Starzejace sie cialo a sex - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Starzejace sie cialo a sex

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 51 ]

1 Ostatnio edytowany przez onaanna (2024-04-15 17:47:11)

Temat: Starzejace sie cialo a sex

Jak wyzej

Prawie zaden facet bo 40 stce mnie sie nie podoba ze wzgledu na wyglad,cialo.

Skad tu wziasc zainteresowanie sexualne? Czy ochote na to?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Starzejace sie cialo a sex
onaanna napisał/a:

Jak wyzej

Kupić w supermarkecie big_smile
Rozumiem, że Twoje ciało się nie starzeje wink Musisz celować w 20 - latków smile

3

wieka napisał/a:
onaanna napisał/a:

Jak wyzej

Rozumiem, że Twoje ciało się nie starzeje wink Musisz celować w 20 - latków smile

B. dbam o siebie. Daja mnie najwyzej 35 lat. Naprawde dobrze sie trzymam.  Zawsze wygladalam mlodo.
I naprawde sporo facetow w moim wieku, 45 wyglada okropnie. Nie budza we mnie zadnym emocji.

4 Ostatnio edytowany przez onaanna (2024-04-15 19:16:26)

onaanna napisał/a:
wieka napisał/a:
onaanna napisał/a:

Jak wyzej

B. dbam o siebie. Daja mnie najwyzej 35 lat. Naprawde dobrze sie trzymam.  Zawsze wygladalam mlodo.
I naprawde sporo facetow w moim wieku, 45 wyglada okropnie. Nie budza we mnie zadnym emocji. A czasem nawet budza  wstret

Mnie podobaja sie faceci z meskimi rysami twarzy i ladnymi wlosami. Moga miec poorana twarz. Jak np. Clint Eastwood .
I szczupli. Tajemniczy. I typ samotnika. Musi wiedziec czego chce i byc ostry, troche wredny dla innych ...i czuly dla mnie wink

Po 40 stce jest sporo brzuchatych , zaniedbanych...nawet na tinderze wstawiaja takie okropne zdjecia

Naprawde nie wiem skad wziasc ten pociag , te ochote do takiego osobnika?

5

Nie musisz, szukaj młodszego smile

6

onaanna napisał/a:

Mnie podobaja sie faceci z meskimi rysami twarzy i ladnymi wlosami. Moga miec poorana twarz. Jak np. Clint Eastwood .
I szczupli. Tajemniczy. I typ samotnika. Musi wiedziec czego chce i byc ostry, troche wredny dla innych ...i czuly dla mnie wink

Przepraszam, ale mnie interesują takie do 25 lat.

7

Mnie tez rzadko, ktory sie podoba po 40 tce,... najgorsze jest to,ze ja tez bede kiedys stara i tylko takie stare zgredy mi zostana, ale to juz chyba podziekuje za seks,gdy dojde do tego oplakanego stanu

8

Farmer napisał/a:
onaanna napisał/a:

Sorry ale masz 45 lat i cię interesują do 25 lat takie młode big_smile

9

Miklosza napisał/a:
Farmer napisał/a:
onaanna napisał/a:

Sorry ale masz 45 lat i cię interesują do 25 lat takie młode big_smile

Ciekawe, ze takie mlode dziewczyny sie 45 latkiem interesuja.  No chyba,ze wyglada duzo mlodziej to wtedy tak

10

Chyba się trochę za dużo komedii romantycznych naoglądałaś bo wymagania niezbyt realne xD

11 Ostatnio edytowany przez onaanna (2024-04-15 21:57:45)

Wlasnie taki zgred 47 napisal do mie na Tinderze: jak sie masz piekne dziecko?

Dziecko? Co o za zagajka? Co za oszolom

Ale mnie dowartosciowal....hi hi Mowilam jednakze  ze mlodo wygladam.

12

JuliaUK33 napisał/a:

Mnie tez rzadko, ktory sie podoba po 40 tce,... najgorsze jest to,ze ja tez bede kiedys stara i tylko takie stare zgredy mi zostana, ale to juz chyba podziekuje za seks,gdy dojde do tego oplakanego stanu

No wlasnie. Ja juz podziekowalam.

