Zakupy na allegro-allewpadka czy alleokazja? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Zakupy na allegro-allewpadka czy alleokazja?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 58 z 62 ]

1

Temat: Zakupy na allegro-allewpadka czy alleokazja?

Hej!Kobietki!!
Zastanawia mnie ostatnio jak często robicie zakupy na allegro.Czy ktoś miał ztego powodu przykre doświadczenia?A może macie ulubionych sprzedawców,u których każdy zakup to strzał w dziesiątkę?Chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zakupy na allegro-allewpadka czy alleokazja?

Witam, ja dość często robie zakupy na allegro i raczej zawsze trafiam. Ostatnio zamówiłam buty, które są zamałe, ale to z własnej głupoty, bo zle sprawdziłam długośc wkładki. Co do ulubionych sprzedawców to raczej nie mam. Mysle, ze najważniejsze to dobrze czytać opis aukcji i ewentualnie jeśli coś nie jest napisane to po prostu pytać sprzedającego

3 Ostatnio edytowany przez cindy (2010-08-05 13:12:20)

Mnie osobiście na Allegro jeszcze nic przykrego nie spotkało, ale czytałam ostatnio ten artukuł:
http://owionblog.pl/nastolatkowie-oszuk … a-allegro/

Don't let your dreams just be dreams

4

Ja jak dotąd byłam zadowolona z zakupów, raz nie trafiłam zupełnie, materiał sukienki na zdjeciu wydawał sie zupełnie inny niż w rzeczywistosci hmm To jedyna moja wpadka tongue

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

5

Ja boję się zakupów na allegro. Np. zawsze wyobrażam sobie, że zamówie jakiś drogi sprzęt, a dostanę cegłę czy ziemniaka. smile

Ale ostatnio strasznie kuszą mnie zestawy kolczyków robionych ręcznie przez allegrowiczki, przy czym cena jednej pary to średnio około 80gr. Oczywiście nie wszystkie pary z kompletu przypadłyby mi do gustu, ale chyba i tak wyszłoby duuużo taniej niz normalnie?
Poza tym,zachęca mnie to, że nikt inny nie będzie miał takich samych kolczyków.

Kiedys wpadłam kupując słuchawki. Nie sprawdziłam ceny za przesyłkę i za słuchawki zapłaciłam 8zł, a za przesyłkę 20zł. I bardzo szybko się rozpadły.

Jestem zboczona, a ty mężczyzno, podgatunku, nie wmówisz mi, że to nienormalne.

6

Ja jestem bardzo zadowolona ze wszystkich moich zakupów, bo przeważnie kupuję książki, których nie sposób dostać gdzie indziej. Do tego ceny niektórych są wręcz absurdalnie niskie (czasem ludzie nie wiedzą ile mogą być warte). Gdyby nie allegro moje studiowanie kosztowałoby mnie wiele więcej czasu i pieniędzy, bo znalezienie i zakup części interesujących mnie pozycji byłby naprawdę niezłą gimnastyką.

Poza książkami zdarzyło mi się kupić glany, a rozmiarówka była bardzo dobrze opisana. No i allegro to niewyczerpalne źródło agaru którego używam do galaretek smile

Bałabym się kupować ubrania czy bieliznę, bo ja zawsze muszę przed zakupem przymierzyć tongue

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

7 Ostatnio edytowany przez lost (2010-08-05 15:28:05)

Ja zawsze miałam obawy ,ale kupiłam ostatnio tunike i jestem zadowolona ,materiał jest bardzo przyjemny ,a tunika zgrabnie leży smile Więc na pewno jeszcze kiedyś coś zamówie od tej alegrowiczki ,a czy zaryzykuje  u kogoś innego to nie wiem smile ale butów raczej nie zamówie ,bo mam tak niewymiarową stope ,ze musze dużo się naszukać w realu ;P

Be my friend,hold me,I am small,warm me up,and breathe me.

8

Czasem coś zamawiam z allegro jednak nie za często. Nie mam żadnego niemiłego "doświadczenia" z allegro. Tak więc kolejnych zakupów też się nie obawiam. Ale jak już wspominałam- zamawiam sporadycznie.

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

9 Ostatnio edytowany przez pchelka_1989 (2010-08-06 09:10:29)

Od kilku lat robię zakupy na allegro. Nie zdarzyło mi się nic przykrego, aczkolwiek przyznam, że zawsze sprawdzam komentarze potencjalnego sprzedającego, żeby w miarę możliwości potwierdzić jego autentyczność.

