wnerwia mnie wszystko też tak macie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » wnerwia mnie wszystko też tak macie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: wnerwia mnie wszystko też tak macie?

czasem jestem tak wsciekla ze nie mam co zrobic z energia az krzyczec mi sie chce pozniej nachodzi mnie dol nie chce mi sie nic mam dosyc
wkurza mnie wszystko bezsens mojego zycia bo ciagle nic mi sie nie udaje a chodzi mi o to co chce a nie moge miec

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?

ostatnio czuję się dokładnie tak jak to opisałaś....z tym, że moje życie ma sens...mam wszystko co mieć chciałam...powoli dążę do spełnienia marzeń, jednak w ogole mnie to nie cieszy, wręcz przeciwnie...:( dlaczego? nie wiem... najgorsze jest to ze przez te nerwy wyżywam się na wszystkich a potem jest jeszcze gorzej:(

3

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?

Nadias mam tak samo, wiecznie mam doła, a jak mi mija to chodzę wściekła, późnij na chwilę jak się wyżyje jest dobrze a późnij znów dół, przygnębia mnie monotonia i to że wiecznie mi nie wychodzi to na czym mi bardzo zależy mimo usilnych starań itp.
Zaczynam się tym martwic bo ciągnąć dalej ten stan to choroby można się nabawić.

4 Ostatnio edytowany przez mirabi (2010-09-24 20:51:49)

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?

Prawdopodobnie to wynik frustracji. Nadias jesteś sfrustrowana tym, że ciągle Ci się nic nie udaje, te negatywne emocje się w tobie kumulują i dochodzi do wybuchu, bo one muszą gdzieś znaleźć ujście. Ponieważ to nie powoduje poprawy sytuacji, a jedynie wyrzucenie z siebie nagromadzonych emocji to potem masz doła.

5

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?

Rozumiem Cię, bo sama mam tak często.
Jestem wtedy tak napięta, że byle błahostka potrafi wyprowadzić mnie z równowagi. W pracy staram się hamować. Gorzej w domu. Wtedy dostaje się każdemu po kolei.
Sprawa nasila się zwłaszcza wtedy, kiedy mam PMS. Wtedy jestem niczym bomba zegarowa. Nie wiadomo kiedy wybuchnę.
Sama w sobie jestem bardzo nerwowa. Czasem te nerwy sama niepotrzebnie w sobie potęguję.
A zła jestem najczęściej na siebie, moje życie (że nie jest takie, jak bym chciała) i na to, że coś mi się nie udało.
Czasem nie jestem w stanie przyjąć krytyki.
Na szczęście po takich stanach przychodzi kilka dni rozluźnienia smile

6

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?

walcze ze swoja frustracja kazdego dnia staram sie nad tym zapanowac ale to jest silniejsze skad te nerwy to ja nie wiem mozna zwialic wine na geny to najlepsze rozwiazanie

ale slyszalam tez taka opinie ze nie nalezy tlumic swoich emocji wiec dziewczyny jak chcemy to mozemy

7

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?

na bank musisz mieć coś stesującego w zyciu co powoduje takie zachowanie. ja mam pracę do bani i chociaż mój partner jest mega okej przed pms dostaje się jemu a poza pms? wszystkim: ludziom w pracy, tramwajarzowi, temu co cuchnie w tramwaju, radio, że lecą złe piosenki, dzieciakom co słuchają piosenki z komórek.. czasem się zastanawiam czy to nie starość bo pod nosem mówię do tramwajarza czy dzieciaków a najczęściej przeklinam by jechał szybciej czy wyłączył ten jazgot..

8

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?

Niestety, ale tez mam czasem takie dni, że wszystko dookoła mnie denerwuje. Najczęściej tak mam, jak właśnie nic mi nie wychodzi i nie mogę się w ogóle ogarnąć. Wtedy może nawet nie to, że łapię doła, tylko zaczynam się wkurzać na wszystko i na wszystkich. Wiem, że to jest głupie, ale niestety czasem silniejsze ode mnie. Wiesz co mi pomaga? Spokojny, relaksujący wieczór, np. w kinie na dobre komedii czy wieczór w domu przy dobrej książce.

9

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?
nadias napisał/a:

czasem jestem tak wsciekla ze nie mam co zrobic z energia az krzyczec mi sie chce pozniej nachodzi mnie dol nie chce mi sie nic mam dosyc
wkurza mnie wszystko bezsens mojego zycia bo ciagle nic mi sie nie udaje a chodzi mi o to co chce a nie moge miec

Rozumiem Cię mam podobnie jak Ty jestem zła na siebie  że,nic mi się nie udaje a mam już 27lat i nie wiem jak to jest że,młodsi  ludzie mają już rodzinę i nie tylko. Czasami mam dość samej siebie jestem zła wściekła ech.

10

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?

dość często mnie coś drażni.
najbardziej ludzie.
jakoś na siebie nie jestem tak często zła, może jak pierdzielnę parę razy w ścianę, to wtedy tak, myślę-znów przegrałaś.
drażni mnie, że niektórzy ludzie mają w życiu tak łatwo, a innym ledwo na życie starcza. a ja muszę to oglądać. i nie mogę nic z tym zrobić.

11

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?

Mnie też ciągle coś denerwuje,zresztą ogólnie jestem bardzo wybuchowy a do tego wszystkim bardzo się przjmuję.

12

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?
mirabi napisał/a:

Prawdopodobnie to wynik frustracji. Nadias jesteś sfrustrowana tym, że ciągle Ci się nic nie udaje, te negatywne emocje się w tobie kumulują i dochodzi do wybuchu, bo one muszą gdzieś znaleźć ujście. Ponieważ to nie powoduje poprawy sytuacji, a jedynie wyrzucenie z siebie nagromadzonych emocji to potem masz doła.

Masz świętą rację. Również to przeżywam i sama coraz częściej chodzę sfrustrowana z tego powodu, iż nic mi nie wychodzi od lat. Złość na cały świat jest wtedy chyba czymś normalnym... wink

13

Odp: wnerwia mnie wszystko też tak macie?

Nie mam czegos takiego. Rzadko sie denerwuje , rzadko miewam doly. Chyba nawet wcale.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » wnerwia mnie wszystko też tak macie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024