tak bardzo chciałabym mieć faceta! :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » tak bardzo chciałabym mieć faceta! :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 45 ]

Temat: tak bardzo chciałabym mieć faceta! :(

Chciałabym mieć faceta - przyjaciela z który mogłabym o wszystkim pogadać, on byłby moim pierwszym. Większość dziewczyn w moim wieku miała bądz ma chłopaka. A ja nie! Poprostu nic sad Nigdy nie miałam Serce mnie ściska gdy widzę na ulicy zakochaną parę. Dlaczego ja tak nie mogę? Jak długo mam jeszcze czekać? Czasami się zastanawiam czy nie jestem mało kobieca może powinnam bardziej o siebie zadbać?? Dodam że mam 10 kg nadwagę, fałdki tłuszczu na brzuchu i bardzo niską samoocenę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tak bardzo chciałabym mieć faceta! :(

E tam, 10 kg to jeszcze nic wink
Poza tym nadwagę według jakiegoś głupiego wykresu ? Daruj sobie ! Liczy się to jaka jesteś, a nie to jak wyglądasz.
Naprawdę lepiej jak dłużej poczekasz na kogoś odpowiedniego, niż jak masz miec jak pewnie większośc Twoich koleżanek chłopaka na góra miesiąc, albo takiego któremu hormony szaleją, czy casanovę.

Nie przejmuj się tak tym bardzo, wiem, że każdy człowiek potrzebuje miłości, ale ona na pewno do Ciebie przyjdzie. smile

Wiesz ... ja też .. chciałabym umrzeć z Miłości ..  <3

3

Spotykaj się jak najczęściej z przyjaciółmi, wychódź gdzieś, baw się, a chłopak jakiś sam się nawinie. Ważne jest przebywanie z przyjaciółmi. Otwartość. Poszalej trochę:)

Co dręczyło mnie we śnie
Niech zachwyci mnie na jawie

4

w jakim wieku spotkałyście tego jedynego??

5

a swojego pierwszego (ale nie jedynego tongue) spotkałam jak miałam prawie 19 lat tzn 4 miesięcy brakowało mi do 19tki, nie masz co sie łamać faceci sie napataczają w najmniej spodziewanych chwilkach sama zobaczysz, mam koleżankę która ma duzą nadwagę a do 30tki bawiła sie świetnie i miała chyba z 7 facetów  potem poszła na studia poznała kolejnego faceta a za pół roku bawiłam sie na jej weselu smile
zycie płata rózne figle:)
a co dbania o siebie to niegdzie nie jest powiedziane ze jesli schudniesz to jest oznaka dbania o siebie,
sprobuj cos zrobić dla siebie paznokcie zawsze dobrze zrobiona fryzura do okragłej sylwetki tez mozna dobrac bardzo fajne stroje taka przemiana moze ci bardzo poprawić samooceną,
powiem cio cos w zaufanie:)
kiedyś tez byłam pulchna (16lat) postanowiłam schudną i mi sie udało ale czy wzroła moja samoocena?? absolutnie nie byłam nadal nieśmiała i zamknięta w sobie, teraz troche przytyłam i własnie dzieki temu ze dbam o siebie w inny sposób niz głodzenie sie (tak jak pisałam wcześniej włosy paznokcie piling ciała i wszystko co moze poprawić wygląd skóry, nie u kosmetyczek ani w salonach pieknosci ale w domu) czuje sie swietnie i pamiętaj ze robisz to dla siebie a nie dla jakiegos faceta bo dla siebie Ty powinnaś byc najważniejsza!!!

egoistki zyją dłużej

6

Wiem że powinnam myśleć bardziej pozytywnie czasami mi się to udaje..ale te moje ciągle zmiany nastrojów;/ Dbam o siebie ale niezawsze sie to udaje często mam alergie od kosmetyków uzywamzwykle z serii AA... Moja mama poznała mojego tate w wieku 26 lat teraz są 19 lat po ślubie i są szczęśliwi smile

7

ja pierwszego chlopaka mialam rok temu.. czyli mialam 16 lat. zawiodlam sie. zle mnie traktowal itd. teraz jestem z kims cudownym. spotkalam go przypadkiem siedzac na lawce w rynku. za dwie godziny minie rok jak sie znamy... wydaje mi sie ze to bedzie ten jedeny. wyjdz do ludzi, pokochaj siebie smile nie zauwazaj w sobie samych minusow znajdz plusy smile) napewno je masz.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

8

A ja pierwsz dziwczyne mialem w wieku 20 lat, strasznie sie cieszylem ze wreszcie ja mam, bo byla wyjatkowo sliczna taka jaka sobie wymarzylem i tak ze mna byla 4 lata, a teraz juz dwa jestem sam jak palec i czekam na ta jedyna jak Ty i u mnie tez dupa sad