Zdarzyło mi się kilka razy (2-3?) zamówić coś w złym rozmiarze lub coś, co po prostu na mnie leżało źle. Odesłałam, problemu nie było. Warto wcześniej upewnić się, czy mamy do czynienia ze sklepem internetowym czy z osobą prywatną. Prawo jest takie, że jeśli sprzedający jest osobą prywatną to absolutnie nie ma obowiązku przyjmować zwrotu, to zależy od jego dobrej woli

Poza tym, nie boje się zakupów na allegro. Mam zasadę, której przestrzegam. Gdy zamawiam coś powyżej 100zł, zawsze wybieram przesyłkę za pobraniem, najczęściej kurierską. To daje mi pewność, że nie stracę pieniędzy a towar mogę sprawdzić przy odbiorze.

Na razie najdroższą rzeczą, jaką zamówiłam na allegro był rower za 1300zł. Transakcja bezproblemowa, mogłam sprawdzić towar przy kurierze, zapłacić przy odbiorze itp.

Poza tym wystrzegam się kupowania u osób z małą ilością komentarzy i tych, które oferują wysyłkę tylko listem poleconym. Paczka pocztowa jest ubezpieczona i monitorowana, listy - nie smile

10

Bardzo dużo kupuję na allegro. W sumie nie miałam żadnych problemów aż do teraz. Zamówiłam sukienkę 2 miesiące temu i do dziś jej nie mam....Sprzedawca po moim ostatnim mailu w któtym napisałam, że sprawe skieruję na policję niby wysłał moje zamówienie..minął tydzień a sukienki "a ni widu a ni słychu"...

Przed zakupem, zawsze czytam opis aukcji i komentarze ale jak widać po mimo tego zdarzają się wspadki.

11

allegro to cos wspaniałego. można tam kupic rzeczy o połowe tańsze niż w normalnych sklepach. tylko niektórym zdarzy sie trafić na nie za dobrego sprzedawce. kupujac jakas rzecz należy sie sugerowac komentarzami od kupujacych. jezeli negatywnych komentarzy jest ponad 50 to wiadomo że sprzedawca nie jest godny zaufania.

12 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-01 21:52:27)

Kupujecie tylko przez allegro, czy może tez poprzez inne serwisy. Na facebooku krążą wieści o nowej platformie spam, więc zastanawiam się, czy może tam nie spróbować czegoś fajnego wyhaczyć. Dajcie znać, co o tym myslicie.

13 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-01 21:52:53)

o spam nie słyszałam...
na allegro kupuję często ale nie ubrania bo nie widzę jakichś szałowych promocji, za to sprzęt komputerowy, telefony i inne tego typu rzeczy można kupić naprawdę po promocyjnej cenie...zaznaczam że kupuję nowe rzeczy..
Kupuję też czasami na szafa.pl ...oraz w sklepie morele.net  big_smile

Traszka - już poprawione, dzięki big_smile

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

14

gossipgirl napisał/a:

o sprzedajecie.pl nie słyszałam...

Ja tez własnie pierwszy raz o tym czytałam, ale z tego co zdążyłam się dowiedziec, to ma to być miejsce do sprzedazy i kupowania bez aukcji i sklepów, tylko dla prywatnych uzytkowników. Coś jak pchli targ w sieci - tak przynajmniej mi sie wydaje wink

15

Włąsnie czytałam dziś artykuł o oszuście który najpierw zrobił fikcyjny nabór do pracy, ludzie wysyłali cv z danymi a on pootwierał na Allegro konta i oszukał 2000ludzi.

Sprzedawał głównie perfumy, ale tez na dane innych osób brał kredyty w bankach na kwote łączna 300tys o ile się nie mylę.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9230502,Wysylali_mu_CV__a_on_zakladal_na_ich_dane_konta_w.html

Moze nie udolnie wstawiłam  ale tu jest ten artykuł jeśli ktoś chce może przeczytać.

