Olejek rycynowy do brwi - jakie przynosi efekty? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Olejek rycynowy do brwi - jakie przynosi efekty?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

Temat: Olejek rycynowy do brwi - jakie przynosi efekty?

Witajcie kochane dziewczyny ,chcę was zapytać co wiecie o olejku rycynowym ,słyszałam że nadaje gęstosci brwiom i rzęsom?wiecie coś na ten temat?i jeszcze jedno pytanie mam czarne włosy farbowałam już 3 razy farbami o kolorze miedzi bo taki chcę mieć kolor czarny to nie jest mój naturalny kolor mam ciemne blond nie chce isc do fryzjera to za drogie jak dla mnie. jak zafarbować się zeby były skutki?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Olejek rycynowy do brwi - jakie przynosi efekty?

Olejek rycynowy jest świetny :) Ja używam go do brwi, przez hennę mi się przerzedziły. Od lutego co wieczór nakładam sobie na nie olejek i efekty są wspaniałe :) Do rzęs nie używałam, bo mam gęste i długie, nawet nie wiedziałam, że można :) Ale do brwi jak najbardziej polecam.

3

Moja kumpela używała do włosów i podobno jej pomagał, nie wiem czy w przypadku brwi też by się sprawdził.

4

Ja stosuję na brwi, ale szczególnie na rzęsy - nie wypadają tak jak kiedyś i się lekko przyciemniły smile

5

65_ania napisał/a:

Ja stosuję na brwi, ale szczególnie na rzęsy - nie wypadają tak jak kiedyś i się lekko przyciemniły smile

O tym nie pomyślałam smile Mam trochę problemów z rzęsami, więc w sumie czemu by nie spróbować z olejkiem smile

6

U mnie nie przynosił żadnych jeśli chodzi o brwi i rzęsy. Uczulał.

włosomaniaczka smile

7

Dziewczyny, czytałam cuda o tym olejku! Można go kupić w aptece, czy tylko przez internet?

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy

8

Ja też go używam zarówno do brwi, jak i rzęs. Widać, że przede wszystkim wzmacnia i troszkę wydłuża smile

9

marchewa91 napisał/a:

Dziewczyny, czytałam cuda o tym olejku! Można go kupić w aptece, czy tylko przez internet?

w każdej aptece, za smieszne pieniadze;)

NIE POŁYKAĆ!!!!!;)))

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

10

Kupiłam olejek rycynowy za niecałe 2 złote w aptece. Przyciemnił mi brwi i rzęsy, ale większej objętości nie zauważyłam, chociaż stosuję go już kilka miesięcy.

Nie wspieraj finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

11 Ostatnio edytowany przez gothka (2013-09-28 12:33:29)

Stosuję od dłuższego czasu i potwierdzam opinię dziewczyn powyżej- jest rewelacyjny wink
Rzęsy są długie, ciemne i gęste. Nie wypadają. Na brwiach nie osiągnęłam aż tak spektakularnych efektów (ze względu na chorą tarczycę brwi mam właściwie niewidoczne) ale smaruję je regularnie i w połączeniu z henną coś tam widać wink
Olejek nakładam patyczkiem do uszu na noc, rano zmywam mleczkiem do demakijażu i normalnie myję twarz.

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

12

Aktualnie mam krem do rzęs i w składzie ma olejek rycynowy. Dla mnie to wygodniejsze rozwiązanie.

włosomaniaczka smile

13

ja używałam do rzęs i jest naprawde super, pod warunkiem, że będziesz systematyczna i cierpliwa smile
Przestałam używać, bo mam problemy z gradowkami i chyba mi ten olej zatyka te gruczoły hmm

14

hej ja też właśnie kupiłam ten olejek na brwi tak mi kosmetyczka poradziła i za jakiś czas zobaczymy czy daje efekty smile

Staś 02.10.2011 . godz 12:15 . 58cm . 3300g big_smile
moja mała iskierka smile

15

na pewno przynosi efekty, ale trzeba byc cierpliwym i stosowac regularnie smile ja teraz mam odzywke serum na dzien z l biotici ale tez nie mam glowy do tego zeby za kazdym razem ja stosowac: )

16

Ja stosowałam 2-krotnie przez okres ok. 1 m-ca i muszę przyznać, że rzęsy są dłuższe- owszem.... ale nie gęstsze sad . A na tym mi najbardziej zależało, bo mam jasne jak albinos i rzadkie do tego. Bez tuszu wyglądam jakbym rzęs nie miała.
Olejek mi wydłużył nieco rzęsy, tylko tyle. Dłużej nie stosowałam, bo niestety często olejek dostawał mi się do oczu i strasznie piekły. Po prostu obawiam się o swoje oczy. Poza tym kosmetyczka powiedziała, że po m-cu efekt powinien być już zadowalający i nawet dłuższe smarowanie nie przyniesie wiele większych rezultatów.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

17

Do uwytadnienia brwi swietne sa produkty golden rose. Marka ma ich cala game, kazdy spelnia inna gunkcje, wiekszosc z nich ma rozne warianty kolorystyczne co jest dodatkowa zaleta. Produkty nie sa drogie, a bardzo trwale, łatwe w obsludze i nadaja ładny wyglad naszym brwiom. sama mam zel do brwi i jestem mega zadowolona.

18

Ja używałam na brwi, rzęsy i włosy - jest tani i przynosi efekty przy regularnym używaniu smile

Elegancja to jedyne piękno, które nigdy nie gaśnie.
[tu był nieregulaminowy, uporczywie wstawiany link - usunięte przez moderację]

19

Ja używałam, ale bardzo krótko. Nie pasuje mi konsystencja, często sobie wepchałam do oka i był dramat big_smile Wolę odżywki do rzęs. Kiedyś była super odżywka z oriflame (taka niebieska z białą nakrętką), ale dawno wycofali ją ze sprzedaży. Szkoda, bo naprawdę działała.

20

ja stosuje na rzesy na brwi nie probowałam

21

Ja używam na rzęsy oraz na brwi. Trzeba przyznać, że olejek rycynowy bardzo ładnie je wzmacnia.

22 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-04-03 10:00:04)

ja uważam, ze jamajski olej rycynowy to dobry sposob na dbanie o wlosy i bede polecała go wielu osbom po uważam, ze warto. Jest taki blog umieszczanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem tam przeczytałam o tym, ale regularnie stosuje i widoczne są efekty

23

Olejek rycynowy jest dobry na brwi, ale również na rzęsy. Do tego można nawet stosować go np. na zniszczone końcówki włosów. Jego regularne stosowanie poprawia kondycję włosów, wzmacnia rzęsy i brwi. Wile kobiet stosuje go w tym celu, bo kosztuje grosze, a często działa dużo lepiej niż inne drogie preparaty do pielęgnacji rzęs i brwi.

24

Ja miałam zniszczone włosy po tej zimie. I olejek rycynowy mi bardzo pomogł. Nawet używałam do brwi. Polecam.

Pisze bloga. [tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

25

Ja nie widzę efektów. Tylko moje brwi są ciemne.

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Olejek rycynowy do brwi - jakie przynosi efekty?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018