Lekarze mnie stresuja ciaglymi listami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Lekarze mnie stresuja ciaglymi listami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Lekarze mnie stresuja ciaglymi listami

Wlasnie listonosz byl wyrzucil list przez skrzynke w drzwiach. Otwieram a tam list "ze mam miec cytologie" oni chyba zdurnieli z ta cytologia. Dostaje tez wiadomosci od mojego GP  lekarza chyba srednio co 2 miesiace z nagabywaniem "ze musze isc na cytologie"... a ja nie chce isc,bo ostatnio prawie zeszlam z tego swiata,wiec juz nie mam zaufania do ich badan. Ale napisze wam o co chodzi. W 2019 roku dostalam list zachecajacy do cytologii, poszlam, zrobilam badania. Dwa tygodnie pozniej list z wynikami "ze jest cin 3 nieprawidlowy i musze miec wizyte w szpitalu" w szpitalu wyjasnili, ze " ze mam komorki nowotworowe ktore trzeba usunac zabiegiem LLETZ " dali mi nowa wizyte. Przyszlam. Dali mi znieczulenie miejscowe ,przeprowadzili zabieg. Konczac zabieg mierzyli mi cisnienie wyszlo,ze nieprawidlowe, wiec kazali poczekac. Po 10 minutach dostalam krwotoku i to doslownie takiego,ze kaluza krwi byla pode mna. Szybko mnie dali na ostry dyzur. Spedzilam cale 2 dni w szpitalu, pozniej musialam brac dlugo zelazo,bo stracilam duzo krwi musislam lazic w szpitalu w takich wielkich podpaskach i je zmienialam co godzine doslownie,na drugi dzien bylo lepiej,ale po wypisaniu ze szpitala jeszcze pol miesiaca krwawilam. Moj ex ktory pilnowal corke mi ,pozniej powiedzial, ze lekarz my powiedzial ,ze mialam 50/50 szansy na przezycie to byl dla mnie duzy stres i horror. Pozniej czytalam na forum onkologicznym, ze wiele kobiet dostalo krwotoku po tym zabiegu.. postanowilam sobie,ze juz nigdy wiecej nie pojde na zadna cytologie,a oni teraz po kilku latach sie o nia znowu dopominaja jak nienormalni. Po co mam tam isc  zeby mnie do grobu wyslali ? To przeciez zaden rak by mnie tak nie wykonnczyl co oni i ich leczenie... no moze mam sobie tego raka niewiem, ale funcjonuje normalnie, man okres prawidlowo, zero problemow hormonalnych itp zyje,robie co chce,wiec nawet jak mam jakies komorki nowotworowe to one mnie wykoncza niewiem z tego co czytalam to za jakies 10 lat ,a ich zabieg by mnie wykonczyl w ciagu 20 minut. Dlatego podarlam tem glupi list do kosza nie bede lazla na zadna cytologie--bo znowu mi pewnie wyjdzie jakies nieprawidlowosci i beda wydzwaniac jak pojeebani, ze musze do szpitala na zabieg jechac

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Lekarze mnie stresuja ciaglymi listami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024