16

Ja sporo kupuje na allegro. I różnie bywa big_smile Kilka razy się zawiodłam i oczywiście było NIGDY WIĘCEJ, ale i tak wracam tam hehe big_smile
Kupiłam na allegro laptopa i jestem naprawdę zadowolona, z ceny i z jakości big_smile Bałam się trochę, bo trochę kasy było...
Poza tym zamawiam soczewki i płyny. W salonie 40zł za jedną parę sobie życzą, a tam za trzy pary płacę 60zł smile

Gorzej z ciuchami, bo wiadomo nie widzi się, nie dotknie, ale sprawdzam dokładnie komentarze.
Ale NIGDY więcej, tym razem na pewno, nie kupię butów tam hehe. Dwa razy się sparzyłam hmm

Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! big_smile:D

17

Ja też kupuje na allegro i niestety nie zawsze jestem zadowolona książki ok, ale np ubrania tu już gorzej czasami jakosć ich nie jest zadawalająca mimo pozytywnych komentarzy innych użytkowników.

,,Narzekałem, że nie mam butów,
dopóki nie zobaczyłem człowieka, który nie miał stóp."

,,Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać.''

18 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-03-14 19:45:49)

Ja robię bardzo często zakupy na allegro. Jakoś nie miałam nieprzyjemnych sytuacji. Kupuję głównie ciuszki i to naprawdę za super okazję. Do swoich zakupów mogę też zaliczyć: rzeczy dla swojego psiaka, buty, kosmetyki, części do samochodu (to akurat mój mąż :-)) i jakoś nigdy nic się nie stało.
Jeżeli ktoś pierwszy raz robi zakupy na allegro to najważniejsze jest to, aby sprawdził kto jest sprzedającym. Niech zobaczy ilość pozytywnych komentarzy. Ich kilka tysięcy (i mała ilość negatywnych) na pewno zachęci, aby wybrać tego kontrahenta i być pewnym pozytywnego zakończenia całej transakcji.

Zamieszczając link łamiesz regulamin tego forum

19

co jakiś czas kupuję na allegro - zawsze przed zakupem sprawdzam danego sprzedającego, zwłaszcza ilość negatywnych komentarzy. raczej nie kupuję od osób nowych na allegro - z nimi nigdy nic nie wiadomo, poza tym nie ma jak ich sprawdzić.
Raz zdarzyło mi się, że kobieta, od której kupowałam torebkę i wysłałam jej kasę. niestety nie otrzymałam torebki ani zwrotu pieniędzy - zgłosiłam to władzom serwisu.
Wszystkie inne zakupy były zgodne z opisem, przyszły mniej więcej w ciągu tygodnia, no chyba, że coś szło zza granicy (jak w przypadku dwóch paletek cieni do powiek, które zakupiłam) Zwykle dokonuję zakupów na drodze wygrania aukcji - to najbardziej się opłaca. Opcja "kup teraz" dobra jest w przypadku, np. filmów DVD. Rzadko kiedy wystawiane są one na aukcje.
Natomiast kosmetyki, zwłaszcza tych droższych firm opłaca się kupować na aukcjach, można za nie zapłacić naprawdę śmieszne pieniądze. Tak było ze mną.

20

Zakupy robię od kilku dobrych lat, kilka wpadek było ( np. telefon który zamowiłam okazał się w gorszym stanie) jednak nikogo Policja nie musiałam straszyć. Czesto kupuje buty, Ubrania raczej kupuje w sklepie- wole zobaczyć jak leży. Nie warto patrzeć na cene-Lepiej dać trochę wiecej a mieć szybciej towar, lub zakupić u pewniejszego sprzedawcy.
Teraz pojawiło się dużo towarów z wysyłką z Chiń. Omijam je, 3tyg czekać na przesyłkę to jednak za wiele.

Pozdrawiam

21

hejka! Ja co prawda nie robię zakupow na allegro ale polecam ebay prosty i skuteczny wink

22 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-01 21:53:59)

Traszka napisał/a:

Kupujecie tylko przez allegro, czy może tez poprzez inne serwisy. Na facebooku krążą wieści o nowej platformie "sprzedajemy.pl", więc zastanawiam się, czy może tam nie spróbować czegoś fajnego wyhaczyć. Dajcie znać, co o tym myslicie.

Niedługo ma rozpocząć swoją działalność spam, które również działa na zasadzie social selling. Wydaje mi się, że jest to jednak lepsza propozycja. Każdy użytkownik będzie mógł tam wystawić aukcję w niecałą minutę, no i cały czas można obserwować drogę danej rzeczy od osoby sprzedającej do nas. Moim zdaniem jest to o wiele bezpieczniejsze niż kupowanie na allegro.

