza... Zwyczajnie potrzebuję kogoś bliskiego.. smile 'każdy ma, tylko ja jakoś tak nie mam'
Czyli sugerować delikatnie spotkanie?
Nie jestem zdesperowana, po prostu panikuję, jak pomyślę o tym spotkaniu..
Ech.
Co z głową zrobić ? smile Bo tylko z niej biorą się problemy.. smile

7

Odp: ..proszę o sugestie i rady- na dobry początek nowej znajomości:)

A on się nie odzywa.. z trzy dni już.. Odezwać się czy raczej nie?
Trudny ten początek znajomości..

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » ..proszę o sugestie i rady- na dobry początek nowej znajomości:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024