dieta Turbo....jakie efekty? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 314 ]

Temat: dieta Turbo....jakie efekty?

Witam
Istnieje coś takiego jak dieta TURBO, czy któreś z Was ją stosowały lub stosują? Powiedzcie dziewczyny jakie są efekty?
Ja jestem po pierwszej turze tej diety i jestem ciekawa czy dalej też tak ładnie schodzą kilogramy w dół.
Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami z tą dietką, jak to jest u Was....

pozdrawiam

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dieta Turbo....jakie efekty?

niegdy nie słyszałam, możesz rozwinąć temat? na czym to polega itd?

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

3

jest to jedna z wersji diety Odchudzanie na zawołanie, jednak tamten wątek został zamknięty nie wiem dlaczego, a ja chciałabym się dowiedzieć jakie doświadczenia z tą dietą mają inne dziewczyny, ile chudną, itd.

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.

4

Witaj nancymw ja już jestem na drugiej turze Turbo przede mną 5 dzień i efekty powiem coraz bardziej zadawalające w sumie juz 6 kg:-)
nancymw napisz jak u Ciebie, jak Ci idzie?Pozdrawiam

5

u mnie w pierwszej turze były 3kg mniej ale teraz jakoś stanęła waga sad
(dziś 4 dzień II tury)  tracę wiarę że mi się uda i szukam jakichś rozwiązań, a może to normalne że waga staje, tylko pytanie czy potem znow ruszy?!
ogolnie dietka jest bardzo przyjemna

6

ile taka zabawa kosztuje?

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

7

kosztuje? tzn. co masz na myśli Claudymek?

8

No własnie podzielcie się ta dieta z innymi:)

9

Czyżby znowu wątek miał się przekształcić na wątki typu :" ja tez chcę , prześlijcie mi na e-maila"
Dziewczyny dlaczego jesteście aż tak leniwe żeby nawet w wyszukiwarkę nie wpisać hasła i poszukać po necie!!!!!
Już na tamtym wątku (http://www.netkobiety.pl/search.php?search_id=1320241602 ) mnie wkurzało - bo się zrobiło istne targowisko- Prześlij  mi , ja też poproszę, itp. Logowały się nawet osoby tylko po to aby dostać tą dietkę i więcej pewnie się nie pokażą:(
Nie można było podzielić się refleksjami, wymienić poglądami, czy przykładowym jadłospisem:(
Bardzo proszę nie róbcie z tego wątku kolejnego targowiska!!!!!

nancymw czasami waga stoi kilka dni, a potem rusza jak szalona smile dlatego warto ważyć się tylko na początku i na końcu dietki:) Nie martw się i powodzenia!!!
Ja na razie przymierzam się do tej dietki i jestem na fazie planowania jadłospisu i zakupów:)
Pozdrawiam wink

Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr...
...A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...

10

Bianca mam nadzieję że do mnie nie masz pretensji że założyłam podobny wątek, tamten zostal zamknięty, a ja bym chciała się podzielić swoimi doświadczeniami z tą dietą i dowiedzieć od innych dziewczyn jak im idzie, razem rawsze raźniej i jest to wtedy bardziej motywujące!

Chciałabym żeby wypowiadały się tutaj dziewczyny ktore tą dietę stosują bądź stosowały

11

nancymw to nie do Ciebie były te ostre słowa, tylko do tych dziewczyn, które krzyczą "ja też chcę tą dietkę!" Jak najbardziej jestem za tym aby wymieniać się opiniami na temat tej dietki, wspomagać siebie itp. Bardzo się cieszę że powstał ten wątek:)

Nancymw piszesz że jesteś na II turze, powiedz ile straciłaś kg na I i czy robiłaś przerwę?
Podoba mi się ta dietka, tylko obawiam się że nie dam rady jeść 6 posiłków dziennie (brak czasu), czy Ty stosowałaś Tą dietę bez łamania reguł, czy raczej łamałaś zasady?

12

Wiesz co no zdarzyło mi się lekko nagiąć zasady ale tylko raz (zjadłam 2 lody tongue). W I turze schudłam 3kg potem miałam dzien przerwy i jadłam dosłownie wszystko.
Tak pisałam że jestem na II turze tylko niestety w związku z moim dłuższym wyjazdem (cały dzień za kierownicą) wszystko poszło w łeb, niestety, a nastepnego dnia pozwoliłam sobie na to i tamto sad   (wiem z mojej winy!)
Więc tą II turę zacznę jeszcze raz od jutra smile
Wejdę rano na wagę i przynajmniej będę wiedziała czy wystąpił u mnie efekt jo-jo.
A do zrzucenia mam naprawdę duuuuuuuużo!!!!!!!!