23

Ja kupuje ciuszki tylko na allegro :-) Nigdy się nie zawiodłam. Można znaleźć fajne rzeczy za rozsądne ceny

24 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-04-14 15:30:33)

Ja ubrań na allegro nie kupuję bo pare razy mi się zdarzyło, że źle dobrałam rozmiar a sprzedający nie chciał mi rzeczy wymienić. W sumie nie musiał tego robić ale moim zdaniem to bardzo utrudnia bo czasem ciężko dobrać rozmiar. Teraz robie zakupy w sklepach internetowych gdzie z wymianą nie ma problemu.

25 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-04-14 15:29:26)

ja nie mam zaufania do allegro, kilka przykrości już miałam ze sprzedającymi i wolę zaglądać do sklepów internetowych, ostatnio byłam bardzo zaskoczona obsługą i cenami w sklepie spam, bez problemu wymieniłam buty, gdy okazało się, że rozmiar się nie zgadza wink

26

Na Allegro kupowałam głównie ubrania i biżuterię. Właściwie za każdym razem byłam zadowolona! Nigdy nie zawiodłam się jakością kupionego przedmiotu. Kupowałam w sklepach i od osób prywatnych.

27

Już bardzo długo robię zakupy na allegro i szczerze powiem że jestem bardzo zadowolona. Nie spotkało mnie nic przykrego. Od niedawna sprzedaję też trochę ciuchów przez allegro więc widzę jak to wygląda od drugiej strony. Napewno każdy zakup musi być przemyslany, opisy aukcji przeczytane i spradzone wymiary...

Laura 04.01.2017 godz 19:15

28

Kupuję i sprzedaję sporo, przeważnie książki, czasem artykuły elektroniczne. Żadnych ubrań i butów, bo nie umiem kupować bez mierzenia. Kupuję u osób mających pozytywne komentarze. Mam konto od paru lat, i na razie jeszcze się (odpukać) nie nacięłam.

29 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-01 21:55:03)

Ja kupuję bardzo duzo książek, też na allegro i w innych miejscach, ciuchów, butów, czy tym bardziej bielizny nie odwazyłabym się kupić na aukcji. Ale ostatnio zaczęłam tez sprzedawać, te tony książek zaczeły już trochę przeszkadzać, wystawiłam wszystko na tym nowym spam nie mają opłat, więc przynajmniej nie stracę, jeśli się nie sprzeda. Aż boję się pomysleć, że za opchnięte książki kupie sobie kolejne smile smile

30 Ostatnio edytowany przez Aniszonek (2011-04-27 14:56:20)

Ja zamista na allegro kupuję w sklepach interentowych smile Najbardziej lubię schaffa shoes ale jest dużo innych fajnych.

31

Nie odsyłamy  użytkowniczek do innych stron. W ten sposób łamiesz regulamin tego forum
Moderatorka- apoteoza

32

Szczerze mówiąc to miałam kilka nieprzyjemnych doświadczeń,ale generalnie wiem jedno: należy zwracać uwagę na pozytywne komentarze. Im jest ich więcej,tym lepiej i mniejsze prawdopodobieństwo,ze zostaniemy oszukani.  Polecam także zakupy w sklepach internetowych.

33

Ja zdecydowanie wolę sklepy internetowe niż allegro bo tam zawsze można trafić na podróbki albo na jakiegoś naciągacza, który nie wyśle towaru. W sklepach interentowych nie ma takiego strachu.

34 Ostatnio edytowany przez nowa88 (2011-05-04 14:25:08)

Ja również, od czasu do czasu zaglądam na allegro i robie zakupy. Produkty na allegro nie różnią się w zasadzie niczym od tych kupowanych w sklepach, plusem jest zazwyczaj niższa cena (pomimo kosztów przysyłki) i komfort kupowania, nie trzeba ruszać się z domu i biegać po sklepach. Przy zakupie zawsze zwracam uwagę na takie informację jak: dane sprzedającego, czy jest adres, REGON, NIP itp., oceny, komentarze, czy jest gwarancja na dany produkt a także gdzie w razie czego są serwisy gwarancyjne. Zazwyczaj (jeśli to możliwe) wybieram płatność przy odbiorze. Wydaję mi się, że to najlepsza opcja. Póki co jestem zadowolona z tego rodzaju zakupów. A tak na zakończenie to jeśli chodzi o zakup ubrań czy butów to chyba bym się nie odważyła, zbyt duże ryzyko a rozmiarówki są różne. A tak na marginesie to wiele rzeczy wygląda super na manekinie a gdy przymierzymy okazuje się tragedią.

