Poznań - niezapomniane miejsca? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Poznań - niezapomniane miejsca?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Poznań - niezapomniane miejsca?

Witam!
W czerwcu mam zamiar wybrać się z kimś bardzo dla mnie ważnym na dwa dni do Poznania. Nigdy nie byłam w tym mieście, a chciałabym, żeby była to wyprawa naprawdę wyjątkowa i każda minuta przynosiła coś nowego i eksytującego. Dodam tylko, że klasyczne zwiedzanie zabytków raczej odpada, bo wiem, że on nie jest w stanie skupić na czymś statycznym dłużej niż kilkanaście minut;) Bardzo proszę Was o pomoc.Czy mogłybyście mi polecić miejsca, w których można się niezwykle, oryginalnie bawić. Zrobić cos co naprawdę zapadnie w pamięć lub poszaleć. Miejsca z niezwykłym klimatem. Interesuje mnie wszystko:)
bardzo prosiłabym tylko o wpisywanie tez nazw ulic, żebym mogła tam potem jakoś dotrzeć z mapką. Proszę o pomoc!

Ale TY, o jakim marzysz, to nie TY - nie ma nawet twojej twarzy.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poznań - niezapomniane miejsca?

Sardynko - a Tobie bardziej chodzi o "zwiedzanie" nocne klubów czy też chcielibyście trochę pochodzić w dzień i zobaczyc jakieś fajne miejsca? wink

Z pewnością warto zobaczyć słynne koziołki ukazujące się o godz. 12 - oczywiście na Starym Rynku.
Jeśli lubicie długie spacery i zwierzęta - polecam też Nowe Zoo ze Słoniarnią.
Warto też pojechać nad Maltę - to sztuczne jeziorko, gdzie odbywają się różne imprezy - tam można wypożyczyć rower czy rolki i  śmigać wokół niego...inne rozrywki też tam znajdziecie wink

Jeśli chodzi o wypoczynek wśród zieleni i w spokoju - najlepszy będzie BOTANIK - znajduje sie na ulicy DĄBROWSKIEGO nie pamiętam nr - dokłądnie na OGRODACH jak to się u nas mówi wink

Jak jeszcze coś wymysle dam znać!

Być jak płynąca rzeka...

a kiedy dokładnie w czerwcu? ja nie znam się specjalnie na Poznaniu, bo byłam tam tylko "przelotem", ale jak jeszcze pod koniec czerwca będziecie, to koniecznie zabierz ją na maltafestival. zaczyna się 25 czerwca. chociażby na jakieś przedstawienie muzyczne, na jakiś koncert, Charlotte Gainsbourg będzie grała.. o, i koniecznie na silent disco, to na pewno się spodoba! smile

biedronka morderca ]:-P

4

dziękuję, dziękuję! to bardzo dobre propozycje!
a jak tam tam sprawa z kinami wygląda? bo słyszalam, że macie jakieś speszalowe, ileś tam d:)? albo może jakiś park rozrywki jest w pobliżu? klub też by się w sumie przydał na wszelki wypadek...
wiem, że jestem namolna:)nie zrażajcie się:) a co do daty, to jeszcze nie wiem...

Ale TY, o jakim marzysz, to nie TY - nie ma nawet twojej twarzy.

5

proponuję spacer nad Wartą zakończony w knajpie na Garbarach 54

6

Hmmm...to fakt kin w P-niu jest trochę...
Mamy od niedawna kino 5D Extreme na ul. Hetmańskiej 91 - niestety taka przyjemnosć trwa tylko 15min. i trzeba za nią zapłacić ok 20zł big_smile no cóż, podobno efekty fajne, choć jednak trochę rozczarowanie tak krótkim seansem wink
Ja osobiście polecam Kino Cinema City w centrum handlowym Plaza - a niedaleko od niego znajduje się Centrum Rekreacji NIKU - a tam można sobie pograć w kręgle lub np w squasha wink
jesli chodzi o kluby - jest ich mnóstwo i bardzo różne..najlepiej napisz jakiej muzyki słuchasz i przy której lubisz się bawić wink

Być jak płynąca rzeka...

7 Ostatnio edytowany przez minia5 (2011-04-20 14:36:10)

Polecam kręgle w Fantasy Park w centrum handlowym Plaza (tam jest najlepiej, jest dużo torów i sprawny sprzęt) i wypad na sushi do Violet Sushi (rewelacyjne jedzenie i miły klimacik, koło Kupca Poznańskiego, ul. św. Marcin, duży fioletowy szyld) smile

8

Ja bym polecała przestrzenie otwarte - spacery po Starym Rynku, okolicach, Malcie, CYtadeli - a knajpek i restauracji w Poznaniu jest  dostatek, więc gdziekolwiek nie wejdziesz, będzie pewnie miło smile.

"Człowiek, który w głębi siebie nie kryje niespodzianki, z reguły nie bywa interesujący." M. Bułhakow

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Poznań - niezapomniane miejsca?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018