Sypianie z kimś - co oznacza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Sypianie z kimś - co oznacza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Sypianie z kimś - co oznacza

Cześć. Co dla was oznacza sypianie z kimś. Przypuśćmy, że poznaliśmy jakąś dziewczynę/faceta. I ta osoba do niedawna spotykała się z kimś innym przez bardzo krótki czas. Jednak jak się okazuje ,,jeszcze z nim/nią nie spała" (tzn z tą inną osobą z którą się krótki spotykała). Co to dla was znaczy. Jak to jest w waszym przypadku.  Czy dla was sypianie z kimś oznacza seks tradycyjny, czy ogólnie , że przykładowo uprawianie samego seksu oralnego to też sypianie z kimś.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Noble (2024-05-21 00:32:10)

Odp: Sypianie z kimś - co oznacza

Wywodzenie, że seks oralny nie jest seksem przypomina wywodzenie, że uprawiając wyłącznie seks analny nadal jest się dziewicą.
Szerzej na temat mógłby sie wypowiedzieć Bill Clinton, który przed laty dowodził, że nie sypiał z Monicą Lewinsky, bo ta tylko mu obciągała albo masturbowała się cygarem.

3

Odp: Sypianie z kimś - co oznacza

W moim pojęciu "nie sypiać" w tym kontekście oznacza "nie być z kimś w intymnej sytuacji", co znaczy tyle, że jakakolwiek fizyczna bliskość nosząca znamiona aktu seksualnego jest już sypianiem ze sobą. I nieważne czy nastąpiła pełna penetracja, seks oralny, analny czy może oboje byli nadzy patrząc na siebie nawzajem jak się masturbują.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Sypianie z kimś - co oznacza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2024