35

ja bardzo często kupuję na allegro a czasem nawet na ebayu amerykańskim smile

36

Ja bardzo często zaglądam na allegro nie zdażyło się żebym była nie zadowolona z zakupów kupuje ciuchy i buty(można powiedzieć wszystko)Rozmiary ciuchów są podane w centymetrach także wystarczy się dokładnie zmierzyć,jeżeli ich niema trzeba zadać pytanie sprzedającemu i napewno sprzedawca odpowie na pytanie:)

Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci.

? Paulo Coelho

37

Niektórzy mają opory albo się nacieli kiedyś ale ja jestem zwolenniczką internetowych zakupów. Można zaoszczędzić czas na szukaniu rzeczy i zaoszczędzić pieniądze.

38

Bluzki, torebki, lakiery do paznokci, biżuterię mogę kupić na allegro, ale to by było chyba na tyle:) niestety spodnie mimo dobrego rozmiaru okazały się za duże i nawet nie takie, jak na zdjęciu, więc spodni nigdy więcej nie kupię na allegro. W porównaniu do bluzek, wolę je przymierzyć, osobiście zobaczyć, bo jednak z tymi rozmiarami roznie bywa:) dodatkowo nigdy nie kupiłabym żadnych butów przez internet, no chyba, ze za bajeczna cene, gdzie w razie w, nie szkoda by mi było kasy tongue ale bluzki, różne rzeczy do domu, galanterie, dodatki mogę kupić i kupuję smile

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

39

Też miałam zawsze takie obawy przez zakupem butów.Przekonałam się do tego kiedy sama zaczełam wystawiać je do sprzedaży. Już wszystko można znaleźć na aukcjach. Ostatnio odebrałam telefon gdzie facet pytał się czy  to ja wystawiłam byka na allegro, bo jest zainteresowany i ma pare pytań.Oczywiście pomylił numer...;)

40

ciuchów i butów nie kupiłabym, bo muszę przymierzyc, dotknąc.
Natomiast coraz częściej zdarza mi się kupowac sprawdzone przeze mnie kosmetyki znanych marek. Gdy kupie jakis produkt w drogerii i okaze sie, ze jest dobry, to pozniej zamawiam na allegro. Widze same plusy takich zakupów: dobry produkt za niską cene mimo przesylki.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

41

Ja ostatnio kupiłam dwie rzeczy, które okazały się podróbkami. Jak kupować, to tylko u sprawdzonych sprzedawców z pozytywami. No i nie ma co wierzyć w cuda, cos co jest 50% tańsze raczej nie jest oryginałem...

42

Ja lubię robić zakupy przez internet,nie tylko na Allegro,ale właśnie tam trzeba wybitnie uważać,aby nie dać się oszukać:)

Jestem innym człowiekiem.

43

Allegro jest swietne, wszystko w jednym miejscu. Ja zamawiam czesto, ceny o wiele nizsze, zdecydowanie wole zamowic cos na allegro niz kupic w sklepie smile nigdy nic nie przyjemnego mnie jeszcze nie spotkalo, ale oszusci oczywiscie niestety są

"Każdy w którymś momencie życia musi dokonać wyboru, czy chce pozostać w zastanym świecie , który może być bezpieczny, ale narzuca pewne ograniczenia, czy też przeć do przodu, często przekraczając granice zdrowego rozsądku, ku własnemu miejscu, nieznanemu i niezbadanemu."

44

W moim ulubionym sklepie z butami mają teraz 30% zniżki. Wiecie gdzie jeszcze znajdę jakieś tego typu promocje w jakichs sklepach? Chce sobie parę rzeczy teraz kupić a z przecenami zawsze przyjemniej smile

45

ciekawych rzeczy można poszukać jeszcze na tablica.pl. Czasami nie zdajecie sobie sprawy jakie fajne rzeczy można kupić po sąsiedzku:)
a co do Allegro to się jeszcze nie zawiodłam a trochę tam kupuje:)

Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

46

Dzięki Turuviel smile Ja jakoś się obawiam na allegro podróbek. Często są tak dobrze zrobione, że na zdjęciach nie widać różnicy i można się nieżle naciąć ;/

47

Od allegro bardziej wole korzystać z sklepów internetowych smile Są bezpieczniejsze i są prawdziwymi firmami a nie tak jak większość na allegro ma pseudo firmy smile

48

No właśnie... Ja się trochę boję, że albo kupie podróbkę albo przeleje pieniądze i sprzedawca nagle zniknie bez śladu. Jak jest firma to jest jednak większa gwarancja.

