Dlaczego mu się nie udalo ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Dlaczego mu się nie udalo ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Dlaczego mu się nie udalo ;)

Drogie panie,

przedstawiam Wam krótki filmik o podrywie jednego kolesia:

http://www.youtube.com/watch?v=KYpI22Ry … r_embedded

powiedzcie mi, czego zabrakło u niego, że dziewczyny, w większości (ponad setka), nie dawały mu swojego nr? Co mógł zrobić lepiej? bo odwagę miał na pewno.

Posiadam pewne przypuszczenia, ale na razie zostawię je dla siebie. Jestem ciekaw Waszego zdania smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego mu się nie udalo ;)

hahaha przesympatyczny koleś big_smile

Są różne powody, dla których nie dostał numeru:
- dziewczyna miała chłopaka
- nie spodobał się jej
- noo ten sweterek
- jak już zaczął mówić, że chce numer bo się o piwo założył, to wiadomo, że nie dostanie smile
no i wiele innych powodów, które akurat teraz nie przychodzą mi do głowy big_smile

A ta wpadka z tym imieniem to juz w ogóle porażka, dziwne że dziewczyna zgodziła się z nim spotkać. tongue

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

3

Bo zachowywal sie zbyt ostentacyjnie i wygladal idiotycznie z tym przyklejonym usmiechem.:)..Pozatym to faktycznie glupi podryw-wygladal jak zaklad. No i wreszcie-ja tez nie daje numeru tel; obcym prywatnym osobom:)
A ta dziewczyna malo asertywna niestety i liczyla jedynie na zwloke..
Ale filmik git:)

Krolowa swego zycia, ksiezniczka wlasnej bajki...;)

4

100 razy odmówią a za 101-pierwszym dostanie,ciekawy sposób a zwłaszcza dla otwartych ludzi, nie mówcie że to idiotyczne :|miejsce takich podrywek też ma znaczenie a odwaga przedewszystkim

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

5 Ostatnio edytowany przez paulina20 (2010-12-14 19:33:09)

Dlaczego? Bo ten ''podryw'' jest po prostu durny tongue Rak ani nog nie ma, watpie, czy jakas dziewczyna umowilaby sie z kims obcym z ulicy, kto od razu ja pyta o numer i nawet sie nie przedstawi. Moze jakby mial wyglad Adonisa albo markowe ciuchy/ zajebiste auto to pare pustych lasek by na niego polecialo, ale nikt wiecej wink

Zreszta, jeden juz mnie tak probowal poderwac, przedstawil sie a potem w kolko powtarzal pytanie: ''a umowisz sie ze mna?'' Ale chyba byl lekko uposledzony tongue

Jesli ten gosc probowalby najpierw nawiazac rozmowe to mialby wieksze 'powodzenie'. Po prostu malo kto dawalby numer pierwszemu lepszemu,ktory o to pyta. A jak to jakis zboczeniec? wink

Screw gravity.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Dlaczego mu się nie udalo ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018