praca w sextelefonie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: praca w sextelefonie

Na początku witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów:)
Nie będę za dużo o sobie pisać, ale jestem osobą która ciężko pracuje za marne grosze, do tego studiuje i utrzymuje się sama i nie jest na garnuszku u rodziców.Cały czas szukam lepiej płatnej pracy ale z marnym skutkiem.Pochodzę z biednej rodziny,jestem w ciężkiej sytuacji finansowej.Ostatnio czytałam na innych forach o pracy w charakterze chat performer,jednak uznałam że takie obnażanie się przed kamerą to nie dla mnie.Ale słyszałam że praca sextelefonistki jest dobrze płatna i w porównaniu do chat performer daje nam gwarancję bezpieczeństwa i jest to zapewne mniej negatywna praca.Naczytałam się na forach o plusach i minusach tej pracy.Wiem że nie jest lekko, ale chciałabym mieć pieniądze choćby na leki,których czasem mi potrzeba.Chciałabym skończyć studia a pracując tu gdzie pracuję zawalam naukę i zarabiam 1100zł....I nie piszcie mi tu proszę o stypendiach bo niestety różnicą paru złotych się nie załapałam:/Bardziej chodzi mi o to co wy sądzicie o tej pracy?czy może któraś z was miała z tym do czynienia?I orientuje się jak można taka pracę znaleźć?Jeżeli chodzi o mnie to zapewne byłaby to praca tylko na okres studiów ,później oczywiście szukałabym pracy odpowiedniej do mojego wykształcenia.pozdrawiam:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: praca w sextelefonie

Przykro mi czytać takie posty.,...(ale to już mój problem)
Jesteś dużą dziewczynką więc nasze "błogosławieństwo" nie jest Ci potrzebne. Przypuszczam jednak, że nie znajdziesz takiej pracy zbyt łatwo.
Pracodawcy ogłaszają rekrutację, szukają pracowników-nie inaczej jest w tej branży. Jeśli nie natrafisz na ogłoszenie w swoim regionie, proponuję rozglądać się za inną pracą.

Rozumiem Twoja trudną sytuację, ale zastanawiam się czy masz świadomość, że robisz sobie kuku.
Rozglądasz się za pracą jaka odziera z godności i może nieźle wypaczyć psyche-tak jakbyś chciała się upodlić.
Nawet jeśli zarobisz parę groszy więcej-w moim odczuciu koszta mogą być niewspółmierne do zysków-zwłaszcza, ze jesteś jeszcze młodziutką osobą.
Nie wszystko da się przeliczyć na złotówki....
Jeśli potrzebujesz pieniędzy na skończenie studiów, zastanów się nad innymi rozwiązaniami. Może warto wziąć dziekankę i wyjechać za granicę-zarobisz, zaoszczędzisz, podszlifujesz język.

Nie zawsze możemy mieć wszystko na raz-w dorosłym życiu trzeba wybierać, odraczac pewne sprawy-w tym studia.
Bo kosztują i nie każdego na to stać ot-tak.
Ale nie trzeba z nich rezygnować.
Ani pozbawiać się godności...bo tej nikt Ci nie zwróci.

http://www.youtube.com/watch?v=LXzchCVb7Ag

"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem.
Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.

3

kiedyś w czytałam artykuł o takich kobietach. również były w ciężkich sytuacjach finansowych i aby sobie dorobić zatrudniły się w takim sextelefonie. jedyne co zapamiętałam, to to, że te kobiety miały zrytą psychikę. nie potrafiły stworzyć normalnych związków. w każdym mężczyźnie widziały zboczeńca, psychopatę, który przed rodziną udaje fajnego ojca i męża, a nawet w wigilię (!!!!) dzwoni na 0 700 i uzewnętrznia swoje, nie raz dzikie, fantazje.
nie oceniam takich kobiet. jeśli są na tyle silne, to niech pracują.
ja wychodzę z założenia, że czasami żyć biednej, ale spokojniej.

życzę udanych wyborów!!

4

Do Tosi za granicę wyjechać do pracy nie mogę, ze względu na swój stan zdrowia. Psychikę mam mocną, bo bardzo dużo w życiu przeżyłam mimo tego ,że uważasz mnie za młodą osobę.Pieniędzy potrzebuję aby żyć a nie aby żyć biedniej i spokojniej.W tym momencie będę musiala wziąć kredyt aby móc się wyleczyć i to nie sporą sumkę, jakbyście nie wiedziały jak działa nasza polska służba zdrowia.nie wszystkie zabiegi ma się za darmo, a nawet jak ma się je za darmo to koszty leczenia są wysokie.I wcale nie prosiłam tu o osądzanie....

5

Znam namiary na taka prace(W-wa) , bo pracowalam w tym samym biurowcu. Widzialam , ze pracuje tam wiekszosc starszych Pan , ok 50 lat smile

?-my only love

6

hej:)
jak znasz namiary to proszę cię slicznie podaj mi je na maila , pozdrawiam
dziękuję slicznie smile

7

witam forumowiczki,
ja uwazam, ze zadna praca nie hanbi a nawet uszlachetnia, a w szczegolnosci gdy jest cel do osianiecia.
Kazdy z nas ma rozne cele. Jedni chca zarobi na studia, inni na leki dla siebie, czy kogos bliskiego.
A inni chca zarobic dla siebie i dla swojej przyszlej rodziny na przyszlosc. Realia w naszym kraju sa takie
ze za pensje ok 1000 zl ciezko jest przezyc, a jesli ktos nie ma mieszkania i musi je wynajmowac bo nie ma gdzie mieszkac? Tu jest pytanie - skad wziasc pieniadze na podstawowe rzeczy, na zywnosc.
Niestety zyjemy w kraju gdzie pomoc socjalna jest jakims jednym wielkim absurdem.
Wiec jesli teraz za mlodu nie pomyslimy o naszej przyszlosci, zanim nie mamy dzieci, meza i tego
obowiazku jakim niesie za soba posiadanie rodziny. Postarajmy sie chociaz o jakis kacik, chociazby cos malego, ale zeby to bylo nasze zabezpieczenie na przyszlosc. Jesli nam sie nie powiedzie i nie staniemy sie zonami przystojnego, bogatego miliardera. Bo przeciez kazda z nas o tym marzyla kiedys w dziecinstwie:)
Czasy jednak sie zmieniaja, a zycie jest brutalne. Ja to wiem i dlatego wyjechalam z naszej ojczyzny.
Mialam szczescie bo trafilam na bardzo fajnych ludzi ktorzy mi pomogli.
I ja teraz rowniez wam chce pomoc i oferuje wam taka sama prace od jakiej ja zaczela.
Praca jest bardzo prosta polega na masazach wlasnym cialem, czyli body to body. Nie jest wymagane dosciadczenie, ani znajomosc jezyka. Wszystko jest legalne, pomagam zalatwiac dokumenty itp.
jak i rowniez zakwaterowanie.
jesli ktos jest zainteresowany prosze pisac na  relaxoase  malpa bez spacji t-online.de
albo dzwoncie +49 15117584226

pozdrawiam wszystkie forumowiczki marta smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018