problem z nogami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » problem z nogami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: problem z nogami

hej! ostatnio opalilam sobie nogi tak ze chyba poparzenia dostalam. bola juz mnie 3dzien i sa bardzo czerwone. na dodatek spuchly mi uda i nie wiem nie moge za bardzo chodzic, kazdy krok sprawia mi bol. nawet w nocy budze sie co trochu bo czuje ten bol...:( mam nadzieje ze mi przejdzie ale juz nie wiem co to jest

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: problem z nogami

idź do lekarza :*)

3

niestety w weekend pracuje... dopiero moge w pon isc do lekarza:(

4

a nie możesz wziąść urlopu ...
chyba nogi są ważniejsze od pracy !!!

5

no tylko ze ja ta prace jutro zaczynam dopiero... to jest moja 1praca, a szukalam 1,5 mies i dopiero teraz mi sie trafilo zeby pracowowac.... zalezy mi na pracy bo ciezko mi znalezc... nie mam doswiadczenia zawodowego bo dopiero co technikum skonczylam

6 Ostatnio edytowany przez carboczar (2010-08-06 14:19:51)

frytka292
Proszę zastosować środki p.bólowe i p.zapalne jak aspiryna lub polopiryna.Stosować okłady chłodne na nogi(chłodny prysznic),następnie smarować maścią z nagietka.(kilka razy dziennie )również  pić wapno Calcium Alergo Plus.Jeśli objawy nie będą ustępować proszę się udać do szpitala na izbę przyjęć.

7 Ostatnio edytowany przez London69 (2010-08-06 14:28:16)

Wcieraj w nogi duzo pantenolu to taka pianka albo fenistilem. Moja mama rok temu tak sobie spiekła nad morzem że nawet śródstopie jej się spiekło i miała opuchnięte.

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

8

dziękuje dziewczyny! mam nadzieje ze porady pomoga :)

9

jestescie boskie!! pomoglo:) nogi juz sa normalne , wszystkow porzadku:)a opalenizna blednie. nie bede juz taka czerwona jak buraczek;) pozdrawiam

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » problem z nogami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018