Jak zachęcić chłopaka.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak zachęcić chłopaka....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-09-14 11:13:37)

Temat: Jak zachęcić chłopaka....

Witam

Jestem z moim facetem już trzy lata...  układa nam się dobrze... ale w sypialni zaczyna mi się nudzić i jemu chyba też. Koleżanka poradziła mi przebieranki... ale to za dużo dla mnie. Koleżanka wysłała mi link do sklepu nazwa sklepu, bo jak twierdzi tam znajdę fajną i sexy. Znalazłam tam ładny komplet z pasem do pończoch.... myślicie, że to to...co go skusi?

Regulamin mówi, aby nie wpisywać nazw sklepów, stron internetowych itp, gdyż jest to traktowane jako reklama.moderatorka Agatka

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zachęcić chłopaka....

Każdy pomysł na róznorodność i wyrzucenie nudy z sypialni jest dobry, w Twoim przypadku nawet spamowanie może być spoko.

3

ja mysle ze bylo by fajnie zeby on opowiedzial o swoich fantazjach..
ja wiem ze moj maz marzy zebym byla w ponczochach i obcasach, czemu nie moze kiedys...:P
mysmy tez juz sporo wymysalismy i fajne jest to ze i on sie zaangazowal i wymysla:))

4

Faceci nawet jak o tym nie mówią to chyba każdy by chciał zobaczyć swoją ukochaną wchodzącą do sypialni właśnie w takim seksi kuszącym ubranku smile

"Sae Fideli Sis Fidelis"

5 Ostatnio edytowany przez Weronikaa19 (2010-11-17 17:52:34)

Myślę, że to dobry pomysł ;] szpilki do tego ;] może jakaś gra erotyczna? I do tego romantyczna atmosfera w sypialni. Róże, świece? A wcześniej jakaś kolacyjka.
Powodzenia życzę ;*

6

uwazam ze nie poniewaz tak juz jest w zwiazku ja tez jestem z chlopakiem 3 lata jest moim pierwszym chlopakiem i porostu juz niejst tak jak kiedys chlopaki to swinie kobiety ciagle mysla aby sie im spodobac. ale tak naprawde im zalezy tylko aby wspolzyc z kobieta zeby ich zaspokoic w sumie tak nas stworzyla natura!

7

przebierz się w s exy ciuszki szepnij mądrze  i wszystko smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak zachęcić chłopaka....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021