13 Ostatnio edytowany przez zwyczajny gość (2024-04-16 09:18:14)

onaanna napisał/a:
JuliaUK33 napisał/a:

Ty podziękowałaś? Czy tobie podziękowano....bo panna stara już?

JuliaUK33 napisał/a:

Julcia ty już jesteś stara....dla wielu smile

14 Ostatnio edytowany przez onaanna (2024-04-16 10:50:03)

zwyczajny gość napisał/a:
onaanna napisał/a:
JuliaUK33 napisał/a:

Ty podziękowałaś? Czy tobie podziękowano....bo panna stara już?

JuliaUK33 napisał/a:

Julcia ty już jesteś stara....dla wielu smile

To nie jest sprawa dziekowania. Z jednej czy druguej strony.

Jak facet jest stary mentalnie i stary z wygladu. I nic nie chce robic tylko siedziec na kanapie albo grilowac kielbase. Albo niezaradny w pracy. To wole byc sama. I tez np sama jezdze na wycieczki . Taki facet to balast i stres. Jakby nic mu sie nie chcialo
Teoretycznie nikt mnie nie oficjalnie nie podziekowal. Ale mlodsi pewnie tak. Bo w wiekszosci  chca miec dzieci a ja nie. Wiec dla nicht jestem stara panna. Oczywiscie. Nie startuje do nich.
Ja szukam przyjazni we dwoje. Tylko we dwoje.

Moje pytanie jest jednak jak znajdujecie chec i sile na sex gdy wasze ciala sie starzeja? To pytanie dla 40+ i wiecej 50 +

15

onaanna napisał/a:

Daja mnie najwyzej 35 lat..

A co, myślisz, że ktoś Ci powie: ''ale fajne zmarszczki'', albo ''cycki ci obwisły''..?

Stara baba z Ciebie, a nie ma masz dość rozumu, żeby załapać, że takie zagrywki, że niby ktoś daje Ci mniej lat niż masz, są po prostu uprzejmym komplementem i niczym więcej??

Jeśli serio ktoś wygląda młodo, to w sklepie pytają o dowód, a dwudziestolatkowie przez przypadek (prawdziwy!) mówią na 'Ty' zamiast na 'Pani'.

16 Ostatnio edytowany przez onaanna (2024-04-16 15:08:23)

noben napisał/a:
onaanna napisał/a:

Daja mnie najwyzej 35 lat..

A co, myślisz, że ktoś Ci powie: ''ale fajne zmarszczki'', albo ''cycki ci obwisły''..?

Stara baba z Ciebie, a nie ma masz dość rozumu, żeby załapać, że takie zagrywki, że niby ktoś daje Ci mniej lat niż masz, są po prostu uprzejmym komplementem i niczym więcej??

Jeśli serio ktoś wygląda młodo, to w sklepie pytają o dowód, a dwudziestolatkowie przez przypadek (prawdziwy!) mówią na 'Ty' zamiast na 'Pani'.

Bzdety.
Ludzie w pracy nie wiedza  ile mam lat i daja mnie 35.
To nie z uprzejmosci.
Mam cycki  w rozmiarze A i nic nie wisi
W sklepach czesto pytali o dowod. Teraz juz mniej ale kiedys tak.

A poza tym czy stara baba 45 lat niemoze byc szczesliwa i zyc swoim zyciem?
Ja do konca chce zyc swoim zyciem i byc szczesliwa

17 Ostatnio edytowany przez SamotnaWilczyca (2024-04-16 18:18:47)

Nie chodzi o wiek, tylko o to, jak wyglądasz. Wystarczy założyć konto na Tinderze, a płeć przeciwna "rzuca się", jak na ostatniego karpia w promocji w Lidlu przed świętami - jeśli jesteś atrakcyjna i umiesz się zaprezentować. I to takie ogarnięte osobniki, na poziomie, przystojni - po właściwym przesortowaniu. Starsi, rówieśnicy i młodsi o x lat. Od wyboru, do koloru. Wystarczy się zdecydować, dobrze wybrać, choć paradoksalnie, to jest właśnie dla wielu trudne.

