Praca w sprzedaży i błędy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Praca w sprzedaży i błędy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Praca w sprzedaży i błędy

Witam,

Drogie Panie pracuje w dziale sprzedaży od kilku lat. Lubię tą prace jednak ostatnio popełniam okropne błędy… odpisuje na oferty ale z opóźnieniem oraz na niektóre zdażyło mi się nie odpowiedzieć. Nie wiem co się dzieje bardzo się boje ze zostanę zwolniona.

Najgorsze jest to ze nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Mam dużo pracy zawsze miałam jej sporo. TWRAZ tez zaczął sie intensywny czas. Ta świadomość popełniania tych błędów mnie przeraża. Pytanie moje brzmi czy wam tez sie zdaza nawalić w pracy ? Może tez właśnie w takim dziale.. nie wiem naprawdę nie wiem co sie dzieje ale przez to nie mogę spać po nocach..

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Praca w sprzedaży i błędy

Stres z całą pewnością tu nie pomoże, wręcz odwrotnie.

3

Odp: Praca w sprzedaży i błędy

Każdy popełnia błędy, ale jeśli one się powtarzaja to zrób sobie checklistę, po kolei co masz zrobić aby zadnie było dobrze zrealizowane i wejdzie ci to w nawyk.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Praca w sprzedaży i błędy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024