9

Ja mam 22 i jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny  mało tego wygladam lepiej od kolegow  sexi ciałko mam chodze na siłke treningi sauna i inne   oniesmielam po prostu laski      i jak jest ten temat to laski sie smieja i ze nie miałem   mowia ze sobie chyb zartuje ze pewnie miałem z 15  bo na takiego   wygladam  ale pozory myla  i sie martwie co bedzie np, w sylwestra znowu sam??:(

10

jestem samotna.... pojawia sie wiele facetow ale niestety sa niżsi eh.. a dla mnie to obsejsa wzrost

11

Ewelina18 nie masz sie czym przejmowac, jak sie zakochasz to od razu poczujesz sie "lżejsza"....

Co do chłopakow.....,napewno spotkasz tego jedynego ale nie potrafie powiedziec ci kiedy bo tego nikt nie wie.Mysle, ze warto poczekac i nie patrzec na kolezanki, ktore co chwile zmieniaja chłopaka.Pierwszego chłopaka miałam w wieku 17 lat, bardzo mnie zranił wiec nie chciałam juz nigdy miec chłopca zadnego.I tak było az do zeszłego roku....Zakochałam sie w młodszym o rok chłopaku,choc na poczatku nic tego nie zapowiadało.Jestesmy ze soba ponad rok,on bardzo mnie kocha do tego stopnia, ze niedawno mi sie oswiadczył.Takze sama widzisz ,miłosc przychodzi znienacka.I ciebie tez to kiedy dopadnie!Głowa do gory,pozdrawiam smile

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

12

siffred.,,.,. napisał/a:

Ja mam 22 i jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny  mało tego wygladam lepiej od kolegow  sexi ciałko mam chodze na siłke treningi sauna i inne   oniesmielam po prostu laski      i jak jest ten temat to laski sie smieja i ze nie miałem   mowia ze sobie chyb zartuje ze pewnie miałem z 15  bo na takiego   wygladam  ale pozory myla  i sie martwie co bedzie np, w sylwestra znowu sam??:(

z tego co mi się wydaje, to dla kobiet wygląd nie jest aż tak ważny jak dla facetów. siłka i sauna to nie wszystko, krótko mówiąc.

13

A może własnie przez Twój" zniewalający" wygląd wszystkie myślą ze jeteś typem MACHA i boją się Tobie zaufać

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU

14

A mnie faceci strasznie onieśmielają:(

W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto życ smile

15

Mimo mojego wieku, jak mi się facet podoba to też mnie onieśmiela.
Tak to już jest. Ale co do nieśmiałości staram się z tym walczyć.
Nieśmiałość pochodzi z niskiej samooceny. Często kompleksy mają
ludzie naprawdę piękne kobiety  czy też przystojni mężczyźni.
Rozejrzyjcie się dookoła, nikt nie jest idealny.

Pozdrawiam

Monika

16

Też się staram ale różnie wychodzi raz lepiej raz gorzej;p

17

Również jestem zadnia, ze jak jest nam dane poznać druga połowke to ja pozamy, ale wszystko w swoim czasie. Ja pierwszego chłopaka miałam w wieku 18 lat. Niedługo trwał ten związek, jak kazdy kolejny.:/ Ciągle natrafiam na nieodpowiednich. Pomimo tych porażek nie trace nadzieji, ze kiedyś spotkam tego jedynego.

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

18

Ja na swoich drodze spotykam tylko tych fajnych juz zajetych a jak sa wolni to sa po prostu beznadziejni coz tu duzo mowic...

19

A ja nie rozumiem dziewczyn. Mowia ze szukaja kochajacego faceta, ktory jest w stanie zrobic dla nich wszystko.... poswiecic kazda swoja chwile wolnego czasu itd. ale gdy juz go maja to im sie nudzi:/

20

A kto powiedział ,że im się nudzi??? Jak możesz tak pisać skoro tego nie wiesz?? Byłeś z wszystkimi kobietami na świecie?

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU

21

On22 napisał/a:

A ja nie rozumiem dziewczyn. Mowia ze szukaja kochajacego faceta, ktory jest w stanie zrobic dla nich wszystko.... poswiecic kazda swoja chwile wolnego czasu itd. ale gdy juz go maja to im sie nudzi:/

Czy Ty w ogole wyobrażasz sobie czym jest miłość? Bez wzgldu na to ja idealny byłby partner/ka to nie zawsze miedzy nimi musi zaiskryć. Miłość moze być odwzajemniona bądź nie. Ja nie wyobrażam sobie być z kims kogo nie daze szczególnym uczciem, a jesem z nim tylko dlatego ze o mnie dba, poświęca dla mnie każda wolna chwile. Na dłuższa metę takie życie gdzie jedno z partnerów nie odwzajemia uczuć staje sie męczące i bolesne. Najważniejsza jest chemia.

