Dieta "proszkowa" z Belgii - szokujące efekty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Dieta "proszkowa" z Belgii - szokujące efekty

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dieta "proszkowa" z Belgii - szokujące efekty

Witam, jestem tutaj nowa i w zasadzie pisze po raz pierwszy. Chciałam się was zapytać, czy ktoś słyszał o takiej diecie. Moja koleżanka jest na niej, są to jakieś proszki, które miesza się z wodą i np. smaży sie placki O.O Jest też różnego rodzaju jedzenie, np batoniki. Jej siostra przywiozła te proszki z Belgii. Taka dieta na 1 tydzień kosztuje około 250zł. A moja koleżanka przez 3 tygodnie schudła ponad 7 kg. Nie ma efektu jojo, ponieważ teraz odżywia się normalnie. Wygląda rewelacyjnie! Co o tym sądzicie? Ktoś może słyszał? Bądź stosuje i zna nazwe tej diety? Może wiecie gdzie można je kupić w polsce lub za pośrednictwem? Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dieta "proszkowa" z Belgii - szokujące efekty

1 tydzień 250 czyli miesiac 1000 zl!!!! za jakies proszki i batoniki!!
Dziewczyno puknij sie w głowe.  Przejdz na chleb Wasa i w miesiąc schudniesz 4 kg [ja i córka tak schudłyśmy] i bedzie cie to kosztowało 20 zł po po 5 zł jest paczka. Jak ograniczysz jeszcze słdycze czy inne tuczące produkty,to schudniesz jeszcze wiecej.
Takie torebkowe diety maja bardzo mało kalori bo chyba dziennie 800 i dlatego chudniesz,a nie dlatego ze w torebce jest proszek -czary-mary.Potem jak zaczniesz jesć normalnie czyli 2-3 tys kalorii to i tak przytyjesz,chyba ze bedziesz sie pilnowała do konca zycia i nie przekroczysz 1000.
Wszytkie diety są skuteczne,ale potem sie tyje I NIE ISTNIEJE DIETA PO KTÓREJ NIE MA EFEKTU JOJO.
Dukan zapewniał ze po jego dniecie sie nie przytyje.Mój brat zacął jesć normalnie czyli jak świnia i przytył. Bratowa nie przytyła,tylko dla tego ze bardzo sie pilnuje.
Wystarczy ze w wyszukiwarke wpiszesz PROSZKOWE DIETY i ci wyskoczą.

3

"Mój brat zaczął jeść normalnie czyli jak świnia i przytył."
Bo chyba nie w tym rzecz, żeby się odchudzić i po czasie niewątpliwych wyrzeczeń zacząć "jeść jak świnia".  Dukan zapewniał, że nie ma jojo, ale przestrzegał, że należy zmienić nawyki żywieniowe na lepsze niż te sprzed diety, proste. Sama jestem w trakcie tej diety i nie wyobrażam sobie, żebym potem wróciła do takiej ilości fast foodów, słodyczy i innych śmieci, szkoda by mi było tego poświęcenia. Wszystko dla ludzi, ale z umiarem smile

A co do żarcia w proszku, znajoma używała, schudła, nie przytyła, ale dzięki temu, że zaczęła potem jeść jak należy - rozsądnie. Te proszki są drogie, im więcej kilogramów do zrzucenia, tym więcej pieniędzy trzeba wydać, no i trzeba zrezygnować z przyjemności jedzenia. Po pewnym czasie łykania tabletek czy innych proszków tęskni się za zwyczajnym gryzieniem pokarmu! Ale z pewnością efekty są często warte kilku chwil wyrzeczeń.

4

Bardzo mnie ciekawi, co właściwie zawiera taki proszek? No bo to nie może polegać na niewielkiej ilości kalorii li i jedynie... przecież nikt by nie kupował tych proszków, tylko zjadał 800 kalorii w normalnych posiłkach, prawda? Zna się któraś z Was na tym?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Dieta "proszkowa" z Belgii - szokujące efekty

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018