13

Bianca w necie znajdę pewnie opinie "super dieta, która pomoże Ci schudnąć, kup ją" zanim coś kupię fajnie dowiedziec się od osób postronnych , a nie tylko od producenta , który jak wiadomo będzie chwalił swój produkt. poza tym w tych dietach zazwyczaj jest tak , że dowiesz się na czym to polega jak to kupisz. i nie rozumiem po co ta bulwersacja skoro tylko pytam o zasady , a nie krzyczę "daj mi ją, ja też ją chcę" !!

14

Claudymek dieta Turbo polega na tym że masz 6 posiłków w ciagu dnia. Nie ma ograniczonej ilości produktów które musisz zjeść, możesz jeść ile chcesz, oczywiście nie opychając się do tego stopnia że się nie będziesz mogła ruszyć, tylko jesz tyle by czuć się najedzona ale jednoczesnie nie do końca.
W tej diecie są 4 grupy produktów, więc nie jest z góry narzucone co musisz jeść, tylko spośród tych produktów wybierasz sobie te które lubisz.
Rozkładasz sobie posiłki rownomiernie w ciągu dnia i dodatkowo wypijasz 2 litry wody dziennie. (wiele innych diet tez tak ma)
Ogólnie cały sekret diety polega na tym żeby jeść określone rodzaje kalorii, a nie przeliczać ilość na kalorie i jednoczesnie się głodzić. Tutaj musimy oszukać swój metabolizm żeby spalał tłuszcz. Oczywiście trochę ruchu też wskazane.
Z własnego doświadczenia bycia na jednej turze tej diety wiem że głodna nie będziesz z całą pewnością smile

15

Claudymek ja tylko nie chcę aby ten wątek przekształcił się w to co cytowany...
a gdybyś dobrze poszukała to na necie i bez kasy można znaleźć tą dietę, tylko,że co niektórzy wolą mieć podane na tacy:(
Ogólnie dieta wygląda na łatwą:
I grupa to w zasadzie owoce, II białko- czyli mięso, nabiał, III- warzywa, IV- wszystko z tych grup. Tylko rozpiska na każdy dzień jest inna.

Nancymw czy jadłaś wg tej rozpiski czy zdarzało Ci się zmieniać kolejność posiłków?
Chyba zacznę od poniedziałku:)

16

Zgadzam się ja z neta z rapishare sciagnełam za free cała deitke a wystarczyło tylko wpisać nazwe w wyszukiwarce google. Naprawde łatwo można ja znalesc, a linka znalazlam na jednymz for.

17

Bianca ja nie trzymałam się ściśle kolejności posiłków, wypisałam sobie co będę  jadła i potem jadłam w takiej kolejności jak mi najbardziej odpowiadało.

18 Ostatnio edytowany przez bear1966 (2009-09-06 02:54:45)

Czesc ,
nancymw cieszę się , że założyłaś ten wątek bo dzięki temu Cię znalazłam i razem możemy zrzucać zbędne ciało tak jak się umawiałyśmy .
Jestem na 6 dniu diety ale nie turbo ,6 posiłków to chyba za dużo choć może w następnej turze spróbuję .
Na wagę nie wchodziłam ale czuję , żę zgubiłam trochę brzucha .
Dietka naprawdę przyjemna . Jeszcze kilka dni i ocenimy efekty .
Pozdrawiam
P.S.
Nie wytrzymałam i się zważyłam
PONAD 2 KG MNIEJ PRZEZ 5 DNI
HHHUUUURRRAAAAA !!!

