Czy kobiety maja fantazje o dominacji nad mezczyzna? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy kobiety maja fantazje o dominacji nad mezczyzna?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czy kobiety maja fantazje o dominacji nad mezczyzna?

ciekawi mnie to poniewaz ja mam taka fantazje gdzie kobieta dominuje nad mezczyzna,każe calowac swoje stopy i buty,tresuje go jak pieska na smyczy,uzywa faceta jako podnozka,bije go delikatnie paskiem lub pejczykiem itp.czy kobiety tez fantazjuja o tym,a moze nie fantazjuja tylko robia tak czy moze jest to ohydne nie do zaakceptowania?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy kobiety maja fantazje o dominacji nad mezczyzna?

Jeżeli obydwie strony tego chcą, akceptuję i czerpią z tego "przyjemność" to ok i jeszcze nie jest to ohydne (wg mnie). Ale mnie osobiście to nie kręci.

3

Dla mnie jest to dziwne.. Mnie również nie kręci..

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

4

no jak dla mnie to troszke a nawet bardzo szurnięte smile nie kreci mnie to ja bym chyba wyskoczywszy przez okno

5

Ojjjj nie mnie też to nie kręci, nie ma dla mnie w tym nic podniecającego...

6

Nie wyobrażam sobie, nawet w najdziwniejszych fantazjach, żeby traktować faceta podczas seksu jak... psa na smyczy. Dominacja owszem- ale nie w takim wydaniu. Kontrolę w łóżku można przejąć w bardziej delikatny sposób, nie mniej podniecający i ciekawy. Ale jeśli Ciebie to kręci, nic do tego nie mam.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

7

Zdarzało się, że takie myśli przemykały przez głowę, aczkolwiek jakoś szczególnie mnie to nie kręci... W seksie jestem bardzo otwarta i gdyby mi się trafił facet z takimi fantazjami, to pewnie nie miałabym nic przeciwko. Mnie najbardziej kręci widok podjaranego faceta, więc jeśli jemu by się to podobało to mi na pewno by się udzieliło i dobrze bym się bawiła smile Osobiście znam tylko 1 parę uprawiającą tego typu seks, ale wiadomo, że o upodobaniach łózkowych wszystkich znajomych nie wiem smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy kobiety maja fantazje o dominacji nad mezczyzna?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021