Najniższy w rodzinie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Najniższy w rodzinie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Najniższy w rodzinie

Czy ktoś zna taki przypadek ,że w rodzinie wśród mężczyzn jest tylko jedyną osoba niska ,a resztę mężczyzn jest przeciętnego wzrostu.
Ja mam 177 cm i naprawdę jestem niższy od swojego ojca który nie jest wcale niski .Ja wśród mężczyzn w rodzinie jestem najniższy.
Czy w moim przypadku mogłaby jak ćwiczyłem w wieku 14 lat zahamowac siłownia mój wzrost ,że jestem za niski .Praktycznie rzecz biorąc niski facet jest na straconej pozycji .Fizycznie jestem wątłej budowy mimo treningów siłowych ważę 84 kg.
Zna ktoś taki przypadek .

Zobacz podobne tematy :
Odp: Najniższy w rodzinie

Znam, popytaj psychologa to pomoże na twój przypadek.

3

zwyczajny gość napisał/a:

Byłem ostatnio psycholodzy są bardzo beznadziejni.

4

niski1996 napisał/a:

Czyżby żaden nie kupował Twojego marudzenia?
Myślałeś o kupnie butów na obcasie?

A tak na serio to NIE JESTEŚ NISKI. Nie tu leży problem.

5

Wszyscy ci, autorze to mówią, a ty co jakiś czas produkujesz te same cykliczne tematy. Jakbyś miał nieuleczalną chorobę,, której ci nie życzę, to też byś tak marudził?
Co forum na to poradzi oprócz tego, co ci już podało?
  Na co liczysz?
Mało to ludzi naprawdę niskich?
Chcesz się wyróżniać, zmień coś w ubiorze, stylu, zrób tak, żeby nikt nie pamiętał o wzroście. Nie zrobisz tego, bo odpowiada ci twój wzrost, nie obchodzi cię, jak się czują ludzie naprawdę niscy przy twoim marudzeniu. Najniższy w rodzinie? No, i co z tego? Czy zamierzałeś zostać pilotem, kosmonautą, koszykarzem?

6

niski1996 napisał/a:

Bo musisz sobie znaleźć niskiego psychologa big_smile

7

Ja znam takie przypadki że rodzice mieli 150 a dzieciaki poniżej 180 nie schodziły, poza tym 177 i 85kg to idealne proporcje z tego wychodzą

8

Może twoim prawdziwym ojcem jest kto inny xd

9

Tamiraa napisał/a:

Wszyscy ci, autorze to mówią, a ty co jakiś czas produkujesz te same cykliczne tematy. Jakbyś miał nieuleczalną chorobę,, której ci nie życzę, to też byś tak marudził?
Co forum na to poradzi oprócz tego, co ci już podało?
  Na co liczysz?
Mało to ludzi naprawdę niskich?
Chcesz się wyróżniać, zmień coś w ubiorze, stylu, zrób tak, żeby nikt nie pamiętał o wzroście. Nie zrobisz tego, bo odpowiada ci twój wzrost, nie obchodzi cię, jak się czują ludzie naprawdę niscy przy twoim marudzeniu. Najniższy w rodzinie? No, i co z tego? Czy zamierzałeś zostać pilotem, kosmonautą, koszykarzem?

Ja jestem naprawdę niski .Średni wzrost faceta to w przedziale 180 do 189 cm.
Ja już jestem starym facetem mam 27 lat i w praktyce wiem ,że mój wzrost jest niski.
Koszykarzem kosmonauta na pewno nie .Chciałem być wyższy bo moj wzrost należy do poniżej przeciętnej .

10

stodwa napisał/a:

Ja znam takie przypadki że rodzice mieli 150 a dzieciaki poniżej 180 nie schodziły, poza tym 177 i 85kg to idealne proporcje z tego wychodzą

U mnie to jest dziwne ,że ja jestem niski byłem dawno temu u endokrynologa i naprawdę chamska była kobieta w stosunku do mnie byłem synkiem wtedy 16 letnim i miałem marne 174 cm .W klasie należałem do osób najniższych .Wkurzało wtedy bardzo .W kolejce wśrod mężczyzn byłem najniższy jak byłem w sklepie .

11

Pieprzysz ja mam 164 cm a tyle jest ładnych kobiet w tym wzroście

12 Ostatnio edytowany przez niski1996 (2023-05-05 23:16:04)

Miklosza napisał/a:

Tak ale żadna nie chce faceta niskiego a co dopiero bardzo niskiego który mierzy 164 cm.Predzej poleci na pieniądze .

13

Wiesz widuję takich ludzi na ulicy i raczej to nie prawda

14

niski1996 napisał/a:
Miklosza napisał/a:

Tak ale żadna nie chce faceta niskiego a co dopiero bardzo niskiego który mierzy 164 cm.Predzej poleci na pieniądze .

Bzdura. Ja mam 164 i jakoś znajdowałem takie, które mnie chciały. I na pewno nie leciały na pieniądze.

15

Misinx napisał/a:
niski1996 napisał/a:
Miklosza napisał/a:

Bzdura. Ja mam 164 i jakoś znajdowałem takie, które mnie chciały. I na pewno nie leciały na pieniądze.

Trudno mi w to uwierzyć naprawdę.

16

niski1996 napisał/a:
Misinx napisał/a:
niski1996 napisał/a:

Trudno mi w to uwierzyć naprawdę.

Dwie z nich były nawet ode mnie ciut wyższe. Świat by Ci się zawalił jakbyś to zobaczył pewnie.

17 Ostatnio edytowany przez Tamiraa (2023-09-06 19:15:40)

Henryk Sienkiewicz mierzył 154 cm i nie przyjęto go do oddziału powstańczego z tego powodu.

18

Masakra akurat taki temat ja tez chciala bym byc wyzsza-miec 175 cm to moj idealny wzrost, a mam 165... 177 cm to i tak cale 12 cm wiecej ode mnie,wiec autor niech nie narzeka, bo mogl miec tyle co ja albo jeszcze mniej,a,ze 165 cm to wzrost sredni to bedac np w centrum miasta lub tam,gdzie jest duzo ludzi to moge powiedziec, ze 50% osob jest ode mnie nizsza, a drugie 50% osob jest wyzsza-czyli jestem sredniak, a zawsze chcialam byc wysoka

19

No, właśnie, bo o ile niski wzrost może być źródłem kompleksów, to na wszystko inne ma się wpływ.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Najniższy w rodzinie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024