Verena Wermuth "Zakazana żona"- wasze recenzje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Verena Wermuth "Zakazana żona"- wasze recenzje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Verena Wermuth "Zakazana żona"- wasze recenzje

Witam serdecznie smile

Ostatnio wpadła w moje ręce interesująca (jak dla mnie) książka "Zakazana żona" Vereny Wermuth. Jestem w trakcie jej czytania i muszę przyznać, że z początku nie byłam do niej przekonana. Zaczęłam czytać 'ot tak'. Dziś jestem już w połowie i dosłownie nie mogę się oderwać od tej książki. Książka jest bardzo lekka do czytania. Mało w niej akcji, ale za to jest prawdziwa, autentyczna.

Przecudna opowieść o miłości dwóch różnych światów. "Niewiarygodna, ale prawdziwa historia dramatycznych losów pewnej miłości, którą do tej pory okrywało milczenie. W swojej pasjonującej książce Autorka przedstawia losy miłości do arabskiego szejka, który przez lata zataja swoje pochodzenie. Pokazuje problemy wynikające z różnic kulturowych, z wszechwładzy islamskich praw i tradycji oraz bezwzględnego podporządkowania władzy rodziny. Pewnego dnia Verena widzi już tylko jedno wyjście: bez uprzedzenia zrywa kontakt z ukochanym i znika bez śladu. Jednak los chciał inaczej..."

Chciałabym poznać waszą opinię na temat tej książki smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Verena Wermuth "Zakazana żona"- wasze recenzje

Hej.
Właśnie czytam tą książkę, poprostu cudowna!!! Oderwac się nie mogłam. Ogólnie interesuje mnie kultura arabska.... Gratulacje dla Vereny!! Polecam także " Żona araba", "Tylko razem z córką"

3

Odp: Verena Wermuth "Zakazana żona"- wasze recenzje

Witam
Właśnie zakończyłam czytać "zakazana żona" i musze powiedzieć ze bardzo mnie wzruszyła ta historia , na tyle że na ostatniej stronie popłakałam się jak dziecko , polecam gorąco wszystkim tą książke ,jest przepiękna, nie czytałam lepszej, a fakt iż wydarzenia miały miejsce na prawdę pozostawiły w moim sercu uczucie smutku ,chciałabym aby wydarzenia potoczyły się inaczej. Gorąco polecam;)

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Verena Wermuth "Zakazana żona"- wasze recenzje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018