19

powiem tak: jestem z wykształcenia dietetykiem
i pierwsze, czego dowiedziałam się na studiach to było to, iż każda dieta musi być tak ułożona, aby mogła być stosowana do końca życia - jest to warunek, uniknięcia efektu jo-jo. innych sposobów nie znam.
tak więc taka dieta powinna byc odpowiednio zbilansowana w składniki mineralne, witaminy, błonnik itp w taki sposób, aby suplementacja nie była konieczna.
druga rzecz to taka, iż ubytek więcej niż 2% masy ciała w ciągu tygodnia jest niebezpieczny dla zdorwia i zycia. te 2% to przy 60 kg 1200g tygodniowo - maksymalnie... nie jest to moje osobiste zdanie, takie są wyniki badań umieszczone w podręcznikach akademickich.
a pracując w poradni dowiedziałam się, że "w praniu" wychodzi to mniej więcej tak: najważniejszy cel, jaki chcemy osiągnąć pracując z pacjentem to dojść do takiego punktu, aby przestał tyć - i jest to wielki sukces. świadczy to o tym, iz je dokładnie tyle kalorii, ile mu potrzeba. ustalamy wtedy deficyt kaloryczny ok. 500 - 700 kcal mniej niz ta wartość. i taki deficyt w POŁĄCZENIU z ćwiczeniami fizycznymi pozwala zrzucić do 10% masy ciała, później waga staje - organizm sie zaadaptował. kolejną faza jest utrzymanie tej wagi np. przez 2 lata. i wtedy można powtórzyć odchudzanie. no ale jeśli ktoś waży 150 kg to schudnie maksymalnie 15 kg... niewiele... ale jego stan zdrowia poprawi sie radykalnie, spadnie ciśnienie, spadnie zagrożenie cukrzycą, mieżdżyca
tak wygląda odchudzanie RACJONALNE i jedyne, po którym nie widziałam efektu jo-jo. porównajcie to z dietą turbo czy jakąkolwiek inną
na pocieszenie powiem tak: zawsze zaleca się rozbić kalorie na 5 czy 6 posiłków:)

Zapraszam w moje skromne progi ---> http://www.cherrybeauty.pl/

20

no to mnie paulam pocieszyłaś sad
a przeciez słyszy się że są osoby które chudną na różnych dietach po kilkadziesiąt kilogramów i też bez efektu jo-jo
pewnie masz rację, skoro takie masz wykształcenie ale ja mimo wszystko spróbuję........

21

Zdecydowanie muszę spróbować tej diety. Proszę o jakieś informacje gdzie mogę znaleźć podział tych produktów na grupy. Czy po takiej diecie może wystąpić również efekt yoyo ? Jak długie mają być przerwy pomiędzy turami diety ?

22

paulam ma rację, dieta powinna być racjonalna, aczkolwiek ściagnę waszę dietę z ciekawości i zobaczę o co chodzi;)

23 Ostatnio edytowany przez nancymw (2009-09-07 16:06:52)

Claudymek i paulam to dajcie znać jak już się z tą dietą zapoznacie czy warto ją stosować pod względem zdrowotnym, Ty paulam masz wykształcenie w tym kierunku.....pytanie brzmi........czy jeśli miałybyście stosować dietę to czy byście skorzystały z tej dietki?

ja przeprowadziłam jedną turę i schudłam 3kg potem niby się zabrałam za drugą turę ale się jakoś wszystko rozleciało i od przeszło tygodnia jem normalnie, w tym lody, słodycze, chleb, ziemniaki, fast food nawet i nic nie przytyłam więc u mnie nie ma chyba na szczęście efektu jo-jo

mam zamiar ją jeszcze stosować i to przez dość długi okres bo dużo mam do zrzucenia, tylko muszę się zaprzeć i znów sobie POSTANOWIĆ smile

24

Zaczęłam dietę w poniedziałek (wczoraj) Waga początkowa 64kg, pomierzyłam się i wystartowałam... Tylko oczywiście nie do końca się trzymałam zasad bo nie mogłam odmówić sobie lodów:(, ale mam nadzieję że to nie ma dużego wpływu i dalej jestem na tej diecie.
Osobiście trochę mi przeszkadza, że posiłków jest aż 6 i trzeba tak regularnie jeść, bo nie zawsze mam czas:( Na razie głodna nie chodzę, więc jest ok:)))
dziewczyny dajcie znać co u Was:)

25

tongue ..... a ja tam nie WIERZĘ  w żadne diety ... katorgi .. głodzenie się... mam stałą wagę już kilka lat i to właśnie dzieki temu ,ze WSZYSTKO  jem kiedy chcę.. jak  chcę i z czym chcę. No ale jak ktoś się faktycznie się uprze to powodzenia Wam życze... najfajniejszą sprawą jest "Ruszac się dużo" .. bo sama dieta  i nałogowe wchodzenie na wagę  hmm nie wystarczą wink

"veritas odium parit, obsequium amicos "
prawda rodzi nienawiść, ustępliwość przyjaciół. Terencjusz.
Czasem płaczę, bo chce mi się płakać, wtedy czuję, że uchodzi ze mnie złość...