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

22

tylko,że chemia wygasa po ok 4 latach naukowo udowodnione, wtedy tez najwiecej zwiazkow sie rozpadawedlug mnie najwazniejsze sa wspolne fale czyli charaktery, bo uroda przemija...oczywiscie musi byc cos co pociaga nas w wygladzie partnera nie wiem oczy wlosy , itp itd,ale nikt idealny nie jest kazdy ma jakis dfekt urody

23

Ak mało jeszcze wiecie o świecie...Najbardziej szczęśliwa byłam ,będąc młodą dziewczyną, żyjącą marzeniami...

24

Ewelinka18 nie przejmuj się tym ze masz fałdki ja tez mam ale się tym wcale nie przejmuje. Inni maja racje wychodź gdzieś ze znajomymi  na jakieś balety różne imprezki a na pewno kogoś sobie znajdziesz na imprezach jest dużo fajnych chłopaków. Ja swojego pierwszego  miałam 5 lat temu a teraz się spotykam z takim fajnym kolesiem którego poznałam na baletach dlatego musisz zacząć wychodzić do ludzi i się dobrze bawić bo to jak wyglądasz nie jest ważne najważniejsze jest wnętrze człowieka a nie to jak wygląda na zewnątrz Buźka pozdrawiam .

25

A jak jest naprzyklad tak sytuacja ze podobaja ci sie bracia ale pozniej stwierdzasz ze tylko jeden ale nie chcesz zranic tamtego pomocy co robic???

26

uuu a to Ci dopiero! A którego znasz dłużej i który bardziej przypadł Ci do gustu??

27

...ale, ze co? Z obydwoma flirtowałas?

28

Oj znam Twój problem , ale nie przejmuj się tymbardziej swoją nadwagą!
Kobieto,co to jest 10 kg?!?Bynajmniej ,jesteś kobieca!
A może uwierz w przeznaczenie?
Brzmi tandentnie,a może właśnie oto w tym chodzi...

(...)

29

A co   komu jakis śmierdzący chłopak zaraz by się chciał całować  a po dwóch dniach ci sex zaproponuje a jak nie dasz ťo cię zostawi i wyzwie zastanówcię się dziewyczyny za  nim popełnicie  błąd a po za tym jedzie od nich jak z kanalizacji !!! A te całownie z  nimi ťo paskudna sprawa a jeszcze jak ma uściora  jak brzegi nocnika ťo juz wole nie myślec!!!!!

30

ahh tam nie przesadzaj, ale fakt nie ma co sie spieszyc tak z facetem, nie odmieni zycia w bajke

31

Ewelina18 napisał/a:

Chciałabym mieć faceta - przyjaciela z który mogłabym o wszystkim pogadać, on byłby moim pierwszym. Większość dziewczyn w moim wieku miała bądz ma chłopaka. A ja nie! Poprostu nic sad Nigdy nie miałam Serce mnie ściska gdy widzę na ulicy zakochaną parę. Dlaczego ja tak nie mogę? Jak długo mam jeszcze czekać? Czasami się zastanawiam czy nie jestem mało kobieca może powinnam bardziej o siebie zadbać?? Dodam że mam 10 kg nadwagę, fałdki tłuszczu na brzuchu i bardzo niską samoocenę.

w erze gdy po mieście chodzą kościotrupy dodatkowe kilogramy są atutem oczywiście jeśli je akceptujesz:) bo taki balast można zrzucić jeśli ci przeszkadza:) przynajmniej tak jest w moim przypadku ale powiem że nie ma brzydkich kobiet, są tylko te niedopieszczone tzn wystarczy tylko odpowiedni facet który pokocha Cię taką jaka jesteś a na pewno jest ich wielu:) nie wstydź się swojego ciała, pokazuj je:) jeśli musisz zrzuć te kilogramy ale jeśli sama tego chcesz:) więcej pewności siebie smile

32

Na to kiedy mamy pierwszego chłopaka nie ma reguły.Nic na siłe,sam się zjawi w odpowiednim momencie:) lepiej trochę poczekać na tego odpowiedniego,niż się za wcześnie sparzyć jakimś pierwszym lepszym.Ja mojego męża poznałam jak jeszcze nie byłam pełnoletnia,ale tak naprawde wtedy jeszcze nie zwruciłam na niego uwagi,dopiero w wieku 23 lat spotkaliśmy się ponownie i tak zostało:)

33

Znajdziesz kogoś odpowiedniego w swoim czasie. Ja wyznaję taka zasadę, że na każdego coś czeka w życiu, ale w odpowiednim momencie smile Także nie załamuj sie, zobaczysz że jak już znjadziesz swojego jedynego, to z obecnej sytuacji będziesz sie śmiac.