Tak to wygląda przynajmniej w dużych miastach.

18

onaanna napisał/a:

Zawsze się 'daje' ładnych kilka lat mniej, niż ktoś wygląda - na wszelki wypadek, żeby nie zaliczyć wtopy...

Tak samo z wagą - zapytaj pierwszego z brzegu faceta na ile wyglądasz ; on powie 10 kilo mniej a potem, gdy podasz prawdziwą liczbę bardzo uprzejmie się zdziwi, że to niemożliwe buahaha

Ty faktycznie powinnaś się bujać z nastolatkami, bo mentalnie Ci do nich najbliżej:D

19

onaanna napisał/a:

Po 40 stce jest sporo brzuchatych , zaniedbanych...nawet na tinderze wstawiaja takie okropne zdjecia

Dlaczego szukasz takiego mężczyzny, jeśli rownocześnie chcesz, żeby miał niskie libido, bo nie planujesz z nim uprawiać seksu? Taki facet, jakiego opisałaś, przypuszczalnie ocieka testosteronem, a to się ze sobą kłóci.
Podobno chcesz przyjaciela, w przyjaźni pociąg fizyczny nie ma znaczenia.

P.S.
Jeśli pisząc z ogarniętymi mężczyznami robisz takie błędy, jak tutaj, to nie dziwię się, że znajomości się nie rozwijają.

20

onaanna napisał/a:

Jak wyzej

Gdybyś chciała, to byś się na seks spotykała. Z młodszymi jeśli Ci się podobają.

Kiedy miałaś ostatni seks?

Sprawiasz wrażenie osoby, która by chciała seksu, ale przenigdy się na seks nie umówi, ponieważ .... no właśnie.. ma jakieś swoje powody.

21

Gary napisał/a:
onaanna napisał/a:

Jak wyzej

Gdybyś chciała, to byś się na seks spotykała. Z młodszymi jeśli Ci się podobają.

Kiedy miałaś ostatni seks?

Sprawiasz wrażenie osoby, która by chciała seksu, ale przenigdy się na seks nie umówi, ponieważ .... no właśnie.. ma jakieś swoje powody.

A Ty wiesz ,ze to sa prywatne, intymne, osobiste pytania kiedy kto mial ostatnio seks I jak ona odpowie to cale forum bedzie wiedziec nawet ja

22

noben napisał/a:
onaanna napisał/a:

Zawsze się 'daje' ładnych kilka lat mniej, niż ktoś wygląda - na wszelki wypadek, żeby nie zaliczyć wtopy...

Tak samo z wagą - zapytaj pierwszego z brzegu faceta na ile wyglądasz ; on powie 10 kilo mniej a potem, gdy podasz prawdziwą liczbę bardzo uprzejmie się zdziwi, że to niemożliwe buahaha

Ty faktycznie powinnaś się bujać z nastolatkami, bo mentalnie Ci do nich najbliżej:D

Niekoniecznie. Nie znasz osób obydwu płci, w różnym wieku, których wiek oceniłaś na mniej niż w rzeczywistości? 45 latce nie da się już 25 lat ale na 39 spokojnie moze wygladac. Albo na 50, jeśli ma słabe geny a i prowadzi niezdrowy tryb życia.
Mężczyźni z resztą też, lata picia, palenia, braku ruchu i niezdrowego odżywiania się sprawiają, że osoba wygląda w pewnym momencie starzej.

23

Najwyrazniej jestes bardzo wybredna co do plci przeciwnej, nic w tym zlego.

