Głupi problem z którym nie mogę sobie poradzić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Głupi problem z którym nie mogę sobie poradzić

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Głupi problem z którym nie mogę sobie poradzić

Heh, jestem tak bardzo psychicznie zmęczony ta sytuacja że piszę na forum... - może zechcecie przeczytać to z czym teraz się borykam
Jestem incognito- a to dość śmieszna sytuacja.
Więc możecie się śmiać.

Przepraszam za wszelkie błędy.

Od kilku dni mam dziwna dramę z jakąś dziewczyna która ma różowo włosa wróżkę Winx na profilowym w nicku ma "ice coś tam"

Napisała ona ponad 100 komentarzy o tym że nienawidzi chłopczyc, feministek i grubych ludzi.

A co najsmieszniejszwe w tym?

To wszystko dzieje się pod Szpitalem Tvn na ich kanale na YouTube.

Dziewczyna komentuje praktycznie każdy ich film.o szpitalu obrażając wszystko co się da (mówiąc wszystko chodzi mi o grupy społeczne)

Niechcący wdalem się z nią w kłótnie by odwaliła się od tych chłopczyc i teraz to się ciągnie za mną.

Myślę że powinienem udać się do psychologa czy coś. Normalna osoba by się tym nie przejęła.

Jedyne co ta dziewczyna toleruje "to dziewczęce lesbijki" i z jakiegoś powodu chce wytruć wszystkie chłopczyce
Nienawidzi też kobiet które nie noszą obcasów i się nie malują.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Głupi problem z którym nie mogę sobie poradzić
Jednorazowo50 napisał/a:

Heh, jestem tak bardzo psychicznie zmęczony ta sytuacja że piszę na forum... - może zechcecie przeczytać to z czym teraz się borykam
Jestem incognito- a to dość śmieszna sytuacja.
Więc możecie się śmiać.

Przepraszam za wszelkie błędy.

Od kilku dni mam dziwna dramę z jakąś dziewczyna która ma różowo włosa wróżkę Winx na profilowym w nicku ma "ice coś tam"

Napisała ona ponad 100 komentarzy o tym że nienawidzi chłopczyc, feministek i grubych ludzi.

A co najsmieszniejszwe w tym?

To wszystko dzieje się pod Szpitalem Tvn na ich kanale na YouTube.

Dziewczyna komentuje praktycznie każdy ich film.o szpitalu obrażając wszystko co się da (mówiąc wszystko chodzi mi o grupy społeczne)

Niechcący wdalem się z nią w kłótnie by odwaliła się od tych chłopczyc i teraz to się ciągnie za mną.

Myślę że powinienem udać się do psychologa czy coś. Normalna osoba by się tym nie przejęła.

Jedyne co ta dziewczyna toleruje "to dziewczęce lesbijki" i z jakiegoś powodu chce wytruć wszystkie chłopczyce

Brzmi jakby to nie była dziewczyna tylko koleś smile

Dziewczyny nie pałają taka nienawiścią do grubych ludzi ani feministek, tylko faceci właśnie.

3

Nie wygląda na to, jakby to byłą dziewczyna. To mężczyźni wygadują takie bzdury.

Ale problem strrraszne. Ludzie nie maja pracy jedzienia, wojna, a ten wyskakuje z kukurydzą ech

5

Oczywiście, to nie jest miłe, że ktoś wypisuje takie rzeczy w Internecie. Ale trzeba pamiętać, że to tylko słowa. Nie mogą Ci zrobić krzywdy fizycznej, ani nawet psychicznej, jeśli nie pozwolisz im.

6

Co takiego? Kobieta nienawidzi feministek? To jakis oksymoron-ptak sra we wlasne gniazdo czy co ? Ino zobacz co ma w gaciach, moze to facet jakis czy cu przebierany

7 Ostatnio edytowany przez Robsonpl (2024-02-07 05:25:55)

JuliaUK33 napisał/a:

Co takiego? Kobieta nienawidzi feministek? To jakis oksymoron-ptak sra we wlasne gniazdo czy co ? Ino zobacz co ma w gaciach, moze to facet jakis czy cu przebierany

Rzeczywiście oksymoron
Zobacz to
https://youtu.be/6n9wcn7lkzc?si=F0rkJPtVsS3EvnfC

8

JuliaUK33 napisał/a:

Rzeczywiście oksymoron

9 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2024-02-07 07:58:36)

Jednorazowo50 napisał/a:

Miałeś już tak kiedyś? To znaczy aż tak mógł na ciebie wpłynąć ktoś, kto coś tam głupiego palnął na twój temat? Dlaczego po prostu nie przestaniesz śledzić jej na tym jej kanale? Po prostu spasuj na jakiś czas i tyle. W sieci nie brakuje kretynów którzy hejtują każdego kto im choć trochę podpadnie, to ich sposób na podbudowanie własnego ego. Jeśli do tego ona poczuła, że masz zaniżoną samoocenę i może cię łatwo skrzywdzić, to to robi bo ma w tym właśnie taki cel.

Myślisz, że jesteś jej jedyną ofiarą? Nie wierzę.

Weź głęboki oddech i skoncentruj się na czymś innym a ona przyczepi się do kogoś innego, te typy tak mają.

Trzymaj się.

10

Nie rozmawiaj z ludźmi, którzy są obraźliwi. Po prostu zablokuj ich w mediach społecznościowych i nie czytaj ich komentarzy.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Głupi problem z którym nie mogę sobie poradzić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023