Zmiana Pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Zmiana Pracy

Zastanawiam sie nad zmianą pracy. Dotychczas pracowalam dla jednego z banków. Nie będę pislała o kiepskich pieniądzach, niekompetentnej szefowej czy nadgodzinach - wszytkie o tym wiemy. Dostalam propozycję przejścia do pokrewnej branży jaka jest doradztwo finansowe. Konkretne pieniądze, konkretne bonusy czy jasny system motywacyjny i system szkolen. Niestety mam obawy boe nic tak naprawde nie wiem o tej branzy. Dlatego wszytkiego rodzaju podpowiedzi w tym temacie są bardzo mile widziane

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zmiana Pracy

A o jaką firmę konkretnie chodzi?

3

Czasem dobrze w życiu zaryzykowac i postawić wszytsko na jedną kartę - zwłąszcza , ze jak piszesz obecna praca nie sprawia Ci satysfakcji. Zmian - wiadomo boimy się, ale jeżeli mogą byc to zmiany na lepsze nie należy się ich bać nadmierenie ... bo czasem mozna coś przez to stracić. To było dwa lata temu jak dostałam świetną propozycję pracy, ponieważ wiązałą sie z wyjazdem do Anglii odrzuciłam ja bojąc sie ze sobie nie poradzę z angielskim który miałąm wtedy słaby. I cóż, do dzisiaj żaluje bo w obecnej pracy szlak mnie trafia od roku - zmienił się szef i jest beznadzieja sad Może gdybym wyjechała wtedy to byłabym w innym punkcie kariery zawodowej niz dzisiaj. A tak, niestety ... zostaje mi wysyłanie cv ...

4

ja ci radzę zmienić, przecież praca ma być satysfakcją a nie przymusem. szukaj aż znajdziesz taką w której będziesz się realizować

5

Zanim zmienię pracę chcę być pewna, że dobrze trafię. Że mój pracodawca da mi możliwość rozwoju zawodowego i stworzy warunki ku temu.

6

Pracę, jeżeli jest mało płatna lub toksyczna, trzeba zawsze zmienić. A w nowej można nauczyć sie czegoś fajnego i pożytecznego, więc nie ma co się bać braku doświadczenia!

7

Na czym polega to ich dbanie o pracownika? Wysyłają go na szkolenia, ma własną ścieżkę kariery, jest system motywaqcyjny???Może bonusy, pakiet medyczny itp???

8

To co wymieniłaś plus to, że nie musisz siedziec bite 8 godzin za biurkiem -  generalnie czas pracy jest elastyczny co jest dobre jesli masz np. dziecko. W ogóle atmosfera jest ok - nie ma jakiegoś stresującego ciśnienia

9

A wiesz co Twój obecny lub przyszły pracodawca ma w swojej ofercie?

10

jeśli nie zaryzykujesz to nie dowiesz się co możesz zyskac

11

To co każda inna firma o podobnym profilu ? kredyt: mieszkaniowy, hipoteczny, refinansowy i konsolidacyjny.

12

Standardowa oferta jednym słowem. Mają coś w ,,promocji"?

13

Wiem na pewno, że jest jedna. Kiedy bank dopuszcza możliwość wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę zewnętrznego - Creditfield pokrywa całkowity koszt wyceny.

14

Kiedyś słyszałem, że jedna z firm przy kredycie oferowała bezplatne kupony na sprzęt AGD

15 Ostatnio edytowany przez eryka28 (2008-07-27 23:13:41)

Przypuszczam,że mieli podpisaną umowę partnerską z jakimś sklepem,zapewne internetowym. Bierzesz kredyt, im wyższy tym wiecej dostajesz w kuponach ktore pozniej mozesz wykorzystac w danym sklepie.

16

W takim wypadku to zupełnie inaczej brzmi:)

17

Generalnie jak się tak przypatrzeć całej ofercie to jest całkiem kusząca.

18

Nie jest zła - czekam na czasy kiedy banki czy doradcy podatkowi zaczną przyciągać klientów lepszym (znacznie niższym niz teraz) oprocentowaniem kredytów.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018