26

Nie trzymam się dokładnie tej dietki - ale i tak kg mniej:)
Wczoraj cały dzień nie miałam jak zjeść,  a wieczorem pizza- tylko nie wiem co się stało, bo pierwszy raz w życiu mi nie smakowała:( jadłam bo byłam głodna

27

Hej Bianca fajnie że będziemy razem zrzucać zbędne kilogramy, będziemy się wspierać, zresztą nie tylko tutaj smile
ja za tydzień się zważę bo tak wypada mi koniec tury, to Ci napewno powiem jakie efekty,

a tym że nie do końca się trzymasz dietki to się nie przejmuj, ja też miałam i mam wyjątki tongue

28

ale czy nie masz nancymw takiego wrażenia, że jedzenie przestaje Ci smakować i przestaje obchodzić??
Ja niby na coś mam ochotę, ale jak już to jem to okazuje się, że mi nie smakuje:((

29

Bianca ja mam tak: może nie że nie smakuje tylko nawet nie mogę zmieścić tyle na ile mam ochotę, minimum na które mam ochotę, mam potem wrażenie że jestem strasznie opchana i Bóg wie ile kilogramów więcej, choć zjadłam mało. A z tym że przestaje obchodzić to masz rację, ja też tak mam.

30

Kurczę jakiś zły dzień miałam - nie wytrzymałam:( a to ciasteczko a to ptasie mleczko:((( jutro zrobię sobie wolne, a od poniedziałku chyba spróbuję dietę na zawołanie bo tu denerwuje mnie ilość posłków. Zobaczymy- jeszcze pomyślę:)

31

cały tydzień nikt nic nie napisał ??
chyba nie zapomniałyście o dietce .......

32

W pierwszej turze diety turbo- gdzie nie do końca trzymałam się reguł- straciłam 3kg. Teraz mam trochę przerwy - na razie efekt jo-jo nie wystąpił. Od jutra zaczną albo II turę Turbo, albo dietę na zawołanie:)

33

Witam drogie Panie!
Zaczynam prawdopodobnie pojutrze, jutro ustalę sobie jadłospis. Liczę na Waszą pomoc w pierwszych dniach. Postaram się opisywać wrażenia i efekty moich poczynań. Jestem zdeterminowany, będę walczył smile
Pozdrawiam wszystkich Walczących.

Ja w sprawie wielkiej wagi...
start - 11.10.2010 - 117 kg
obecnie 110,4 kg
cel 90 kg

34

Saddaś pisz na ile będę mogła to pomogę:)

35

hej tez ja zaczne tylko czekam na jadłospis Bede z wami Bużki

36

175 cm
74 kg
cel64kg

37

cześć nicola2008! bardzo się cieszę że tu zajrzałaś- razem raźniej!!

38

Jeszcze podam swoje dane i nadzieje:)
Wzrost: 187 cm
Obecna waga: 109 kg
Cel: 85 kg do lipca smile

Podsumowując: mission impossible smile

obecnie 110,4 kg
cel 90 kg

39

hej! od dwóch dni jestem na diecie turbo.. czuję, że coś się ruszyło z wagą, ale zważę się w 6 dniu i dam znać co i jak. dobrze, że są grupy wsparcia :*

40

WITAM DZIEWCZYNY JESTEM TU NOWA I BARDZO INTERESUJA MNIE WSZE DIETY TURBO,,,CO TO JEST TAKIEGO  MOGŁABY KTÓRAS MI NAPISAC TA DIETE?

41

Hej Szafira- najlepiej wpisz w wyszukiwarkę "odchudzanie na zawołanie" - tylko nie kupuj jej!- są pliki do ściągnięcia za darmo:) Dietka fajna- mało wymagająca, i działa:)

42

witam!
Jestem po prostu wściekła, że osoba [ana78] - nie mająca na tym forum  ani jednego postu, zarejestrowana dopiero dzisiaj śmie tak sobie po prostu pisać do mnie prośbę o dietę.... to nie fair nawet w stosunku do innych!!!! Jestem OBURZONA!!!
A najbardziej wkurza mnie jej lenistwo bo dieta jest w jej zasięgu, bo wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i są podane linki, i można ściągnąć- ale po co???