49

Kupuję i to różne rzeczy. Z takich droższych to w sumie kupiłam 3 telefony komórkowe, odtwarzacz mp3 i mp4, niedawno zamówiłam czytnik ebook'ów (jutro powinien przyjść), poza tym tunikę, spodnie. Jak dotąd miałam szczęście ale nie ukrywam, że zawsze dokładnie sprawdzam komentarze sprzedających i gdy widzę, że jest kilka/naście negatywów, to rezygnuję z zakupów. Wolę kupić drożej ale od allegrowicza, który ma zdecydowaną większość pozytywów. Ale butów nie wyobrażam sobie zamówić przez allegro, bo mam wąską stopę i zawsze mam z tym problem, bo większość butów zwyczajnie spada mi z nogi... ;/

.

50 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-08-02 08:19:32)

często szukałam bucików i ubrań na allegro, jednak często byłam zawiedziona (brak kontaktu, towar niezgodny z opisem)
i zaczęłam szukać różnych sklepów internetowych.
Początkowo nie mogłam się przekonać, dopóki nie natrafiłam na

spam
Naprawdę mają dobre ceny, duży wybór i bardzo miłą obsługę. Jestem zachwycona, Wczoraj
właśnie zamówiłam sobie buciki z Venezii i czekam, aż pan listonosz przyniesie big_smile

51

Kupując na allegro trzeba być czujnym smile Jest sporo sklepów internetowych, które mają dobre promocje i moim zdaniem warto z nich korzystać.

52 Ostatnio edytowany przez dziewczynaZprowincji (2011-08-20 22:03:53)

witam
na allegro kupuję i czasami coś sprzedaję tylko raz miałam niefart, ale trzeba było sprawdzić wcześniej komentarze, sklep miał złą renomę.... od tego czasu bardzo dokładnie czytam wszsytko co jest w opisie produktu, ostatnio odważyłam się nawet kupić buty i trafiłąm dobrze, chociaż wcześniej zarzekałam sie zę co jak co ale buty muszę najpierw przymierzyć. mam ulubionych sprzedawców, do których chętnie wracam dzięki czemu nie ma problemu z dobraniem rozmiaru. polecam każdemu zakupy na allegro, z jedną zasadą - bez pośiechu

53

Mają teraz fajne nowe buciki na schaffie smile JAk ktoś zainteresowany to polecam sobie zobaczyć smile Ja kupiłam właśnie śliczne kalosze!

54

raz sie przejechałam na Allegro... zamówiłam sobie bluzke taką Kimono o kolorze Morskim z tego śliskiego materiału. Przyszła paczka i co w niej?... a w niej bluzka wogóle nie kimono, kolor nie morski a bardziej morskich glonów tongue miała być dłuższa a prawie cały brzuch na wierzchu no i z materiału bawełnianego. A tak ogólnie to kupuje na Allegro i żadnych problemów nie miałam oprócz tej bluzki wink

,, Zamykam w sobie Ból, Ukrywam wciąż Tęsknote..."

55

Potwierdzam,kupuję tylko u sprawdzonych sprzedawców.Tylko firmy bo mamy prawo do zwrotu towaru.
I nie kupuję na podejrzanych (czyt. "niskie ceny") aukcjach. Poza tym wielu sprzedawców mają sklepy internetowe z większą ilością towaru.
Zasada ograniczonego zaufania.

Pozdrawiam

[tu był nieregulaminowy link - usunięty przez moderację]

56

Ja kupuję na allegro. najczęściej to kosmetyki od zaufanego sprzedawcy. Można zaoszczędzić w ten sposób bardzo dużo!
Kiedyś też kupiłam szalik i czapkę - świetny zakup.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

57

Ja w pierwszej kolejności zwracam uwagę na ilość pozytywnych komentarzy,im jest ich więcej tym mam większe zaufanie do danego sklepu. Czasem można tam spotkać ciekawe oferty,podobnie jak w  sklepach internetowych.

58

No z tymi komentarzami to różnie bywa. Nie zawsze pokrywają się z prawdą smile

Posty [ 1 do 58 z 62 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Zakupy na allegro-allewpadka czy alleokazja?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018