Ciała ketonowe w moczu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ciała ketonowe w moczu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Ciała ketonowe w moczu

Witam, mam pewne pytanie.
O czym mogą świadczyć śladowe ilości ciał ketonowych w moczu? Jestem na etapie wykonywania podstawowych badań krwi i moczu i zauważyłam w wynikach taką właśnie nieprawidłowość. A może jednak jest to zupełnie w porządku i tylko ja niepotrzebnie się stresuję? Liczba tych ciał ketonowych jest niewielka, jednak na pewno jest jakaś przyczyna ich obecności. Co mogło spowodować ich obecność? Jak sprawić, aby ten wynik był znowu w porządku?
A może okresowo u każdego zdarzają się takie drobne odchylenia i nie jest to żaden powód do obaw? Czy lepiej chuchać na zimne i poradzić się lekarza?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciała ketonowe w moczu

Olinka
Śladowe ilości w moczu ketonów nie mają istotnego znaczenia dla badania.Wyniki zawsze rozpatruje się w całości i korelacji miedzy nimi

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ciała ketonowe w moczu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018