43 Ostatnio edytowany przez Saddaś (2009-09-22 12:19:39)

Bianca, nie denerwuj się. Niektórzy tak mają.

Jeśli chodzi o mnie, zacząłem od poniedziałku dietę ONZ, zobaczę co mi z tego wyjdzie.
W dniach, kiedy mam 3 posiłki węglowodanowe, jest ciężko. Jutro tylko 2x węgle więc myślę, że będzie lepiej smile
Spory problem sprawia mi wypicie 2l wody dziennie, mam nadzieję, że jakoś powoli się przyzwyczaję.
Pozdrawiam.

obecnie 110,4 kg
cel 90 kg

44

Ja na picie wody mam prosty sposób stawiam ja cały czas obok siebie- za każdym razem gdy spojrzę na butelkę biorę i upijam łyka. W taki sposób potrafię wypić ponad 2 l.

Ja osobiście wolę posiłki białkowe:)

Narazie stosuję dietę kekwicką- przyspieszającą chudnięcie - piszę o niej w wątku: http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php? … 17#p122417. W przyszłym tyg planuję ONZ lub proteinową

45

Bianca, dzięki za patent na wodę, nie omieszkam przetestować smile
A może masz jakieś pomysły na posiłki węglowe? Bo ja póki co tylko jabłka lub brzoskwinie pożeram, trochę pomidorów choć nie jestem pewien czy mogę.

obecnie 110,4 kg
cel 90 kg

46

Witam wszystkich odchudzajączych się smile

proszę nie pisać do mnie maili typu "prześlij mi tą dietę proszę!" - w ciągu ostatnich dwóch dni dostałam ich już 6! Ja tej diety już nie mam na kompie, dopóki miałam, to te z dziewczyn ktore do mnie pisały dostały ją, teraz niestety nikomu nie wyślę bo nie mam!

A co do mojego odchudzania to jak narazie zaprzestałam, już od 3 tygodni jem normalnie wszystko i waga nie idzie w gorę - to chyba dobrze smile
Zamówiłam sobie lepszą wagę, taką dokładniejszą i jak przyjdzie to się ostro biorę do roboty!! Jestem dobrej myśli, bo po jednej turze jaką przeszłam widzę że faktycznie działa.
Dużo wytrwałości Wam wszystkim życzę i sobie też za jakiś czas tongue na pewno jak zacznę następną turę to się będę z Wami dzielić spostrzeżeniami.

47

Saddaś myślę, że pomidory można - bo nie zakazane:) Zabronione są ziemniaki:(
Z dań węglowodanowych polecam Ci warzywa na patelnię:))) (można zrobić na parze, na patelni teflonowej lub w piekarniku- bez tłuszczu i sprawdzaj czy nie ma ziemniaków w nich ( zawsze można je odłożyć), drugą rzeczą, którą mogę polecić to sałatki owocowe czyli owoce pokrojone w kostkę i zmieszane:)

POWODZENIA:)

Nancymw - widzę, że nie tylko do mnie pisali:((

48

hm, z tego co ja tu widzę, to całkiem całkiem jest ta Wasza dieta. Ja oczywiście po wakacjach, w których, moim zdaniem, nie ma co sobie odmawiać pyszności, wyniosłam kilka kilogramów więcej, a i uzależnienie od czekolady. Nie wiedziałam, że takie coś może być, ale jednak, mnie dopadło. Nie jest mi źle w mojej skórze, przytyłam ok 8 kg, a ważę teraz ok. 60. Tylko denerwuje mnie fakt, że ograniczyła mi się ilość spodni, w które wchodzę tongue tak sobie myślę, że przydałoby się trochę schudnąć, bo za ponad miesiąc 18 urodziny, a za pół roku niecałe studniówka więc samo przez się, chcę się czuć najpiękniejszą, ale co dzień zmieniam 'ten dzień' na 'od jutra' tongue ....a kg ciągle rosną. i tak sobie Was popodglądam, bo kusząca się wydaje być ta dieta. Mam jakąś swoją małą schizę gdy czuję głód. Mogę zjeść konia z kopytami, więc może to jest coś dla mnie... wink pozdrawiam!