Moze wez po prostu mlodszego od siebie. Znam kilka par, ktorym sie to udalo.
Skoro dobrze wygladasz, to jakiegos zainteresowanego znajdziesz, niektorzy mezczyzni lubia starsze kobiety od siebie, powodzenia smile

24

rossanka napisał/a:
noben napisał/a:
onaanna napisał/a:

Niekoniecznie. Nie znasz osób obydwu płci, w różnym wieku, których wiek oceniłaś na mniej niż w rzeczywistości? 45 latce nie da się już 25 lat ale na 39 spokojnie moze wygladac. Albo na 50, jeśli ma słabe geny a i prowadzi niezdrowy tryb życia.
Mężczyźni z resztą też, lata picia, palenia, braku ruchu i niezdrowego odżywiania się sprawiają, że osoba wygląda w pewnym momencie starzej.

ale nie wszyscy wygladaja staro, tak jak wspomnialas, wiele maja geny do czynienia. Ot niektorzy wygladaja mlodziej.
Autorka moze nie trafila na takich, a moze sama liczba ja odstrasza. Mnie tez nie podobaja sie mezczyzni wiele lat starsi ode mnie, nawet jak bylam nastolatka wolalam w swoim wieku, max 2 lata starszego, potem wraz z moim wiekiem wzrastal wiek takze facetow tongue

25

Gosiawie napisał/a:
rossanka napisał/a:
noben napisał/a:

ale nie wszyscy wygladaja staro, tak jak wspomnialas, wiele maja geny do czynienia. Ot niektorzy wygladaja mlodziej.
Autorka moze nie trafila na takich, a moze sama liczba ja odstrasza. Mnie tez nie podobaja sie mezczyzni wiele lat starsi ode mnie, nawet jak bylam nastolatka wolalam w swoim wieku, max 2 lata starszego, potem wraz z moim wiekiem wzrastal wiek takze facetow tongue

Nie wiem, nie znam Autorki osobiście, nie wiem jakie ma preferencje.

26

Ze 2 lata juz nic.
Umawiam sie czasem z Tindera  tylko na kawe . I zazwyczaj jak nic u mnie nie rusza sie wiecej sie nie spotykam.  Ostatnio tez zadko umawiam sie- nie chce mnie sie. Duzo pracuje. Wole odpoczac sobie.
W ostanich latach w nikim nie zakochalam sie, nic sie wiec tez  nie rusza we mnie, nic nie drgnelo - czy na spotkaniach z Tindera czy w normalnym codziennym zyciu. Moja potrzeba jest zero. Nie masturbuje sie tez.

Z dwoma bylam przed 2 laty w lozku, szybko po 2 spotkaniach- i to bylo na sile bo nie bylam w nich zakochana. Od tego czasu nie robie tego na sile. Nie chce tez byc w takim zwiszku na sile zeby ktos sie mnie uczepil i za mna lazil. I czegos ode mnie chcial. I wymuszal sex milosc itp.
Musiisloby vos ode mnie isc , jakies zakochanie. Ale jestem emocjonalnie kloda i nic do nikogo nie czuje. Do tego idzie zerowe libido. Wiekszosc ludzi dziala mniw na nerwy i nudzi mnie.  Nawet jak facet jest b atrakcyjny nic mnie nierusza.

27

onaanna napisał/a:

Ze 2 lata juz nic.
Umawiam sie czasem z Tindera  tylko na kawe . I zazwyczaj jak nic u mnie nie rusza sie wiecej sie nie spotykam.  Ostatnio tez zadko umawiam sie- nie chce mnie sie. Duzo pracuje. Wole odpoczac sobie.
W ostanich latach w nikim nie zakochalam sie, nic sie wiec tez  nie rusza we mnie, nic nie drgnelo - czy na spotkaniach z Tindera czy w normalnym codziennym zyciu. Moja potrzeba jest zero. Nie masturbuje sie tez.

Z dwoma bylam przed 2 laty w lozku, szybko po 2 spotkaniach- i to bylo na sile bo nie bylam w nich zakochana. Od tego czasu nie robie tego na sile. Nie chce tez byc w takim zwiszku na sile zeby ktos sie mnie uczepil i za mna lazil. I czegos ode mnie chcial. I wymuszal sex milosc itp.
Musiisloby vos ode mnie isc , jakies zakochanie. Ale jestem emocjonalnie kloda i nic do nikogo nie czuje. Do tego idzie zerowe libido. Wiekszosc ludzi dziala mniw na nerwy i nudzi mnie.  Nawet jak facet jest b atrakcyjny nic mnie nierusza.

