fajerwerki na weselu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » fajerwerki na weselu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: fajerwerki na weselu

od zawsze marzylam o pokazie fajerwerkow na weselu. moze ktos zna firme z dolnegoslaska co sie tym zajmuje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: fajerwerki na weselu

Gdzie macie wesele? W restauracji? Jeśli tak, to wiele z nich organizuje fajerwerki. Spytaj kierownika czy mają namiary/współpracują z jakaś firmą.

3

kierownik tej restauracji ma zapytac sie policji o pozwolenie, ale nie zajmuja sie tym:(musze na wlasna reke!

4

Cóż, pamiętaj, ze taki pokaz to będzie kilka tysięcy (gdzieś spotkałam się z kwotą 3 - 5 tysięcy). Może też uda się wam, że po prostu kupicie jakąś większą zgrzewkę fajerwerków do samodzielnego odpalenia i ktoś z rodziny zajmie się odpaleniem. Chyba, że koniecznie chcesz mieć profesjonalny pokaz.

5 Ostatnio edytowany przez Merlin (2010-09-29 09:01:37)

Żeby było bardziej efektownie - oprócz fajerwerków warto też zakupić odpowiednie metalowe stojaki z których będą odpalane fajerwerki, nie mówiąc o zapłonnikach itd. Warto zaufać w takim wypadku jakiejś doświadczonej osobie.

6

A jeszcze lepszy efekt na gościach robią prawdziwe armaty przed wejściem do budynku sali bankietowej. Pan młody odpala armaty i wita gości na weselu. Fajny efekt, i wyjątkowo huczny, bardziej niż fajerwerki.

7

A widziałyście takie płonące lampiony które po zapaleniu lecą sobie wyyysoko?? Super to wygląda..Wpiszcie sobei na yt coś w stylu 'latające lampiony"
Mi sie podoba ale niestety nie mogłabym takich użyć bo mój lokal weselny jest zaraz obok lasu..;/

http://img251.imageshack.us/img251/9381/lampion2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

8

fajerwerki na weselu naprawde robią wrażenie . ja niestety nie mogę miec fajerwerek nawet  takich małych na trocie:(

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm

9

Moim zdaniem koszt nieproporcjonalny do efektu.

Pokaz fajerwerków to kilka tysięcy a 10 minut zabawy - warto?

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

10

Racja Bardolka..nie warto smile wolałabym te pieniądze przeznaczyć na jakąś wycieczkę np...:D

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » fajerwerki na weselu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018