49

Bianca,
dziś właśnie na obiadek jadłem warzywa na patelnię, duszone, na odrobinie masła. Sałatki owocowe do sprawdzenia, na jutro natomiast zrobiłem sobie warzywną - sałata, ogórek, pomidor - jako podstawa, z resztą składników będę eksperymentował.
Jutro już mam 2x białko więc myśle o tuńczyku z puszki na śniadanie i trochę gotowanego kurczaka na obiad. Posiłek 2 to ww. sałatka, na kolację pewnie jabłka/pomidory.
Zaczyna mnie to kręcić big_smile

obecnie 110,4 kg
cel 90 kg

50 Ostatnio edytowany przez Bianca (2009-09-23 08:56:29)

Saddaś jeśli mogę Tobie polecić to proponuję Abyś upiekł pierś z kurczaka w folii aluminiowej lub w rękawie - jest dużo lepszy niż ten gotowany:) Ja go jeszcze (kurczaka)- posypuje ulubionymi przyprawami:))))
Pyszna jest sałatka z jabłka, marchewki, selera (wszystko zetrzeć), pora (skroić), sól, pieprz. Całość wymieszać:)))

a jak radzisz sobie z piciem wody??? wiesz, że to nie tylko woda może być- wlicza się w to również herbatę ( najlepiej czerwona, zielona), kawę itp- chociaż myślę, że woda jest najlepsza

51 Ostatnio edytowany przez Saddaś (2009-09-23 13:46:01)

Bianca,
co do kurczaka - wiadomo, że pieczony lepszy ale po trzech dniach na samych praktycznie węglach, gotowane udko jest wielkim przysmakiem smile Nie miałem czasu za bardzo na pieczenie tym razem, może jutro. Co do napojów - dziś lepiej, w pracy postawiłem butelkę na biurku i po łyczku wypiłem prawie całą smile
Z innych napojów - herbatę piję rzadko, kawy wcale, nie lubię. Sałatka do wypróbowania na jutro, wielkie dzięki.
Spostrzeżenia: po trzech dniach jest ok. Mam lekkie rewolucje w żołądku ale bez sensacji. Czuję się nieco lżejszy, to pewnie brak tłustych, szkodliwych pokarmów. Generalnie jestem dobrej myśli.

PS. Mam problem z ruchem, musze sie jeszcze na te szybkie spacery zdecydować.

obecnie 110,4 kg
cel 90 kg

52

Witaj Saddaś smile
Widzę że wątek ładnie się rozrasta i bardzo się cieszę bo właśnie o coś takiego mi chodziło, taka nasza mała grupa wzajemnego wsparcia dla osób na Turbo.
Za tydzień i ja do Was dołączę smile
co do wody to też miałam na początku problem, rano piłam kawę obowiązkowo, bo bez niej jakoś nie mogę funkcjonować a w dzień popijałam wodę, herbatek nie używałam ale chyba warto spróbować jakieś wspomagające odchudzanie.

pozdrawiam!!

53

nancymw, ja w zasadzie póki co jadę na ONZ, wersję TURBO sprawdzę po zakończeniu tej. Chcę porównać obie opcje i wybrać bardziej optymalną dla mnie smile

obecnie 110,4 kg
cel 90 kg

54

Jestem po I turze diety turbo. Efekt? Ubyło ponad 5 kg! smile
Zaznaczam, że trzy dni były dość swobodne - z braku czasu jadłam nieregularnie, a w konsekwencji byle co.

Wodę piję, bo ją zwyczajnie lubię. Dlatego nie mam problemów z nią żadnych problemów.

Bianco, chyba mam inną dietę niż Ty - u mnie nie marchewki. Możesz podać mi jej grupę?

Moje menu było dość monotonne. Zaczęłam więc kombinować i stworzyłam danie, które polubili także moi domownicy. Otóż ugotowałam cukinię, dodałam pomidory i pieprz i wyszło rewelacyjne danie! Od dawna unikam soli, więc przyzwyczaiłam się do podobnych potraw smile

Od jakiegoś czasu nie piję czarnej herbaty i nie jem chleba. Czasem tez ćwiczę, ale już nieregularnie, niestety...

55

blanche, świetnie! Brawo!
Masz jeszcze jakieś ciekawe pomysły na dania? Nie jestem jakoś przekonany do tej cukinii hmm

obecnie 110,4 kg
cel 90 kg

Posty [ 1 do 55 z 314 ]

Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018