Właśnie dlatego wcześniej zapytałam, co Tobą kieruje, że szukasz tak atrakcyjnego mężczyzny, jak w Twoim opisie?
Teraz pójdę dalej i zadam pytanie, w jakim celu w ogóle kogoś szukasz? Dla mnie Twoja motywacja jest niezrozumiała, bo widać jak na dłoni, że najlepiej będzie, jeśli zostaniesz sama.

28

Priscilla napisał/a:
onaanna napisał/a:

Ze 2 lata juz nic.

Właśnie dlatego wcześniej zapytałam, co Tobą kieruje, że szukasz tak atrakcyjnego mężczyzny, jak w Twoim opisie?
Teraz pójdę dalej i zadam pytanie, w jakim celu w ogóle kogoś szukasz? Dla mnie Twoja motywacja jest niezrozumiała, bo widać jak na dłoni, że najlepiej będzie, jeśli zostaniesz sama.

Wygląda, że autorka szuka faceta do towarzystwa w wieku do 30-tki, który by spełniał jej wszystkie oczekiwania, więc pozostaje szukać utrzymanka lub jelenia big_smile

29

wieka napisał/a:

Wygląda, że autorka szuka faceta do towarzystwa w wieku do 30-tki, który by spełniał jej wszystkie oczekiwania, więc pozostaje szukać utrzymanka lub jelenia big_smile

Zastanawiam się jednak dlaczego jest to dla niej tak istotne, aby był atrakcyjny fizycznie? Jeżeli szuka się przyjaźni, to wygląd nie ma znaczenia. Czyżby po to, aby podbić sobie własne ego? A może dobrze razem wyglądać w towarzystwie?

30

Priscilla napisał/a:
wieka napisał/a:

Zastanawiam się jednak dlaczego jest to dla niej tak istotne, aby był atrakcyjny fizycznie? Jeżeli szuka się przyjaźni, to wygląd nie ma znaczenia. Czyżby po to, aby podbić sobie własne ego? A może dobrze razem wyglądać w towarzystwie?

To też, ale może atrakcyjny by pociagał fizycznie. A przyjaźni damsko męskiej bezinteresownej nie ma.

31

Jezeli autorka nie szuka milosci, to mozliwe, ze znajdzie odpowiedniego pana, ktory spelnia jej preferencje, pod warunkiem, ze ona bedzie tez spelniala jego. Mozliwe, ze autorka, ma za duze oczekiwania, wzgledem swojego wygladu.

32 Ostatnio edytowany przez wieka (2024-05-06 12:23:29)

Gosiawie napisał/a:

Jezeli autorka nie szuka milosci, to mozliwe, ze znajdzie odpowiedniego pana, ktory spelnia jej preferencje, pod warunkiem, ze ona bedzie tez spelniala jego.

To się wzajemnie wyklucza.

33

wieka napisał/a:
Gosiawie napisał/a:

Jezeli autorka nie szuka milosci, to mozliwe, ze znajdzie odpowiedniego pana, ktory spelnia jej preferencje, pod warunkiem, ze ona bedzie tez spelniala jego.

To się wzajemnie wyklucza.wyklucza.

co masz na mysli?

34 Ostatnio edytowany przez wieka (2024-05-06 12:27:08)

Gosiawie napisał/a:
wieka napisał/a:
Gosiawie napisał/a:

co masz na mysli?

Bo zawsze będą kłóciły się wzajemne oczekiwania, a wymagania autorka ma niewąskie wink

35

wieka napisał/a:
Gosiawie napisał/a:
wieka napisał/a:

co masz na mysli?

Bo zawsze będą kłóciły się wzajemne oczekiwania, a wymagania autorka ma niewąskie wink

moze byc

ale chyba to trolling

36

Nie szukam fizycznie  atrakcyjnego.
Szukam emocjonalnie atrakcyjnego - takiego co mnie zafascynuje.

