pierwszy raz ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: pierwszy raz ?

Mam 17 lat i chciałam się spytać czy pierwszy raz boli ? z tego co słyszałam boli. A jestem z chłopakiem już 2 lata i chcieliśmy spróbować ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pierwszy raz ?

To badzo indywidualna sprawa mnie nie bolało może moczułam lekkie szczypnięcie lub coś w tym stylu ale wiedziałam że to błona pękła na pewno należy zadbac o dobry nastruj i o rozluźnienie bo to pomaga. A reszta zależy od faceta jak jest delikatny to będzie ok.

Ps. pamiętaj o zabezpieczenu konfort psychiczny to podstawa

3

tak pamiętam o zabazpieczeniu mój chłopak też ... a czy to prawda że leci krew ? przy pierwszym razie gdy pęknie błona .

4

Ja też miałam 17 lat kiedy przeżyłam pierwszy raz.Nic mnie niebolało i nieleciała mi ani odrobina krwi.Wszystko zależy od kszałtu błony dziewiczej.Trochę byłam zdziwona że nie krwawiłam,bo też słyszałam o tym.Myślę,że lepiej jak trochę poleci bo chłopak będzie miał pewność,że był Twoim pierwszym,a jak nie to musi uwierzyć słowom.

5 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-08-05 22:07:22)

kasiorek01 mam nadzieje , ze ta decyzja nie jest spowodowana tylko i wylacznie czysta ciekawoscia i checia zaimponowania kolezankom.Kiedys postanowilam sobie , ze moj pierwszy raz bedzie z moim przyszlym mezem.Teraz z perspektywy czasu mysle , ze to byla dobra decyzja.Zalowalabym , gdyby bylo inaczej...

6

Zgadzam się z Tobą,my zrobiliśmy to wtedy gdy wiedzieliśmy,że będziemy ze sobą na zawsze.1,5roku pózniej pobraliśmy się.Ja też byłam jego pierwszą i cieszę się oddaliśmy sobie nawzajem swoje dziewictwo,nie wyobrażam sobie jak by to moglo być,zle by mi było gdyby on miał wcześniej inną,albo ja innego.

7

Teraz jestescie razem , ale co bedzie , gdy kiedys sie rozstaniecie? Pozniej poznasz wspanialego faceta , z ktorym zechcesz spedzic reszte zycia , ale on bedzie marzyl o czystym uczuciu...Nie znam faceta , ktory nie chcialby za zone kobiety bez " przejsc".Czasu nie da sie cofnac , nie da sie niektorych rzeczy przywrocic ...

8

nie , to nie jest z ciekawości czy też zaimponowania koleżankom myślę że z miłości oboje tego chcemy . Nie wiemy czy będziemy razem już zawsze ale poprostu kochamy się i będziemy do tego dążyć by być już zawsze ze sobą . Tylko najgorsze jest że ja nie wiem czy on miał przed tem kogoś z kim spał . Wiem że miał dziewczyne z którą był 9 miesięcy . Ale czy z nią spał nie wiem głupio by było mi wiedząc że miał przed tem inną z którą spał .

9

No widzisz...Sama czujesz , ze swiadomosc , ze bliska Ci osoba mogla miec kogos przedtem nie jest przyjemna , ani budujaca.Tak samo moze sie czuc kiedys ktos , z kim zapragniesz na pewno spedzic reszte zycia.Nie jestes pewna , czy z tym aktualnym partnerem bedziecie na zawsze , ale tak jest , ze jak sie z kims jest i jest sie zakochanym to takich mozliwosci nie bierze sie pod uwage.Ludzie , ktorzy sie kochaja nie maja przed soba takemnic , zwlaszcza jesli chodzi o ich zycie intymne.A Ty mimo , ze jestescie ze soba 2 lata nie wiesz , czy on byl juz z kims naprawde blisko.Powiem wiecej : dobrze to sobie przemysl.Nie trzeba isc na calosc , zeby sie sprawdzic w lozku .Kiedy juz bedziesz mezatka zrozumiesz , ze moze lepiej nie miec skali porownawczej .Warto odkrywac swoj intymny swiat z jedna , kochana osoba , niz w chwilach zwatpienia i rozczarowania myslec , lub dawac do myslenia tej drugiej osobie , ze z kims innym byc moze bylo lepiej , lub mogloby byc...Oczywiscie zrobisz jak bedziesz uwazala.Zycze Ci , zebys nigdy nie zalowala swojej decyzji . Powodzenia smile

10

kasiorek01 czytalam inny zalozony przez Ciebie watek.Teraz sie zastanawiam , czy ta decyzja o pierwszym razie nie jest checia ucieczki od rodzinnych konfliktow.Byc moze nie zdajesz sobie teraz z tego sprawy , ale czesto tak jest , ze ludzie w ten sposob szukaja uczucia , akceptacji , potwierdzenia ich wartosci.Dlatego podtrzymuje swoje zdanie na ten temat.Nie rob niczego pochopnie.tymbardziej , ze jestes jeszcze baaardzo mloda .

11

tak rozumiem i jeszcze to bardzo uwaznie przemysle wink i dziekuje za rady .

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018