34

Ja tam mam fajna pracę. Swoje mieszkanie. Dobrze zarabiam. Mówięp po ang. i francusku. Mam 23 lata. Miałem styczność z kilkoma w swoim życiu i natrafiłem na taką co mnie zdradziła. Od tamtej pory czuje się bardzo samotny i wewnętrznie smutny bo ja kochałem.  (wiem ze w tym wieku to dziwne ale szczerze to chciał bym mieć dzieci z jakąś  ładna młodszą od siebie. Mieć rodzinę do której mógłbym codziennie wracać. Dziwne podejście jak na dzisiejsze czasy ale mnie wkurza dzisiejsza moda na zmienianie partnerek co miesiąc.  Chciałbym trafić raz a dobrze. Uff dobrze się czasem wygadać.

35

Chłopaktakitam napisał/a:

Ja tam mam fajna pracę. Swoje mieszkanie. Dobrze zarabiam. Mówięp po ang. i francusku. Mam 23 lata. Miałem styczność z kilkoma w swoim życiu i natrafiłem na taką co mnie zdradziła. Od tamtej pory czuje się bardzo samotny i wewnętrznie smutny bo ja kochałem.  (wiem ze w tym wieku to dziwne ale szczerze to chciał bym mieć dzieci z jakąś  ładna młodszą od siebie. Mieć rodzinę do której mógłbym codziennie wracać. Dziwne podejście jak na dzisiejsze czasy ale mnie wkurza dzisiejsza moda na zmienianie partnerek co miesiąc.  Chciałbym trafić raz a dobrze. Uff dobrze się czasem wygadać.

Tu się z Tobą zgodzę. Nie wiem co to za moda, ale również jej nie popieram. Teraz wielu ludziom nie chce się walczyć o miłość bo i po co, skoro można znaleźć se inną. Eh ...

By być kochanym, trzeba dać się kochać.
To coś, czego nie osiągnie się jedynie wyglądem wink.

36

,,Kobiety nie szukają wymarzonego faceta. One często szukają jakiegokolwiek faceta, a później jak go już mają, to chcą go przerobić na wymarzonego" - po co szukać jakiegokolwiek? Miłość przychodzi wtedy, kiedy najmniej się jej spodziewamy wink

37

Masz jeszcze 18 lat, co się tak spieszysz do tego? Najpierw zajmij się sobą, nauką, zdrowiem, praca, przyjdzie pora i na kogoś. Nie patrz się na koleżanki.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

38

Revenn napisał/a:

Masz jeszcze 18 lat, co się tak spieszysz do tego? Najpierw zajmij się sobą, nauką, zdrowiem, praca, przyjdzie pora i na kogoś. Nie patrz się na koleżanki.

18 lat to ona miała 8 lat temu. Jeśli sytuacja się nie zmieniła to teraz zaczyna ona zmierzać powoli w kierunku "starej panny". Gratuluję odkopywania wątków sprzed lat big_smile Miłej soboty.

39

Swoją drogą ciekawe, czy jednak jej się udało. smile

40

Żeby kogoś spotkać i poznać potrzeba jeszcze minimum inicjatywy. Zagadać do kogoś, może wziąć numer. Faceci tak robią. Dla kobiet podobne zachowanie to ujma. Więc później błąkają się takie samotne sierotki po 30 w internecie. Jak tam sobie wolicie dziewczyny.

Cokolwiek cyniczny kontestator rzeczywistości, ze specyficznym poczuciem humoru. Racjonalista światopoglądowy, libertarianin, ateista, antynatalista, nihilista egzystencjalny, meninista.

41

Też myśle że powinno być równouprawnienie w podrywaniu. Dlaczego to mężczyźni muszą zrobić pierwszy krok? Wiadomo że są wtedy na o wiele gorszej pozycji, odsłaniają się i ryzykują na ośmieszenie. A kobieta wystarczy że się wyzywająco ubierze i usiądzie na ławce, napewno prędzej czy później jakiś "piesek" ją zaczepi.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

42

Revenn, za taki podryw to ja bardzo dziękuję smile

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

43

Znaczy za jaki?

44

Ale temat-dinozaur big_smile Ale przyznać trzeba że cholernie ciekawe co z Eweliną się stało tongue Co z jej samooceną? Co z 10kilogramami? Czy ma jeszcze fałdki tłuszczu na brzuszku... hehe

45

Revenn napisał/a:

Znaczy za jaki?

Taki, jaki opisujesz: że mam się wyzywająco ubrać i czekać, aż jakiś "piesek" czy jak tam piszesz, zagadnie. "Ambitne" to niesłychanie smile

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Posty [ 45 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » tak bardzo chciałabym mieć faceta! :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018