Ale moje pytanie bylo inne: jak radzicie sobie z sexem i starzejacym sie cialem. Pytanie od 45 plus.

37 Ostatnio edytowany przez Priscilla (2024-05-07 23:41:48)

onaanna napisał/a:

Nie szukam fizycznie  atrakcyjnego.
Szukam emocjonalnie atrakcyjnego - takiego co mnie zafascynuje.(...)

vs

onaanna napisał/a:

I szczupli.  Tajemniczy. I typ samotnika. Musi wiedziec czego chce i byc ostry, troche wredny dla innych ...i czuly dla mnie wink

To zdecydowanie nie brzmi, jakbyś szukała jedynie emocjonalnej atrakcyjności.

onaanna napisał/a:

Ale moje pytanie bylo inne: jak radzicie sobie z sexem i starzejacym sie cialem. Pytanie od 45 plus.

To pytanie także kłóci się z tym, co powyżej, bo przecież jeśli nie szukasz fizycznej atrakcyjności, to dlaczego ten temat Cię zajmuje?

Przede wszystkim w stałych związkach to działa nieco inaczej niż na etapie poszukiwania partnera, więc być może nie będę tutaj specjalnie obiektywna, ale tak, uważam, że wraz z poziomem zapuszczenia się partnera, pociąg fizyczny proporcjonalnie spada. Na pewne kwestie nie mamy wpływu, więc tych zupełnie nie biorę pod uwagę, ale prawdą jest, że gdyby mój partner przez zwykłe lenistwo zapuścił wielki mięsień piwny, to trudno byłoby mi to zaakceptować. Podobnie jak ogólne zaniedbanie. Na szczęście w moim związku tego problemu nie ma.

38

Interesuje mnie jak znajdujecie chec do sexu nie bedacac juz 20 latka? Czy sex w dlugoletnich zwiazkach nie nudzi was? Skad znajdujecie energie na to- np sex oralny to praca- trzeba ruszac jezykiem, glowa, szyja itp. Podobnie sex na jezdzca...
Ja poprostu zwyczajnie jestem za leniwa na to...
Pytanie do 45 plus...

39

onaanna napisał/a:

Interesuje mnie jak znajdujecie chec do sexu nie bedacac juz 20 latka? Czy sex w dlugoletnich zwiazkach nie nudzi was? Skad znajdujecie energie na to- np sex oralny to praca- trzeba ruszac jezykiem, glowa, szyja itp. Podobnie sex na jezdzca...
Pytanie do 45 plus...

Jak Ty celujesz w młodych facetow, to powinnaś być przygotowana na wszystko, a z Twoim nastawieniem do seksu to powinnaś celować w 60+ latków i to z libido podobnym do Twojego, wtedy ciało nie powinno być dla Ciebie istotne.
Z takim mogłabyś zbudować związek oparty na przyjaźni.

40 Ostatnio edytowany przez onaanna (2024-05-08 22:37:17)

60 latek odpowiadalby mnie. Gdyby byl zadbany i chetny do roznych aktywnosci np spacery , wycieczki , koncerty, urlop itp.
Cialo ma znaczenie- na tyle zeby byl zadbany i prowadzil zdrowy styl zycia tzn nie pij i nie palil. Wiecej nie.

41

onaanna napisał/a:

60 latek odpowiadalby mnie. Gdyby byl zadbany i chetny do roznych aktywnosci np spacery , wycieczki , koncerty, urlop itp.

W takim razie pozostaje odpuścić sobie młode ciało big_smile

onaanna napisał/a:

Pytanie do 45 plus...

Ty mentalnie masz 70 lat smile Jeśli babci się nie chce ....to niech babcia zajmie się ogródkiem a nie seksem.
Normalna kobieta 50+ jeśli ma pragnienie to może cuda wyczyniać.
Wystarczy by chemia była...

43

Nie che Cie martwić droga Autorko, ale Twoja grupa docelowa to mlodzi jurni faceci z pięknymi ciałami i (nie chcę generalizować), ale często sianem w głowie. Podam Ci przykład, kiedy bywaliśmy w klubie na imprezie ze znajomymi i mijały nas Panie w Twoim wieku, nawet młodziej wygladajace, mówiliśmy do siebie z uśmiechem: ej! Mama Cie szuka

44

Nie che Cie martwić droga Autorko, ale Twoja grupa docelowa to mlodzi jurni faceci z pięknymi ciałami i (nie chcę generalizować), ale często sianem w głowie. Podam Ci przykład, kiedy bywaliśmy w klubie na imprezie ze znajomymi i mijały nas Panie w Twoim wieku, nawet młodziej wygladajace, mówiliśmy do siebie z uśmiechem: ej! Mama Cie szuka smile

45 Ostatnio edytowany przez onaanna (2024-05-11 11:32:38)

Fabiosa napisał/a:

Nie che Cie martwić droga Autorko, ale Twoja grupa docelowa to mlodzi jurni faceci z pięknymi ciałami i (nie chcę generalizować), ale często sianem w głowie. Podam Ci przykład, kiedy bywaliśmy w klubie na imprezie ze znajomymi i mijały nas Panie w Twoim wieku, nawet młodziej wygladajace, mówiliśmy do siebie z uśmiechem: ej! Mama Cie szuka smile

A czemu wszyscy chca wbic mi szpiele?.
Wspomnialam ze interesuje mnie tylko przyjazn, pokrewnosc dusz . A nie sex.

Nie szukam synkow na klubowych imprezach. Na pewno nie bede Was zabawiac.  Nigdy nie lubilam imprez.

46

Ale nie możesz pojąć, że nie znajdziesz przyjaźni z młodym ciałem.
Dlatego przystojny 60 + jedynie może spełniać Twoje Oczekiwania, i to jeśli już sam nie może...

47

onaanna napisał/a:

Ja tylko raz jeszcze powtórzę, że jeśli nie interesuje Cię seks, ale przyjaźń i pokrewność dusz, to niezrozumiałym jest, że ów przyjaciel powinien spełniać tak wiele warunków dotyczących zewnętrznej atrakcyjności.

48

wieka napisał/a:

Ale nie możesz pojąć, że nie znajdziesz przyjaźni z młodym ciałem.
Dlatego przystojny 60 + jedynie może spełniać Twoje Oczekiwania, i to jeśli już sam nie może...

Wieka dzieki zrozumialam. Pozostane wiec solo . Jesli w tym wszystkim chodzi tylko o sex i powierzchownosc. Zrozumialam. Dziekuje.

49 Ostatnio edytowany przez onaanna (2024-05-13 13:02:36)

Priscilla napisał/a:
onaanna napisał/a:

Ja tylko raz jeszcze powtórzę, że jeśli nie interesuje Cię seks, ale przyjaźń i pokrewność dusz, to niezrozumiałym jest, że ów przyjaciel powinien spełniać tak wiele warunków dotyczących zewnętrznej atrakcyjności.

Nie powinien. Nie zrozumialas mnie. Nie ma byc piekny ale zadbany i rozmuny.

Ale temat skonczony. Nie interesuja mnie juz te rozmowy o powierzchownosci,  sexie itp. Nie kocham nikogo i Sex jest niemozliwy. Nie zmienie sie , jestem jaka jestem.

50

onaanna napisał/a:

Pytanie do 45 plus...

to na pewno jest trolling

jestes na to leniwa? to dalabym  ci raczej miedzy 70-100 lat, kiedy nasze babcie (mysle, ze prawie wszystkie) czy nawet niektore matki, mialy swiadomosc spelnienia obowiazku malzenskiego i nie czerpania z sexu przyjemnosci.

51

onaanna napisał/a:
Fabiosa napisał/a:

A czemu wszyscy chca wbic mi szpiele?.

Nie szukam synkow na klubowych imprezach. Na pewno nie bede Was zabawiac.  Nigdy nie lubilam imprez.

Dziwisz sie jak to sie robi po 45-tym roku zycia, wiec o sex tez sie pytasz, jak my dajemy rade w tym wieku big_smile

Posty [ 51 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Starzejace sie cialo a sex

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024